Zadní stojan na silniční motorky (zvedák zadního kola) pravostranný, tzv. jednostranný motostojan Bike-LiftPro motocykly s tzv. letmo uloženým zadním kolem (rameno kyvné vidlice na pravé straně).Například pro BMW R1200 GS, F650CS, F800 S / ST, K1200Určeno pro parkování a přesouvání silničních motorek, popř. jednodušší servisní a údržbové práce.Dva páry pevných koleček zajišťují snadnou manipulaci a maximální stabilitu.Výška: 40 cmUpozornění: dodáváno bez montážního adaptéru - nutno objednat zvlášť!. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stojan na silniční motocykly - moto stojan zadní, pro jednoramennou vidlici - Bike-Lift - parametry produktu

Přední stojan na silniční motorky (zvedák předního kola), tzv. motostojan 10" Bike-LiftUrčeno pro parkování a přesouvání silničních motorek, popř. jednodušší servisní a údržbové práce.Univerzální provedení: nastavitelná šířka, vhodné pro širokou škálu strojů.Dva páry pevných koleček zajišťují snadnou manipulaci a maximální stabilitu.Výška: 30 cm. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Stojan na silniční motocykly - moto stojan přední - Bike-Lift - parametry produktu

Zadní stojan na silniční motorky (zvedák zadního kola), tzv. motostojan 17" Bike-LiftUrčeno pro parkování a přesouvání silničních motorek, popř. jednodušší servisní a údržbové práce.Univerzální provedení: nastavitelná šířka, vhodné pro všechny stroje s oboustrannou zadní vidlicí.Dva páry pevných koleček zajišťují snadnou manipulaci a maximální stabilitu.Výška: 34 cm Upozornění: dodáváno bez adaptérů, nutno objednat zvlášť!. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Stojan na silniční motocykly - moto stojan zadní - Bike-Lift - parametry produktu

Zadní stojan na silniční motorky (zvedák zadního kola), tzv. motostojan, se sníženou konstrukcí a V-adaptéry Bike-LiftUrčeno pro parkování a přesouvání silničních motorek, popř. jednodušší servisní a údržbové práce.Výška pouhých 27 cm: určeno pro stroje jako Suzuki B-King, Hayabusa apod.Dva páry pevných koleček zajišťují snadnou manipulaci a maximální stabilitu.. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stojan na silniční motocykly - moto stojan zadní, extra nízký 27 cm - Bike-Lift - parametry produktu

Stojan na silniční motorky (tzv. motostojan 16“), pro zdvihnutí za rameno zadního kola – Bike-Lift RS-16Použití pro zvednutí stroje za zadní část (kyvná vidlice musí být nalevo). 4 kolečka s gumovými pneumatikami poskytují maximální stabilitu při manipulaci.Výška: 40 cmNapříklad pro: Honda VFR, CB1000R; Ducati 748, S4 RS Monster, 916, 996, 1098, 1198; MV Agusta F4; Triumph Daytona, Speed Triple; BMW K1200. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stojan na silniční motocykly - moto stojan zadní, pro Honda, Ducati a další - Bike-Lift - parametry produktu

Stojan na motorku pro uchycení za spodní část vidlice – Bike-Lift FS-11Speciální montážní - pracovní stojan, umožňující zvednout motorku ve spodní části přední vidlice (za hlavu řízení). Vhodné např. na výměnu kola nebo servis zavěšení.Dodáváno včetně 7 adaptérů v průměrech: 13, 15, 17, 18, 20, 23, 27 mm – možnost přizpůsobení drtivě většině strojů na našich silnicích. Adaptér 23 mm je speciálně navržen pro model Honda CBR.Upozornění: při práci by mělo zařízení být použito se zadním stojanem, aby se předešlo riziku převrácení a poškození opravované motorky.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Stojan na motocykly - moto stojan, pro uchycení za vidlici, s adaptéry - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér pro uchycení motorky za zadní vidlici do stojanu – Bike-Lift 412220000100Určeno jako příslušenství pro zadní stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift RS-17/XL čísla 722.89.19.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Adaptér zvedací, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptéry – trny (tzv. čepy) pro uchycení motorky za přední vidlici do stojanu – Bike-Lift KIT FS11Určeno jako příslušenství pro přední stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift FS-11 čísla 722.83.00.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Adaptéry - trny, sada 6 ks, pro přední moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptéry univerzální gumové, sada 2 kusy (pár), pro uchycení motorky za zadní vidlici do stojanu – Bike-Lift SBG-10Umožňuje bezpečné a rychlé zvednutí všech strojů s paralelním dvojitým ramenem.Určeno jako příslušenství pro 17“ zadní stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift RS-17 čísla 722.89.50.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Adaptéry gumové, sada 2 ks, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptéry univerzální tzv. V-adaptéry, sada 2 kusy (pár), pro uchycení motorky za zadní vidlici do stojanu – Bike-Lift SAF-10 NPro všechny motocykly se standardními pouzdry na zadních ramenech, se závitem M6, M8, M10 nebo M12.Určeno jako příslušenství pro 17“ zadní stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift RS-17 čísla 722.89.50.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Adaptéry speciální V, sada 2 ks, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Sada 2 adaptérů Yamaha R1 (RN01/04) - R6 (RJ03) – Bike Lift SAC-10/YUmožňují umístění motorky do stojanu (uchycení za přední vidlici).Určeno jako příslušenství pro 10“ přední stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift čísla 722.89.43.. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Adaptéry Yamaha R1-R6, sada 2 ks, pro přední moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér univerzální s válečky (rolnami), pro uchycení motorky za přední vidlici do stojanu – Bike-Lift SAR-10 CPSpeciální adaptér, který vidlici stroje uchytí ze spodní a zadní strany (viz foto), uložen ve stojanu otočným způsobem. Motorku je díky tomu možno velmi rychle a snadno zvednout.Rolny mají plastové chrániče, zabraňující poškrábání dílů motorky.Určeno jako příslušenství pro 10“ přední stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift čísla 722.89.43.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Adaptér s rolnami univerzální, pro přední moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Honda – Bike-Lift PMH-01Průměr: 28,7 mm / 24,9 mmDélka: 94 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Adaptér - trn 28,7 / 24,9 mm, Honda, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Ducati 1098, 1198 a Streetfighter – Bike-Lift PMD-98/40Průměr: 40 mm / 24,9 mmDélka: 90 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Neplaťte jinde víc než musíte.

Adaptér - trn 40 / 24,9 mm, Ducati 1098, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje MV Agusta, Ducati 1098, Streetfighter a 1198– Bike-Lift PMM-01Průměr: 42,2 mm / 24,9 mmDélka: 89 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Adaptér - trn 42,2 / 24,9 mm, MV Agusta a Ducati, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje BMW K1200 – Bike-Lift PMB-1200KPrůměr: 53 mm / 24,9 mmDélka: 155 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Adaptér - trn 53 / 24,9 mm, BMW K1200, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér s kuželem, pro umístění motorky do stojanu (uchycení za přední vidlici) – Bike Lift SAC-10 CPDíky konstrukci úchytu na stojanu lze nastavit šířku (vysunutí) adaptéru a přizpůsobit tak stojánek konkrétnímu typu stroje.Určeno jako příslušenství pro 10“ přední stojan na silniční motocykly (tzv. motostojan) Bike-Lift čísla 722.89.43.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Adaptér kuželový, pro přední moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Honda CB1000R 2018 – Bike-Lift PMB-CB08-18Průměr: 18 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Vybírejte to nejlepší u nás. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Adaptér - trn 18 mm, Honda CB1000R 2018, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Ducati – Bike-Lift PMD-01Průměr: 21,8 mm / 25,9 mm / 24,9 mmDélka: 34 / 60 mmUpozornění: nepasuje na motocykly Ducati 1098!Určeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vy tak neplatíte nic navíc!

Adaptér - trn 21,8 / 25,9 / 24,9 mm, Ducati, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Triumph – Bike-Lift PMT-01Průměr: 27,5 mm / 24,9 mmDélka: 92 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Adaptér - trn 27,5 / 24,9 mm, Triumph, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu

Adaptér – zvedací trn (tzv. čep) pro zdvihnutí motorky za zadní rameno (pro zadní motostojan), pro stroje Honda CB1000R – Bike-Lift PMH-CB08Průměr: 28,25 mm / 24,9 mmUrčeno jako příslušenství pro zadní motostojan Bike-Lift RS-16 čísla 722.89.84.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Adaptér - trn 28,25 / 24,9 mm, Honda CB1000R, pro zadní moto stojan - Bike-Lift - parametry produktu