Řezačka kovu TC-MC 355 je ideálním nástrojem pro snadné a efektivní řezání kovů v různých tloušťkách. Tato řezačka si poradí s řezáním trubek, plochých i kulatých tyčí a profilovaných tyčí ze železa, hliníku a neželezných kovů. S výkonem 2 300 W a rychlostí 4 000 ot / min je tento řezací stroj ideální pro použití v hobby dílně nebo v garáži . Má funkci měkkého chodu pro ochranu mechanického systému před vysokým kroutícím momentem. Nastavitelný doraz výšky umožňuje přesně nastavit výšku řezu. Zámek čepele zajišťuje bezpečnou výměnu kotouče. Pro optimální práci má řezné kolo průměr 355 x 25,4 x 3,2 mm. Upínací mechanismus s rychloupínacím zámkem umožňuje řezání úhlu -15 stupňů až 45 stupňů. Technická data:- síťové napájení: 220 - 240 V | 50 Hz- jmenovitý výkon: 2 300 W- řezný disk: 355 x 25,4 x 3,2 mm- otáčky volnoběhu: 4000 min ^ - 1- rozsah upnutí: 230 mm- šířka řezu: 90° kolem 100 mm- šířka řezu: 90° obdélníkový 100 mm- velikost stolu: 460 x 260 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Řezačka kovu TC-MC 355 Einhell Classic - parametry produktu

Elektrická svářečka 230 V, svařovací proud 40-80 ampér, průměr elektrody 1,6-2,5 mm – Einhell Classic TC-EW 150Praktický a šikovný svářecí aparát je mnohostranně využitelný pro domácího kutila i ambiciózního uživatele. Se svařovacím proudem 40 až 80 ampérů nabízí dostatečný výkon pro mnohostranné použití, proud lze plynule nastavovat.Tepelná pojistka s kontrolkou zároveň vždy poskytuje nezbytný přehled o funkčnosti a bezpečnosti. Svářečka je vybavena praktickým držadlem a zemnicí svorkou. Držák elektrody zajišťuje pořádek, svařování lze zahájit jedním pohybem ruky. Hlavní výhody:- plynule regulovatelný svařovací proud- tepelná pojistka s kontrolkou- rukojeť- zemnicí svorka- držák elektrody Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- zabezpečení: 16 A- svařovací proud: 4080 A- volnoběžné napětí: 48 V- průměr elektrody: 1.6-2.5 mm Logistické parametry:- délka: 400 mm- šířka: 280 mm- výška: 220 mm- hrubá hmotnost balení: 11.5 kg- hmotnost výrobku: 10.8 kg. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Svářečka TC-EW 150, nastavitelný proud 40-80 A - Einhell Classic - parametry produktu

Sekačka na trávu s pojezdem, benzínová s výkonem 1,2 kW, pracovní záběr 40 cm, sběrný koš 45 litrů, 7stupňové nastavení výšky sekání, pro plochy do 1000 m2 – Einhell Classic GC-PM 40/1 SVýkonná sekačka na trávu, doporučená pro trávníky do 1 000 m2. S pohonem zadních kol, který lze zapínat a vypínat, se může uživatel sám rozhodnout, kdy a zda je zapotřebí pohon přiřazovat.Sekačka má sedmistupňové centrální nastavení výšky sečení od 25 do 60 milimetrů. S ergonomickým a sklopným řídítkem je práce příjemnější a snáze skladovatelná. Velký koš na sběr trávy má indikátor naplnění a dvě rukojeti pro snadné vyprazdňování.Díky plastovému korpusu se se sekačkou snadno manipuluje, je snadno ovladatelná a ve srovnání s ocelovými stroji také podstatně lehčí. Hlavní výhody:- 1válcový čtyřtaktní motor OHV Einhell- odpojitelný pohon zadních kol- sedmistupňové centrální nastavení výšky sečení- elegantní, robustní plastové tělo pro snadnou ovladatelností- nízká váha pro lepší manipulaci- velký koš na trávu s indikátorem hladiny a 2 vyprazdňovacími držadly- ergonomické skládací dlouhá rukojeť- doporučeno pro trávníky do 1 000 m2 Technické parametry:- motor: 4taktní, vzduchem chlazený- zdvihový objem: 79,8 cm3- výkon: 1,2 kW- pracovní otáčky: 3000 min^-1- objem benzínové nádrže: 1 l- záběr: 40 cm- objem sběrného koše: 45 l- průměr kola vpředu: 178 mm- průměr kola vzadu: 203 mm- olej: pro 4taktní motory Logistické parametry:- délka: 703 mm- šířka: 530 mm- výška: 415 mm- hrubá hmotnost balení: 24,3 kg- hmotnost výrobku: 21,2 kg. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Přejeme vám příjemné nakupování.

Benzínová sekačka GC-PM 40/1 S, 1.2 kW, záběr 40 cm, s pojezdem - Einhell Classic - parametry produktu

Sekačka na trávu s pojezdem, benzínová s výkonem 2 kW, pracovní záběr 46 cm, sběrný koš 50 litrů, 9stupňové nastavení výšky sekání, pro plochy do 1400 m2 – Einhell Classic GC-PM 46/4 SRobustní a výkonní sekačka, která se osvědčí jako spolehlivý pomocník při sekání rozsáhlých trávníků. její jednoválcový čtyřtaktní motor má vysoký točivý moment a odpojitelný pohon zadních kol, který zajišťuje nepřetržitý posun. Díky devítistupňovému centrálnímu nastavení výšky sečení lze zařízení snadno a velmi přesně nastavit.Startovací kabel je snadno přístupný na řídítkách pro snadné spuštění. Skládací řídítka se dobře přizpůsobí velikosti těla a umožňují sekačku skladovat prostorově úsporným způsobem. Odolné torzo je vyrobeno z elegantního ocelového plechu s práškovým nástřikem. Velký koš na trávu nabízí prostor pro rozsáhlé sečení. Díky ukazateli hladiny na první pohled uvidíte, kdy je nutné jeho vyprázdnění.Doporučeno pro trávníky do 1400 m2. Hlavní výhody:- 1válec, čtyřtaktní motor- odpojitelný pohon zadních kol- 9stupňové centrální nastavení výšky sečení- ergonomická, sklopná řídítka- výškově nastavitelná řídítka- elegantní tělo z ocelového plechu s práškovým nástřikem- textilní koš na trávu s velkou kapacitou + indikátor hladiny- startovací kabel na řídítkách- doporučeno pro trávníky do 1400 m2 Technické parametry:- motor: 4taktní, vzduchem chlazený- zdvihový objem: 146 cm3- výkon: 2 kW- pracovní otáčky: 2900 min^-1- objem benzínové nádrže: 1 l- záběr: 46 cm- objem sběrného koše: 50 l- průměr kola vpředu: 177.8 mm- průměr kola vzadu: 204 mm- olej: pro 4taktní motory Logistické parametry:- délka: 770 mm- šířka: 535 mm- výška: 415 mm- hrubá hmotnost balení: 31.7 kg- hmotnost výrobku: 28.2 kg. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Benzínová sekačka GC-PM 46/4 S, 2 kW, záběr 46 cm, s pojezdem - Einhell Classic - parametry produktu

Bateriová – akumulátorová úhlová bruska „flexa“, průměr kotouče 115 mm, pro baterie s napětím 18 V, s přídavnou rukojetí – Einhell Expert Plus AXXIO 18/115 Q Power X-ChangeSpolehlivý pomocník pro práce v dílně, doma a v garáži. Úhlová bruska je členem rodiny produktů Power X-Change, kde lze dobíjecí baterii použít ve všech zařízeních této řady. Baterie 2,5 Ah a výkonnější je doporučena pro optimální výkon.Bezuhlíkový motor nabízí větší výkon a delší životnost. Funkce pomalého startu a ochrana proti restartu umožňují bezpečnější používání. Komfortní práci mezitím zajišťuje Slimline design s ergonomickým měkkým úchopem a přídavnou rukojetí.Oddělení motoru a převodovky zajišťuje plynulý provoz, zatímco rychle nastavitelný kryt brusného kotouče umožňuje flexibilní práci. Pro flexibilitu lze přídavnou rukojeť namontovat ve dvou polohách. Quick-Fix upevnění eliminuje potřebu výměny řezného kotouče pomocí plochého klíče: výměny jsou rychlé a bez použití nástrojů.Bruska je vybavena ochranou proti přetížení a robustní hliníkový kryt převodovky je navržen pro dlouhou životnost. UPOZORNĚNÍ: dodáváno bez baterie nebo nabíječky a kotouče, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change- bezuhlíkový motor – více energie a delší provoz- quick fix matice pro snadnou výměnu kotoučů bez použití nářadí- softstart funkce a restart ochrana pro bezpečnější používání- pojistka proti přetížení pro dlouhou životnost- velmi hladký provoz díky oddělení motoru a převodovky- ochrana kotouče s možností rychlého nastavení pro flexibilní práci- robustní hliníkový kryt převodovky- design Slimline s ergonomicky měkkými povrchy- přídavná rukojeť lze namontovat flexibilně do 2 poloh- doporučení pro optimální výsledky: 2,5 Ah baterie a vyšší Technické parametry:- průměr kotouče: 115 mm- volnoběžné otáčky: max. 8500 min^-1- max. hloubka řezu: 28 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 1.54 kg- hrubá hmotnost: 1.85 kg- rozměry samostatného balení: 305 mm x 140 mm x 105 mm. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Aku úhlová bruska 115 mm 18V, bezuhlíková - Einhell Expert AXXIO 18/115 Q Power X-Change - parametry produktu

Bateriová – akumulátorová úhlová bruska „flexa“, průměr kotouče 125 mm, pro baterie s napětím 18 V, s přídavnou rukojetí – Einhell Expert Plus AXXIO 18/125 Q Power X-ChangeSpolehlivý pomocník pro práce v dílně, doma a v garáži. Proti modelu 18/115 Q má zvětšený průměr brusného/řezného kotouče na 125 mm, díky čemuž je také větší maximální hloubka řezu 33 mm.Úhlová bruska je členem rodiny produktů Power X-Change, kde lze dobíjecí baterii použít ve všech zařízeních této řady. Baterie 2,5 Ah a výkonnější je doporučena pro optimální výkon.Bezuhlíkový motor nabízí větší výkon a delší životnost. Funkce pomalého startu a ochrana proti restartu umožňují bezpečnější používání. Komfortní práci mezitím zajišťuje Slimline design s ergonomickým měkkým úchopem a přídavnou rukojetí.Oddělení motoru a převodovky zajišťuje plynulý provoz, zatímco rychle nastavitelný kryt brusného kotouče umožňuje flexibilní práci. Pro flexibilitu lze přídavnou rukojeť namontovat ve dvou polohách. Quick-Fix upevnění eliminuje potřebu výměny řezného kotouče pomocí plochého klíče: výměny jsou rychlé a bez použití nástrojů.Bruska je vybavena ochranou proti přetížení a robustní hliníkový kryt převodovky je navržen pro dlouhou životnost. UPOZORNĚNÍ: dodáváno bez baterie nebo nabíječky a kotouče, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change- bezuhlíkový motor – více energie a delší provoz- quick fix matice pro snadnou výměnu kotoučů bez použití nářadí- softstart funkce a restart ochrana pro bezpečnější používání- pojistka proti přetížení pro dlouhou životnost- velmi hladký provoz díky oddělení motoru a převodovky- ochrana kotouče s možností rychlého nastavení pro flexibilní práci- robustní hliníkový kryt převodovky- design Slimline s ergonomicky měkkými povrchy- přídavná rukojeť lze namontovat flexibilně do 2 poloh- doporučení pro optimální výsledky: 2,5 Ah baterie a vyšší Technické parametry:- průměr kotouče: 125 mm- volnoběžné otáčky: max. 8500 min^-1- max. hloubka řezu: 33 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 1.54 kg- hrubá hmotnost: 1.85 kg- rozměry samostatného balení: 305 mm x 140 mm x 105 mm. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Vy neplatíte nic navíc!

Aku úhlová bruska 125 mm 18V, bezuhlíková - Einhell Expert AXXIO 18/125 Q Power X-Change - parametry produktu

Bateriový – akumulátorový vertikutátor a provzdušňovač trávníku, pracovní šířka 310 mm – Einhell Classic GC-SC 36/31 Li-SoloAku vertikutátor Einhell vyčistí trávník a dostane ho do formy. Ať už se jedná o vertikutaci, provzdušňování nebo odstraňování mechu, flexibilní, a především bezkabelové péči o vlastní zeleň už nestojí nic v cestě. Díky Power X-Change lze přístroj provozovat bez obtěžujících napájecích kabelů, a to v každém koutě zahrady.Tento užitečný pomocník je napájen dvěma 18voltovými bateriemi, které lze použít ve všech přístrojích Einhell rodiny Power X-Change. Pracuje pomocí 16 nožů. Napájení přitom zajišťuje výkonný sériový komutátorový motor. Na nožovém válci s kuličkovými ložisky se nachází 8 dvojitých nožů z robustní ušlechtilé oceli. Nastavení pracovní hloubky nabízí tři stupně a jednu přepravní polohu zajišťující ochranu nástrojů. Madlo je výškově nastavitelné, lze jej individuálně přizpůsobit uživateli a je rovněž sklápěcí, aby přístroj při uložení nezabíral příliš místa.Základní vybavení zahrnuje široká kola chránící trávník a robustní kryt z nárazuvzdorného plastu. Volitelně lze vertikutátor GC-SC 36/31 Li-Solo rozšířit na kombinovaný přístroj 3 v 1 (provzdušňovací válec / sběrný koš).Vertikutátor se doporučuje pro trávníky do 300 metrů čtverečních.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change, vyžadována je baterie 2 x 18 V- výkonný sériový komutátorový motor- nožový válec s kuličkovými ložisky vybavený 8 dvojitými noži z ušlechtilé oceli- 3stupňové nastavení pracovní hloubky s přepravní polohou- sklápěcí a výškově nastavitelné madlo- široká kola šetrná vůči trávníku- houževnatý plastový kryt- volitelně lze rozšířit na kombinovaný přístroj 3 v 1 (provzdušňovací válec / sběrný koš)- doporučeno pro trávníky do 300 m2 (závisí na baterii) Technické parametry:- pracovní šířka: 31 cm- počet nožů vertikutátoru: 8 (dvojitá konstrukce)- průměr kola vpředu: 18 cm- průměr kola vzadu: 10 cm- objem sběrného koše: 28 litrů Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 7.95 kg- hrubá hmotnost balení: 9.95 kg- rozměry balení: 600 mm x 465 mm x 328 mm. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Aku vertikutátor a provzdušňovač, šířka 31 cm - Einhell Classic GC-SC 36/31 Li-Solo - parametry produktu

Nabíječka autobaterií – autonabíječka a startovací zdroj (Jump Starter), pro gelové, AGM, olověné a bezúdržbové olověné akumulátory 12 a 24 V – Einhell Expert CE-BC 30 MModerní a pokročilé zařízení pro nabíjení baterií přizpůsobené technicky vysoce vyvinutým a vysoce výkonným bateriím, které se nacházejí v moderních vozidlech. Inteligentní jednotka řízená mikroprocesorem je vhodná pro širokou škálu baterií vozidel typů a je dodávána s řadou technických bezpečnostních a údržbových mechanismů.Provoz nabíječky je přímočařejší než u konvenčních zařízení díky podrobnému zobrazení stavu nabití. Nabíjecí cyklus nabíječky Einhell je automaticky sledován a nastavován pomocí mikroprocesoru. Inteligentní řídicí elektronika analyzuje typ připojené baterie a zahájí nejvhodnější režim nabíjení, aby vyhovoval potřebám.Funkce udržovacího nabíjení chrání a šetří baterii pro trvale optimální úroveň nabití. Díky tomu je CE-BC 30 M vhodná pro všechny typy vozidel, zejména pro sezónní vozidla s dlouhou dobou odstavení. Místo toho, aby se baterie nechala pomalu zcela vybít a v důsledku toho riskovala vyčerpání, je baterie udržována dobitá na optimální úroveň pomocí udržovacího nabíjení. Udržovací nabíjení ulevuje bateriovým článkům a prodlužuje životnost, čímž se zamezuje zbytečné a nákladné výměně vadné baterie vozidla. Na začátku sezóny jsou auta, motorky a skútry okamžitě připraveny k použití.Nabíječka baterií Einhell může poskytovat pomoc při používání baterie v režimu skokového startu, při kterém je zajištěn startovací proud 100 A (max. 5 sekund). Nabíječka je vybavena automatickou ochranou proti přebití, zkratu a přepólování. Tyto ochranné mechanismy chrání nejen nabíječku, ale také baterii. LED displej napětí a stavu nabití baterie na první pohled zobrazuje aktuální stav baterie a režim, ve kterém nabíječka pracuje.Díky plně izolovaným svorkám lze nabíječku baterií Einhell připojit snadno a bezpečně. Hlavní výhody:- inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým ovladačem- vícekrokový nabíjecí cyklus, řízen a monitorován mikroprocesorem- 2 v 1: Nabíjení a skokový start počínaje jednou položkou- volitelné napětí 12V / 24V pro přizpůsobení baterii vozidla- funkce udržovacího nabíjení pro trvale ideální stav nabití- univerzální nabíječka baterií pro různé typy baterií- pro gelové, AGM, olověné a bezúdržbové olověné baterie- optimální pro sezónní vozidla s dlouhou dobou volnoběhu- nabíjení poskytuje prodlouženou životnost baterie- LED indikátor napětí baterie a průběhu nabíjení- vybavená ochranou proti přebíjení, proti zkratu a přepólování- plně izolované svorky baterie- ergonomická rukojeť pro optimální přepravu Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- nabíjecí napětí: 12 V/ 24V- pomocné startovací zařízení: 100 A - 5 sec- nabíjecí proud min. (arit./ef.) - Max. (Arit./ef.) při 12 V DC: 3 / [-] - 30 / [-] A- nabíjecí proud min. (arit./ef.) - Max. (Arit./ef.) při 24V DC: 4 / [-] - 15 / [-] A Logistické parametry:- délka: 430 mm- šířka: 375 mm- výška: 297 mm- hrubá hmotnost jednoho balení: 12.18 kg- hmotnost výrobku: 10.85 kg. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Nabíječka baterií 12/24 V 30 A, startovací zdroj 100 A - Einhell Expert CE-BC 30 M - parametry produktu

Plynový teplomet – horkovzdušný generátor, výkon 30 kW, přenosný – Einhell Heating HGG 300 Niro (DE/AT)Teplogenerátor je ideální pro vytápění stavenišť, dobře větraných prostorů, garáží nebo dokonce větších stanů. Díky topnému plášti z pozinkovaného ocelového plechu a nerezovému krytu z nerezové oceli je nejen velmi robustní, ale také chráněný proti přehřátí krytu.Vybaveno praktickou rukojetí pro snadnou přepravu a vypínačem pro zapnutí / vypnutí ventilátoru. Připojuje se ke klasickým 5 kg nebo 11 kg propanovým lahvím. Snadné spuštění je zajištěno pomocí tlačítka plynového ventilu a tlačítka zapalování.Bezpečný provoz zajišťuje vestavěná piezo zapalovací jednotka a termostatické ochranné zařízení proti přehřátí. Ochrana proti zpětnému hoření a piezoelektrická ochrana plamene zaručují, že se plyn v případě nebezpečí vypne. Součástí dodávky je regulátor tlaku s ochranou proti prasknutí hadice. Horkovzdušný generátor je také vybaven dostatečně dlouhým napájecím kabelem.Plynová hadice je již součástí dodávky. Hlavní výhody:- pouzdro z nerezové oceli- topný plášť z pozinkovaného ocelového plechu- piezo zapalování- přepravní rukojeť- zap/vypínač pro ventilátor- ochranný kryt- piezoelektrická ochrana plamene- hadice na plyn- regulátor tlaku 1500 mbar- tlačítko plynového ventilu- elektromagnetický ventil- síťový kabel Technické parametry:- jmenovitý tepelný výkon: 30 kW- průtokové množství vzduchu: 1000 m3/h- jmenovitý příkon: 2150 g/h- provozní tlak max.: 1.5 bar- plynová láhev: 5-11 kg- druh plynu: Propan- síťová přípojka: 220-240 V | 50 Hz- výkon (ventilátor): 38 W- rozměry zařízení: 44.5 cm x 21.5 cm x 33 cm Logistické parametry:- výška: 305 mm- délka: 470 mm- šířka: 230 mm- hmotnost výrobku: 4.7 kg- hrubá hmotnost balení: 6 kg. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Plynové topidlo HGG 300 Niro (DE/AT) 30 kW, přenosné - Einhell Heating - parametry produktu

Akumulátorový vrtací šroubovák 18V, točivý moment 44 Nm, se sponou za opasek – Einhell Expert TE-CD 18/2 Li Power X-ChangeVýkonný, robustní a univerzální nástroj, který splňuje ty nejvyšší požadavky na šroubování a vrtání v domácnosti, dílně a garáži. Robustní a odolná 2stupňová převodovka a výkonný motor zajišťují vysoký točivý moment a umožňují silné šroubování a rychlé vrtání.Vrtačka a šroubovák TE-CD 18/2 Li je vybavena rychloupínacím sklíčidlem s jednou objímkou s funkcí rychlého zastavení a automatickým zajištěním vřetena, které umožňuje výměnu vrtáku rychlostí blesku bez použití nářadí. Jemné nastavení rychlosti otáček zajišťuje citlivé vrtání, zatímco spojka proti přetížení brání nadměrnému utažení šroubů.Ergonomické měkké uchopení a praktická spona na opasek zajišťují pohodlnou práci za všech okolností a jasné LED světlo umožňuje osvětlení pracovního prostoru.Jako člena rodiny Power X-Change lze TE-CD 18/2 Li kombinovat se všemi bateriemi této řady.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change- 2stupňová převodovka pro silné šroubování a rychlé vrtání- sklíčidlo s jednou objímkou pro rychlou výměnu nástroje- spojka proti přetížení zabraňuje přetočení šroubu- ergonomická měkká rukojeť pro pohodlné ovládání- vč. LED světla pro osvícení pracovního prostoru- vč. praktické spony na opasek Technické parametry:- počet rychlostních stupňů: 2- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 1): 0-350 min^-1- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 2): 0-1250 min^-1- max. točivý moment tvrdý: 44 Nm- počet stupňů točivého momentu: 21 - sklíčidlo: 10 mm | single sleeve Logistické parametry:- délka: 217 mm- šířka: 85 mm- výška: 195 mm- hrubá hmotnost balení: 1.45 kg- hmotnost výrobku: 1.01 kg. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Aku vrtačka - šroubovák 18V, 44 Nm - Einhell Expert TE-CD 18/2 Li-Solo Power X-Change - parametry produktu

Bateriové – akumulátorové zahradní nůžky pro stříhání větví, 18V, se sponou za opasek – Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-ChangeVysoce praktický nástroj na prostřihávání větví stromů, keřů a podobných dřevin. Veškerou námahu obstarává výkonný motor pohánějící čepele, při práci tedy není nutné vynaložit jakoukoliv námahu.Chod se spouští velkým tlačítkem v rukojeti, pro zvýšení bezpečnosti je navíc nutné stlačit speciální pojistku.Jako člena rodiny Power X-Change lze GE-LS 18 Li kombinovat se všemi bateriemi této řady.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Technické parametry:- napětí: 18 V- střihací výkon – měkké dřevo: max. průměr 18 mm- střihací výkon – tvrdé dřevo: max. průměr 15 mm- hmotnost: 0,83 kg. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Aku zahradnické nůžky - Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change - parametry produktu

Jeden pro všechno. Nyní jeden akumulátor pro zahradu i dílnu.Přístroj je vybaven solidními kovovými převody. To zajistí efektivní přenos síly a dlouhou životnost. Vlastnosti:- napínání řetězu bez použití nářadí- perfektní ergonomie-.kovové převody- kovový protiskluzový nárazník- včetně akumulátoru a nabíječky Technické parametry:- akumulátor: 18 V Li-Ion / 3,0 Ah / Power X-Change- délka lišty: 250 mm- rychlost řezání: 4,3 m / s- olejová nádrž: 225 ml. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Aku řetězová pila GE-LC 18 Li Kit ( 1x3,0 Ah) Einhell Expert Plus - parametry produktu

Sada aku vrtacího šroubováku 18V s Li-Ion akumulátorem 2,5 Ah a 69kusovým příslušenstvím v plastovém kufříku – Einhell Expert TE-CD 18/40 Li +69 Power X-ChangeFlexibilní pomocník pro šroubování a vrtání. Akumulátorový vrtací šroubovák je kompaktní, výkonný a multifunkční nástroj. Díky nejnovější technologii baterií výkonné lithium-iontové řady Power X-Change není pro akumulátorovou vrtačku problém ani s lehkým vrtáním, například do dřeva.Jako člena rodiny Power X-Change lze každou baterii ze systémové řady kombinovat s vrtačkou / šroubovákem. Součástí dodávky je baterie 2,5 Ah PXC a rychlonabíječka. Univerzální baterie je vhodná pro všechna zařízení PXC. Baterie jsou vždy připraveny k použití díky technologii Li-Ion s nulovým samovybíjením. Síla vrtačky / šroubováku se převádí na dvoustupňové převodovce, pro silné vrtání a rychlé šroubování.Elektronická regulace otáček zajišťuje, aby práce odpovídala konkrétnímu materiálu a použití. LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru zajišťuje optimální práci v tmavých oblastech. Ergonomický design a měkké uchopení nabízejí vysoký stupeň praktičnosti a snadné manipulace.Dodávka probíhá v praktickém kufříku s vlastní přihrádkou na 69dílné příslušenství, která je rovněž součástí dodávky, což vám umožní rychle začít pracovat. Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change- 2stupňová převodovka pro silné vrtání a šroubování- elektronická regulace otáček pro vrtání do různých materiálů- vždy připraven k použití díky Li-Ion technologii bez samovybíjení- LED osvětlení pro optimální provoz v tmavých oblastech- skvělá ovladatelnost díky ergonomickému měkkému provedení- dodáváno s 1x 2,5 Ah PCX baterií a vysokorychlostní nabíječkou- dodáváno v praktickém kufříku a s 69dílným příslušenstvím Technické parametry:- baterie: 18 V | 2500 mAh | Li-Ion- doba nabíjení: 50 min- počet rychlostních stupňů: 2- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 1): 0-400 min^-1- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 2): 0-1500 min^-1- max. točivý moment tvrdý spoj: 40 Nm- počet stupňů točivého momentu: 21- sklíčidlo: 13 mm | single sleeve- počet baterií: 1 Logistické parametry:- délka: 363 mm- šířka: 127 mm- výška: 308 mm- hrubá hmotnost balení: 5 kg- hmotnost výrobku: 1.55 kg. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Aku vrtačka - šroubovák 18V, 1x baterie 2,5 Ah, kufr - Einhell Expert TE-CD 18/40 Li +69 - parametry produktu

Ruční paletový vozík „paleťák“, zvýšená nosnost 2500 kg, délka ližin 1,15 m – Einhell Classic TC-PT 2500Nízkozdvižný vozík určený pro transport zboží na europaletách. Vhodný především do skladišť, ale i servisů, obchodů, pro manipulaci se zbožím při nakládání a vykládání z vozidel atd. Hlavní výhody:- páka pro zvedání /neutrál /spouštění- smyčková rukojeť pro maximální bezpečnost při manipulaci- automatické zpětné vedení oje- vodící kolečka z polyuretanu jsou uložená na kuličkových ložiskách- dvojitá nosná kola Technické parametry:- nosnost: 2500 kg- min. zdvih: 85 mm- max. zdvih: 200 mm- průměr kol: 180 mm- délka ližin: 1150 mm- šířka ližin: 550 mm Rozměry:- hmotnost: 68 000 kg- výška: 223 cm- šířka: 55 cm- hloubka: 72,5 cm. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Paletový vozík 2,5 t TC-PT 2500 Einhell Classic - parametry produktu

Baterie pro AKU nářadí Einhell Power X-Change 18 V 5,2 Ah - 3 diodová kontrolka kapacity akumulátoru- teplota a napětí baterie jsou hlídány mikroprocesorem- pokud budete nabíjet téměř úplně vybitý akumulátor, automatika sama přepne do tzv. opravného módu, čímž je minimalizováno poškození baterie- vysoce kvalitní lithiové články Einhell se samy téměř nevybíjejí, čímž je zaručena dlouhá životnost a bezstarostné skladování- nárazuvzdorné gumové povrchové provedení pro odolnost vůči nárazům a pevný úchop Jak by se vám líbilo s jednou jedinou baterii pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku, kterou po celý rok používáte? Již nebudete muset ztrácet čas hledáním pasující baterie, jelikož s naším systémem vám bude na veškeré práce stačit pouze jedna baterie s nabíječka. Jednou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky či přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či dokonce zbavíte trávník listí.Systém akumulátorů Power-X-Change potěší také vaši peněženku, jelikož bude možné zakoupit výrobky značky Einhell i bez akumulátoru a ušetřit tak podstatnou část ceny. Technická data:- baterie: Li-Ion- napětí: 18 V- kapacita akumulátoru: 5 200 mAh- hmotnost: 0,89 kg. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Vy neplatíte nic navíc!

Baterie Power X-Change 18 V 5,2 Ah Aku Einhell Accessory - parametry produktu

Pokosová pila „pokoska“ s pojezdem, pro příčné a pokosové řezání různých materiálů – Einhell Classic TC-SM 216 - vysoce kvalitní karbidový pilový kotouč- součásti balení je laser, který umožňuje rychlé a přesné řezy- otočný stůl s přesným nastavením úhlu řezu + aretace- dobře čitelná stupnice pro úhly a šířku- pilovou hlavu lze naklonit doleva pro pokosové řezy- podpěra řezaného materiálu na obou stranách stolu- obsahuje sáček na piliny pro čistotu pracovní plochy- aretace pro snadnou výměnu kotouče Pokosová pila s pojezdem TC-SM 216 s přesností na příčné a pokosové řezy dřeva, laminátových panelů a plastů, je neodmyslitelným pomocníkem každého kutila v domácnosti, dílně, nebo garáži.Vysoce kvalitní otočný stůl je dodáván s přesným nastavením úhlu, který je možné jednoduše nastavit a zaaretovat do různých pozic. Součástí balení je laser pro přesné vedení řezu.Pila je vybavena vysoce kvalitním karbidovým kotoučem. Oboustranné upínání obroku, spolu s nastavitelnou hloubkou řezu, zajistí, že i náročnější úkoly budou hračkou. Alternativně lze použít odsávací připojení nebo dodávaný sáček na piliny. Technické parametry:- výkon: 1 600 W- volnoběžné otáčky: 5 200 min^-1- max. výkon (S6 I S6%): 1 600 W I 25%- pilový kotouč: 216 x 30 mm- počet zubů: 48 ks- pokosový řez: 45 ° - 0 °- rozsah otáčení: 47 ° - 47 °- šířka řezu 90° x 90°: 305 mm x 65 mm- šířka řezu 90° x 45°: 215 mm x 65 mm- šířka řezu 45° x 90°: 305 mm x 35 mm- šířka řezu 45° x 45°: 215 mm x 35 mm- průměr sacího adaptéru: 36 mm- max. šířka řezu (45°): 215 mm- max. šířka řezu (90°): 305 mm- hrubá hmotnost výrobku: 15,34 kg- hmotnost výrobku: 12,74 kg- výška: 374 mm- délka: 790 mm- šířka: 459 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pokosová pila s pojezdem TC-SM 216 Einhell Classic - parametry produktu

Baterie s nastavitelnou kapacitou 4 nebo 6 Ah, napětí 18 V, akumulátor systémy Power X-Change – Einhell 4511502Baterie Einhell 4-6 Ah Multi Ah PXC PLUS 18 V je členem systému dobíjitelných baterií Power X-Change od společnosti Einhell. Ty lze použít k napájení každého akumulátorového nástroje z rodiny Power X-Change. Výhody jsou zřejmé: Jedna dobíjecí baterie a jediná nabíječka pro všechny nástroje šetří peníze a poskytuje nabízí bez kabelů v dílně i na zahradě. Již žádný chaos, stačí pouze jedna baterie pro všechny vaše stroje. Díky technologii MULTI-Ah lze k provozu použít jak 6 Ah pro maximální dobu provozu, tak 4 Ah, které klade na baterii méně zátěže a díky tomu má až trojnásobnou životnost. 18 V 4-6 Ah Multi-Ah Power X-Change PLUS je také vhodná pro použití TWIN-PACK pro aplikace 36 V. Systém aktivního řízení baterií ABS má mikroprocesor pro trvalé monitorování parametrů baterie. Zajišťuje tak maximální bezpečnost, optimální výkon nástroje, maximální provozní dobu a maximální životnost baterie. Přesnou aktuální úroveň nabití lze zkontrolovat na digitálním displeji. Kryt je zkonstruován tak, aby byl odolný vůči prachu, korozi a mechanickým vlivům. Gumový povlak zajišťuje vysokou ochranu baterie před nárazem a dobrou přilnavost. Technické parametry- napětí: 18 V- kapacita baterie: 4 nebo 6 Ah (přepínatelná)- max. příkon: 1 350 W- množství baterií: 1 ks Logistická data- hmotnost produktu: 1,01 kg Přepínání akumulátoruAkumulátor lze přepínat mezi těmito variantami:- 45.115.02 (4,0 Ah / 72 Wh) – stav šetrný vůči akumulátoru, výsledkem je cca 3× delší životnost článků- 45.115.03 (6,0 Ah / 108 Wh) – dlouhá výdrž na jedno nabití akumulátoru Akumulátor je dodáván nastavený na variantu 4,0 Ah. . Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Baterie 18V 4-6 Ah Multi-Ah PXC Plus - parametry produktu

Akumulátorový šroubovák Einhell TE-CD 12/1 Li (2 x 2 Ah) je užitečným pomocníkem při šroubování a vrtání v domácnosti, dílně nebo v garáži. Díky lithium-iontové technologii je vrtačka / šroubovák vždy připraven k použití - bez samovybíjení. Pro optimální osvětlení tmavých pracovních ploch je akumulátorový vrtací šroubovák vybaven LED osvětlením. Díky ergonomickému designu a rukojeti Softgrip zajistí mimořádně snadnou manipulaci. Nabíječka má 2 Ah nabíjecí baterii nabitou a připravenou k použití za 45 minut a je také součástí příslušenství. Sada je dodávána v praktickém kufříku s magnetickým zámkem. Vlastnosti:- vždy připravený k použití díky Li-Ion technologie bez samovybíjení- 2 rychlostní převodovka pro výkonné vrtání a šroubování- elektronická regulace otáček pro materiál a správnou práci- optimální práce v tmavých oblastech díky LED osvětlení- nejvyšší ovladatelnost díky ergonomickému designu a Softgrip- maximální dlouhá životnost díky robustní kovové převodovce Technická data:- akumulátor: 12 V | 2 Ah | Li-Ion- doba nabíjení: 45 min- počet rychlostních stupňů: 2- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 1): 0 - 400 min ^ - 1- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 2): 0 - 1 400 min ^ - 1- max. točivý moment: 30 Nm- počet nastavení krouticích momentů: 20- upínací sklíčidlo: 10 mm | jeden rukáv- počet akumulátorů: 2 ks- hmotnost: 1 760 g- vnější šířka: 242 mm- vnější výška: 82 mm- vnější délka: 318 mm. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Aku vrtačka TE-CD 12/1 Li (2x2,0 Ah) Einhell Expert - parametry produktu

Elektrický přímotop s ventilátorem, výkon 2000 W, 2 stupně vytápění, s bezpečnostní pojistkou – Einhell Heating HKL 2000Ventilátorové topidlo, které lze individuálně použít v celém domě v přechodném období nebo v extrémně chladných dnech, aby byla co nejrychleji zajištěna příjemná teplota. Výkonný axiální ventilátor a praktický, plynule nastavitelný regulátor termostatu umožňují přesný ohřev vzduchu podle vlastního uvážení.Přístroj zajišťuje ohřev pomocí dvou stupňů vytápění (1000/2000 W) a může být použit i v horkých letních měsících za účelem ochlazování díky integrovanému režimu ventilátoru. Vzduch je v místnosti rychle distribuován prostřednictvím silného dmychadla. Automatické vypnutí přístroje v případě přehřátí nebo převrácení vždy zaručuje bezpečný provoz. Topidlo je navíc vybaveno kontrolkou a praktickým držadlem za účelem snadné přepravy.Upozornění: tento model je vhodný pouze pro dobře izolované místnosti nebo pro příležitostné použití! Vlastnosti:- přepínač se 2 stupni vytápění (1000/2000 W) a režim ventilátoru- plynule nastavitelný regulátor termostatu- bezpečnostní vypnutí při převrácení- výkonný axiální ventilátor- bezpečnostní vypnutí v případě přehřátí- rukojeť- kontrolka Technické parametry:- síťová přípojka: 220-240 V | 50 Hz- max. topný výkon: 2000 W- stupeň krytí: X0 Logistické parametry:- délka: 230 mm- šířka: 140 mm- výška: 275 mm- hrubá hmotnost balení: 1.1 kg- hmotnost výrobku: 0.94 kg. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Přímotop - teplovzdušný ventilátor HKL 2000, elektrický 2000 W - Einhell Heating - parametry produktu

Přístroj na čerpání vody z velké hloubky, elektrický s výkonem 1100 W, max. hloubka 55 metrů, max. 6000 litrů za hodinu, s automatickým zapínáním a vypínáním – Einhell Expert GE-DW 1100 N-AHlubinné čerpadlo umožňuje automatické zapnutí přístroje tehdy, když je požadována voda, a při přerušení odběru vody se samo zase vypne. Pomocí 8stupňového systému oběžného kola přístroj vytváří potřebný tlak pro dopravení čisté vody i z níže položených zásobníků vody a studní až do výšky 55 m.Toto čerpadlo je díky vysokému dopravnímu tlaku ideální pro zahradní zavlažovací systémy a také pro zásobování domácnosti vodou, zejména pro splachování toalet, pračky nebo mytí automobilů. Kompaktní a štíhlý design také umožňuje použití v úzkých trubkách. Maximální hloubka ponoru je 19 metrů a 22metrový napájecí kabel a přiložené závěsné lano umožňují flexibilní použití čerpadla. Pomocí výkonného 1100W motoru zvládne čerpadlo dopravit až 6000 litrů za hodinu.Kryt a sítko pro zachycení nečistot z nerezové ušlechtilé oceli, tlaková přípojka s vložkou z ušlechtilé oceli a vysoce kvalitní mechanická ucpávka tvoří základ pro dlouhou životnost. Integrovaná pojistka proti chodu na sucho chrání čerpadlo před poškozením při přerušení dodávky vody. Snadno přístupná je hadicová přípojka o velikosti 33,3 mm (1" vnitřní závit) na horní straně čerpadla. Zde integrovaný zpětný ventil zabraňuje zpětnému proudění vody. Vlastnosti:- funkce automatického zapínání a vypínání- integrovaná ochrana proti chodu nasucho- robustní tlaková přípojka s vložkou z ušlechtilé oceli- kryt čerpadla z nerezové ušlechtilé oceli- 8stupňový systém oběžného kola pro mimořádně vysoký dopravní tlak- s integrovaným zpětným ventilem- vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- sítko z ušlechtilé oceli pro zachycení nečistot- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- 2 závěsná oka- 22m spouštěcí lano Technické parametry:- síťová přípojka: 220-240 V | 50 Hz- výkon: 1100 W- max. čerpané množství: 6000 L/h- max. dopravní výška: 55 m- max. hloubka ponoření: 19 m- max. teplota vody: 35 °C- max. velikost cizích částic: 0 mm- hadicová přípojka: 33,3 mm - 1"- napájecí kabel: 22 m | H07RN-F- průměr čerpadla: 98 mm Logistické parametry:- délka: 958 mm- šířka: 143 mm- výška: 222 mm- hrubá hmotnost balení: 14.17 kg- hmotnost výrobku: 9.81 kg. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Hlubinné čerpadlo GE-DW 1100 N-A, 1100 W, 6000 l/h, hloubka 55 m - Einhell Expert - parametry produktu

Odsávačka a plnička – pumpa na vysátí a plnění kapalin, objem 1,6 litru, hadice 1,3 metru – Einhell AccesoryS jednoduchou podtlakovou pumpičkou pro odsávání benzínu a oleje lze snadno a bezpečně odčerpat zbytky nacházející se v nádržích a sudech. Díky velkoryse dimenzované sběrné nádobě lze bez nutnosti vyprázdnění nádoby v průběhu činnosti odčerpávat i větší množství kapaliny.Pumpa má dlouhou odsávací hadici, která dosáhne na dno i v hlubších nádržích. Uzavírací spona zabraňuje úniku tekutin nacházejících se v hadici, a umožňuje tak čistý provoz. Vlastnosti:- výkonné čerpadlo pro vytvoření potřebného podtlaku- velká sběrná nádoba o objemu 1,6 l- 1,3 m dlouhá odsávací hadice- včetně uzavírací spony pro vyprázdnění sběrné nádoby Technické parametry:- objem kontejneru: 1.6 l- délka sací hadice: 1.3 m- vnitřní průměr odsávací hadice: 8 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.39- hrubá hmotnost: 0.56- rozměry balení: 167 mm x 155 mm x 210 mm. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Neplaťte jinde víc než musíte.

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru - Einhell Accessory - parametry produktu

Předčistič – filtr na vodu pro zahradní čerpadla, domácí a automatické vodárny, max. průtok 4000 litrů za hodinu – Einhell GreyRobustní ochranný mechanismus, který chrání zahradní čerpadla a vodárny před škodlivým znečištěním. Integrovaný jemný filtr s velikostí ok 0,2 mm je omyvatelný, snadno vyjímatelný a lehce vyměnitelný.Předfiltr je vybaven odvzdušňovacím šroubem, mosazným vnitřním závitem (33,3 mm) a má průhledné pouzdro. Maximální doporučený pracovní tlak je 5,5 bar. Teplota protékající kapaliny nesmí překročit 35 °C. Součástí dodávky je dvojitá vsuvka o průměru 33,3 mm (1“ vnější závit) a adaptér o průměru 33,3 mm (1" vnější závit) / 42 mm (1 1/4“ vnitřní závit). Snadné čištění: vyjmout, propláchnout a hotovo. Filtrační vložku lze snadno vyjmout a vyčistit vymytím čistou vodou. Vnitřní jemná filtrační tkanina nesmí být přitom poškozena.Cyklus čištění závisí na stupni znečištění vody. Vlastnosti:- robustní, průhledné pouzdro filtru- vyjímatelný jemný filtr s velikostí ok 0,2 mm- odvzdušňovací šroub- mosazný vnitřní závit 33,3 mm (1") vnitřní závit- maximální průtok 4000 l/h- maximální doporučený pracovní tlak 5,5 bar- čerpá kapaliny do 35 °C- včetně 1 připojovací vsuvky 33,3 mm (1") vnější závit / 42 mm (1 1/4") vnitřní závit a 1 dvojité vsuvky 33,3 mm (1") vnější závit Technické parametry:- max. teplota vody: 35 °C- přípojka: závit 33,3 mm - 1"- délka filtru: 12 cm- velikost ok: 0.2 m- průtokové množství: 4000 l/h- max. provozní tlak: 5.5 bar Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.55 kg- hrubá hmotnost: 0.85 kg- rozměry balení: 140 mm x 130 mm x 200 mm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám příjemné nakupování.

Předfiltr 12 cm, 4000 l/h, pro čerpadla - Einhell Grey - parametry produktu

Hadice pro zahradní čerpadla, domácí a automatické vodárny, délka 400 cm, průměr 25 mm, plastová – Einhell AccesoryTvarově stálá sací hadice pro vedení užitkové vody. Díky přípojce o průměru 42 mm (1 1 palce) s vnitřním závitem, přiloženému adaptéru s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec) a plastové závitové spojce s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) je vhodná pro čerpadla i vodárny.Sada obsahuje adaptér s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec), plastovou závitovou spojku s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastový sací koš s integrovaným zpětným ventilem.Vyrobeno z tvrdého plastu. Vlastnosti:- tvarově stálá nasávací hadice o průměru 25 mm- délka 4 m- přípojka 42 mm (1 1/4 palce) vnitřní závit- včetně adaptéru s vnitřním průměrem 33,3 mm (1 palec), plastové závitové spojky s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastového sacího koše s integrovaným zpětným ventilem Logistické parametry:- délka: 370 mm- šířka: 300 mm- výška: 80 mm- hrubá hmotnost balení: 1.13 kg- hmotnost výrobku: 1 kg. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 4 m, se závity - Einhell Accessory - parametry produktu

Hadice pro zahradní čerpadla, domácí a automatické vodárny, délka 700 cm, průměr 25 mm, plastová – Einhell GreyTvarově stálá sací hadice pro vedení užitkové vody. Díky přípojce o průměru 42 mm (1 1 palce) s vnitřním závitem, přiloženému adaptéru s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec) a plastové závitové spojce s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) je vhodná pro čerpadla i vodárny.Sada obsahuje adaptér s vnitřním závitem 33,3 mm (1 palec), plastovou závitovou spojku s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastový sací koš s integrovaným zpětným ventilem.Vyrobeno z tvrdého plastu. Vlastnosti:- tvarově stálá nasávací hadice o průměru 25 mm- délka 7 m- přípojka 42 mm (1 1/4 palce) vnitřní závit- včetně adaptéru s vnitřním průměrem 33,3 mm (1 palec), plastové závitové spojky s vnějším závitem 33,3 mm (1 palec) a plastového sacího koše s integrovaným zpětným ventilem Logistická data:- délka: 320 mm- šířka: 320 mm- výška: 130 mm- hrubá hmotnost balení: 2 kg- hmotnost výrobku: 1,8 kg. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Sací hadice pro čerpadlo na vodu, délka 7 m, se závity - Einhell Grey - parametry produktu

Přístroj na odčerpávání kalů a znečištěné vody, elektrický 780 W, pro max. 15700 litrů za hodinu – Einhell Classic GC-DP 7835Kalové čerpadlo je výkonný a spolehlivý přístroj, který každého přesvědčí velkým dopravovaným množstvím a plynulým provozem při odčerpávání znečištěné vody v domě, na zahradě, v jezírku a ve studni. Plynule regulovatelný plovákový spínač nabízí možnost volby mezi nepřetržitým provozem a přednastavenou výškou hladiny pro zapnutí a vypnutí.Odolný plášť je vyroben z houževnatého plastu a odolá vysoké zátěži. Pro flexibilní možnosti připojení je kalové čerpadlo vybaveno univerzální přípojkou a úhlem 90°. Má držadlo pro snadnou přepravu a díky integrovanému navinutí kabelu jej lze během okamžiku řádně a bezpečně uložit. Vlastnosti:- rukojeť- plynule výškově nastavitelný plovákový spínač- vysoce kvalitní keramická / gumová mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- kryt čerpadla z houževnatého plastu- navinutí kabelu- přípojka pro hadice 25/32 mm a G1 (33,3 mm) vnější závit- 90° úhel G1-1/2“ (cca 47,8 mm) vnější závit x G1-1/2“ (ca. 47,8 mm) vnější závit Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 780 W- max. čerpané množství: 15700 l/h- max. dopravní výška: 8 - max. hloubka ponoření: 7 m- max. teplota vody: 35 °C- max. velikost cizích částic: 35 mm- hadicová přípojka: 47,8 mm (G1-1/2“ IG- napájecí kabel: 10 m | H05RN-F Logistické parametry:- délka: 220 mm- šířka: 180 mm- výška: 380 mm- hrubá hmotnost balení: 5.7 kg- hmotnost výrobku: 5.2 kg. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kalové čerpadlo GC-DP 7835, elektrické 780 W, 15700 l/h - Einhell Classic - parametry produktu

Přístroj na čerpání vody z velké hloubky, elektrický s výkonem 1000 W, max. hloubka 45 metrů, max. 6500 litrů za hodinu, se spouštěcím lanem 22 m – Einhell Classic GC-DW 1000 NHlubinné čerpadlo je robustní základní přístroj na čistou vodu nebo užitkovou vodu pro zahrady nebo v domácnosti a je také vhodné k vybudování zařízení pro zavlažování trávníku a velkoplošných systémů zavlažování zahrady. S úzkou konstrukcí je ideální pro studny, nádrže i cisterny. Až do hloubky 19 metrů lze pomocí lana spustit čerpadlo, a následně ho pevně a bezpečně uchytit pomocí dvou závěsných ok.Prostřednictvím silného motoru o výkonu 1000 W dopraví přístroj až 6500 litrů vody za hodinu. Vícestupňové kolo poskytuje rovnoměrný tlak. Integrovaný zpětný ventil zabraňuje zpětnému toku při vypnutí. Vysoce kvalitní materiály a jednotlivé komponenty z nerezové ušlechtilé oceli zajišťují dlouhou životnost: Plášť čerpadla je vyroben z nerezové ušlechtilé oceli a robustní tlaková přípojka je opatřena vložkou z ušlechtilé oceli. I sítko pro zachycení nečistot je vyrobeno z ušlechtilé oceli.Vysoce kvalitní mechanická ucpávka zabezpečuje dlouhou životnost. V případě přetížení chrání přístroj spínač při přetížení a v takovém případě čerpadlo automaticky vypne. Hadicová přípojka je snadno přístupná díky integraci na horní straně čerpadla. Vlastnosti:- robustní tlaková přípojka s vložkou z ušlechtilé oceli- kryt čerpadla z nerezové ušlechtilé oceli- vícestupňové kolo čerpadla pro generování tlaku- s integrovaným zpětným ventilem- vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- sítko z ušlechtilé oceli pro zachycení nečistot- spínač při přetížení- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- 2 závěsná oka- 22m spouštěcí lano Technické parametry:- síťová přípojka: 220-240 V | 50 Hz- výkon: 1000 W- max. čerpané množství: 6500 l/h- max. dopravní výška: 45 m- max. hloubka ponoření: 19 m- max. teplota vody: 35 °C- hadicová přípojka: 42 mm (G1-1/4“ IG)- napájecí kabel: 22 m | H07RN-F- průměr čerpadla: 99 mm Logistické parametry:- délka: 225 mm- šířka: 140 mm- výška: 730 mm- hrubá hmotnost balení: 11.48 kg- hmotnost výrobku: 7.68 kg. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Udělejte si radost.

Hlubinné čerpadlo GC-DW 1000 N, 1000 W, 6500 l/h, hloubka 45 m - Einhell Classic - parametry produktu

Přístroj na odčerpávání kalů a znečištěné vody, elektrický 690 W, pro max. 17500 litrů za hodinu, s aquasenzorem – Einhell Expert GE-DP 6935 A ECOKalové čerpadlo dimenzované pro cizí částice do průměru 35 milimetrů. Přístroj je tak vhodný pro výkonné odčerpávání jezírek, výkopů, sklepních prostor nebo pro využití dešťové vody. Díky aquasenzorové technologii pracuje prostřednictvím patentovaného nastavení senzorů ve třech výškách automatického spuštění nebo může být použit v nepřetržitém provozu.Má štíhlý design a lze jej použít i v úzkých šachtách. Vysoce kvalitní mechanická ucpávka zabezpečuje dlouhou životnost. Kryt čerpadla je vyroben z houževnatého plastu. Snadno přístupná je hadicová přípojka na horní straně.Součástí vybavení je ergonomické držadlo, desetimetrový napájecí kabel, navinutí kabelu a integrované závěsné oko. Vlastnosti:- technologie Aquasensor se třemi automatickými výškami spouštění senzorů- nepřetržitý režim- Eco power: vyšší výkon čerpadla, nižší spotřeba energie- zpětný ventil- ergonomická rukojeť- vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- navinutí kabelu- integrované závěsné oko- kryt čerpadla z houževnatého plastu- včetně univerzální přípojky Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 690 W- max. čerpané množství: 17500 l/h- max. dopravní výška: 9 m- max. hloubka ponoření: 7 m- max. teplota vody: 35 °C- max. velikost cizích částic: 35 mm- hadicová přípojka: 47,8 mm (G1-1/2“ AG)- napájecí kabel: 10 m | H07RN-F Logistické parametry:- délka: 260 mm- šířka: 250 mm- výška: 440 mm- hrubá hmotnost balení: 7.28 kg- hmotnost výrobku: 5.67 kg. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kalové čerpadlo GE-DP 6935 A ECO, elektrické 690 W, 17500 l/h - Einhell Expert - parametry produktu

Přístroj na čerpání vody z velké hloubky, elektrický s výkonem 1300 W, max. hloubka 65 metrů, max. 5000 litrů za hodinu, se spouštěcím lanem 22 m – Einhell Classic GC-DW 1300 NHlubinné čerpadlo je mimořádně výkonný a spolehlivý přístroj, který je speciálně navržen pro čerpání čisté vody z nádrží, studní a šachet. Jeho výkonný 1300W motor dopravuje 5000 litrů vody za hodinu z hloubky až 65 metrů. Aby bylo možné čerpadlo snadno a bezpečně spustit do šachty, je vybaveno externím spínacím boxem, dvěma závěsnými oky a 22 m dlouhým spouštěcím lanem.Odolný kryt je vyroben z korozivzdorné ušlechtilé oceli, a má tak mimořádně dlouhou životnost. Jeho robustní tlaková přípojka je opatřena mosaznou vložkou a pomocí integrovaného zpětného ventilu zajišťuje optimální komfort obsluhy. Čerpadlo chrání před poškozením spínač při přetížení a sítko pro zachycení nečistot rovněž vyrobené z ušlechtilé oceli. Vlastnosti:- robustní tlaková přípojka s mosaznou vložkou a zpětným ventilem- kryt čerpadla z nerezové ušlechtilé oceli- sítko z ušlechtilé oceli pro zachycení nečistot- externí spínací box- spínač při přetížení- 2 závěsná oka- 22m spouštěcí lano Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 1300 W- max. čerpané množství: 5000 l/h- max. dopravní výška: 65 m- max. hloubka ponoření: 20 m- max. teplota vody: 35 °C- hadicová přípojka: 47,8 mm (G1-1/2“ IG)- napájecí kabel: 2 m | H07RN-F- propojovací vedení: 23 m | H07RN-F- průměr čerpadla: 102 mm Logistické parametry:- délka: 207 mm- šířka: 228 mm- výška: 913 mm- hrubá hmotnost balení: 19 kg- hmotnost výrobku: 15.5 kg. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Hlubinné čerpadlo GC-DW 1300 N, 1300 W, 5000 l/h, hloubka 65 m - Einhell Classic - parametry produktu

Přístroj na odčerpávání kalů a znečištěné vody, elektrický 790 W, pro max. 19000 litrů za hodinu, s aquasenzorem – Einhell Expert GE-DP 7935 N-A ECOKalové čerpadlo je dimenzováno pro cizí částice do průměru 35 milimetrů a je tak vhodné pro výkonné odčerpávání jezírek, výkopů, sklepních prostor nebo pro využití dešťové vody. Díky aquasenzorové technologii pracuje čerpadlo prostřednictvím patentovaného nastavení senzorů ve třech výškách automatického spuštění nebo může být použito v nepřetržitém provozu.Přístroj má štíhlý design a lze jej použít i v úzkých šachtách. Vysoce kvalitní mechanická ucpávka zabezpečuje dlouhou životnost. Robustní kryt je vyroben z nárazuvzdorného plastu s vnějším pláštěm z ušlechtilé oceli. Snadno přístupná je hadicová přípojka na horní straně čerpadla.Součástí vybavení je ergonomické držadlo, desetimetrový napájecí kabel, navinutí kabelu a integrované závěsné oko. Vlastnosti:- technologie Aquasensor se třemi automatickými výškami spouštění senzorů- nepřetržitý režim- Eco power: vyšší výkon čerpadla, nižší spotřeba energie- zpětný ventil- ergonomická rukojeť- vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- navinutí kabelu- integrované závěsné oko- tělo z nárazuvzdorného plastu a plášť z ušlechtilé oceli- včetně univerzální přípojky Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 790 W- max. čerpané množství: 19000 l/h- max. dopravní výška: 9 m- max. hloubka ponoření: 7 m- max. teplota vody: 35 °C- max. velikost cizích částic: 35 mm- hadicová přípojka: 47,8 mm (G1-1/2“ AG)- napájecí kabel: 10 m | H07RN-F Logistické parametry:- délka: 260 mm- šířka: 250 mm- výška: 450 mm- hrubá hmotnost balení: 8,35 kg- hmotnost výrobku: 6.19 kg. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N-A ECO, elektrické 790 W, 19000 l/h - Einhell Expert - parametry produktu

Přístroj na odčerpávání kalů a znečištěné vody, elektrický 790 W, pro max. 20000 litrů za hodinu – Einhell Expert GE-DP 7935 N ECOKalové čerpadlo je vysoce kvalitní, mimořádně výkonný a inteligentně navržený přístroj řady ECO Power. V rámci široké škály úkolů v oblasti domu, zahrady, jezírka a studny přesvědčí nejmodernější technologií, poctivým výkonem a optimální energetickou účinností. Přístroj lze nastavit na nepřetržitý provoz nebo na zapnutí a vypnutí při specifické výšce hladiny prostřednictvím plynule regulovatelného plovákového spínače.Čerpadlo je vybaveno vysoce kvalitní mechanickou ucpávkou, která chrání motor a zajišťuje téměř bezúdržbový provoz. Jeho odolný kryt je vyroben z korozivzdorné ušlechtilé oceli a odolá i tomu největšímu zatížení. Snadno přístupná univerzální přípojka na horní straně přístroje nabízí celou řadu možností připojení. Díky praktickým závěsným okům lze čerpadlo jednoduše a snadno přepravovat na místa, kde se má provádět čerpání.Snadnou, pohodlnou přepravu zajišťuje držadlo a díky možnosti navinutí kabelu může být čerpadlo po použití za krátkou chvíli bezpečně a řádně uklizeno, aniž by zabíralo příliš místa. Vlastnosti:- ergonomická rukojeť- plynule výškově nastavitelný plovákový spínač- vysoce kvalitní keramická / gumová mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- tělo z nárazuvzdorného plastu a plášť z ušlechtilé oceli- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- integrované závěsné oko- navinutí kabelu- univerzální adaptér pro hadice 25/32 mm a 33,3 mm (G 1“) vnější závit- ECO power: vyšší výkon čerpadla, nižší spotřeba energie Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 790 W- max. čerpané množství: 20000 l/h- max. dopravní výška: 9 m- max. hloubka ponoření: 7 m- max. teplota vody: 35 °C- max. velikost cizích částic: 35 mm- hadicová přípojka: 47,8 mm (G1-1/2“ AG)- napájecí kabel: 10 m | H07RN-F Logistické parametry:- délka: 270 mm- šířka: 200 mm- výška: 420 mm- hrubá hmotnost balení: 8.3 kg- hmotnost výrobku: 7.3 kg. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO, elektrické 790 W, 20000 l/h - Einhell Expert - parametry produktu

Tlakové čerpadlo na vodu, elektrické – výkon 1100 W, pro max. 6000 litrů – Einhell Expert GE-PP 1100 N-APonorné tlakové čerpadlo s automatickou funkcí umožňuje zapnutí přístroje tehdy, když je požadována voda, a následně opětovné vypnutí. Přístroj poskytuje potřebný tlak pro dopravu čisté vody z cisterny s dešťovou vodou, zásobníku vody, vodní šachty nebo ze zahradní studny do požadovaného místa.Pro čerpadlo dokonce není problém ani maximální výška 45 metrů. Při maximální hloubce ponoru 12 metrů pracuje v nepřetržitém provozu při výkonu 1100 W a díky 15metrovému napájecímu kabelu jej lze flexibilně použít na zahradě a v okolí domu.Čtyřstupňový systém oběžného kola tak zajišťuje mimořádně vysoký dopravní tlak. Kryt je vyroben z nerezové ušlechtilé oceli, tlaková přípojka je vybavena vložkou z ušlechtilé oceli. Vysoce kvalitní mechanická ucpávka je základem pro dlouhou životnost. Snadno přístupná je hadicová přípojka o velikosti 33,3 mm (1" vnitřní závit) na horní straně čerpadla.Integrovaná pojistka proti chodu na sucho a spínač při přetížení chrání čerpadlo před poškozením při přerušení dodávky vody. Vlastnosti:- funkce automatického zapínání a vypínání- pojistka proti chodu na sucho- robustní tlaková přípojka s vložkou z ušlechtilé oceli- vícestupňové kolo čerpadla pro vysoký dopravní tlak- kryt čerpadla z nerezové ušlechtilé oceli- vysoce kvalitní mechanická ucpávka pro dlouhou životnost- snadno přístupná hadicová přípojka na horní straně čerpadla- spínač při přetížení Technické parametry:- síťová přípojka: 220-240 V | 50 Hz- výkon: 1100 W- max. čerpané množství: 6000 l/h- max. dopravní výška: 45 m- max. hloubka ponoření: 12 m- max. teplota vody: 35 °C- hadicová přípojka: 33,3 mm (R1“ IG)- napájecí kabel: 15 m | H07RN-F Logistické parametry:- délka: 260 mm- šířka: 210 mm- výška: 570 mm- hrubá hmotnost balení: 11.4 kg- hmotnost výrobku: 8.7 kg. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Ponorné čerpadlo GE-PP 1100 N-A tlakové, elektrické 1100 W, 6000 l/h - Einhell Expert - parametry produktu

Pokosová – kapovací pila „kapovačka“ s potahem na elektrický pohon, výkon 1500 W, s vodicím laserem, sáčkem na piliny a přepravním zabezpečením – Einhell Classic TC-SM 2131 DualVýkonný nástroj pro zpracování dřeva, potažených panelů a plastů. Plynule doleva a doprava naklápěcí pilová hlava umožňuje vysokou flexibilitu při provádění oboustranných pokosových řezů. Integrovaný laser napájený ze sítě vyznačí čáru řezu, a umožní tak rychlé, přesné přiložení obrobku.Otočný stůl má přesné nastavení úhlu pro šikmé řezy, které lze pomocí rukojeti zafixovat v různých polohách. Integrovaná funkce potahu umožňuje řezání obzvláště širokých obrobků. Oboustranné podpěry obrobků, upínací zařízení pro bezpečné upevnění obrobku a doraz pro obrobek s kolejnicemi posuvnými vlevo a vpravo umožňují bezpečné, přesné řezání. Stolní vložka je vybavena praktickou stupnicí pro odečtení šířky obrobku. Vysoce kvalitní přesný pilový kotouč z tvrdokovu zajišťuje výkonné řezání a čisté řezy.Vak na sběr třísek zajišťuje čistotu na pracovišti. Pro snadnou a bezpečnou mobilitu je k dispozici přepravní zabezpečení. Vlastnosti:- integrovaná funkce potahu pro široké obrobky- otočný stůl s přesným nastavením úhlu pro šikmé řezy- doleva a doprava naklápěcí pilová hlava pro pokosové řezy- včetně laseru (napájený ze sítě) pro přesné vedení řezu- podpěry pro zpracování dlouhých obrobků- zarážka pro obrobek s kolejnicemi posuvnými vlevo a vpravo- vysoce kvalitní přesný pilový kotouč z tvrdokovu- upínací zařízení pro bezpečné upevnění obrobku- včetně sáčku na sběr třísek pro čisté pracoviště- přepravní zabezpečení zajišťuje bezpečnou mobilitu- stolní vložka se stupnicí Technické parametry:- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz- výkon: 1500 W- max. výkon (S2 | S2time): 1800 W | 5 min- volnoběžné otáčky: 5000 min^-1- pilový kotouč: 210 mm x 30 mm- pokosový řez: 45 ° - 45 °- rozsah výkyvu (stůl pily): 45 ° - 45 °- šířka řezu 90 ° x 90 °: 310 mm x 62 mm- šířka řezu 90° x 45°: 210 mm x 62 mm- šířka řezu 45 ° x 90 °: 310 mm x 36 mm- šířka řezu 45 ° x 45 °: 210 mm x 36 mm- průměr přípojky pro odsávání: 36 mm Logistické parametry:- délka: 717 mm- šířka: 455 mm- výška: 393 mm- hmotnost výrobku: 11 kg- hrubá hmotnost: 14.2 kg- rozměry balení: 717 mm x 455 mm x 393 mm. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kapovací - pokosová pila TC-SM 2131 Dual, 1500 W, laserové vodítko - Einhell Classic - parametry produktu