Koncovka Brzdové trubky průměru 4.75 mm, se závitem M10x1Profil E. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Šroubení brzdového potrubí, profil E, M10x1 vnitřní; 4,75 mm - parametry produktu

Koncovka Brzdové trubky průměru 4.75 mm, se závitem M12x1Profil F. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Šroubení brzdového potrubí, profil F, M12x1 vnější, 4.75 mm - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 1/2"AG - vnější závit. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Spojka se vsuvkou s vnějším závitem rychlospojka samec 1/2" AG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 3/8"AG - vnější závit. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vy tak neplatíte nic navíc!

Spojka se vsuvkou s vnějším závitem, rychlospojka samec 3/8" AG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 1/2"IG - vnitřní závit. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 1/2" IG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadí Profil ( 7,2 mm ) G 1/4"IG - vnitřní závit. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 1/4" IG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 3/8"IG - vnitřní závit. Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám příjemné nakupování.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 3/8" IG - parametry produktu

Propojka vzduchových hadic slouží ke spojení dvou hadicPrůměr: 6mmDélka: 72mmMateriál: mosaz. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka vzduchových hadic 6mm - parametry produktu

Propojka vzduchových hadic slouží ke spojení dvou hadicPrůměr: 9mmDélka: 72mmMateriál: mosaz. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka vzduchových hadic 9mm - parametry produktu

Spojka k pneumatickému nářadí rychlospojka samice x 6mm pro hadiciMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadíProfil ( 7,2 mm )1/4"  (7,2 mm) x "stromeček" pro hadici vnitřního průměru 6 mm. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Rychlospojka na hadice 6mm - samice - parametry produktu

Spojka s koncovkou na hadici vnitřního průměru 6 mm x rychlospojka samec – EWO 308.050Mosazná EURO rychlospojka s koncovkou na hadici k pneumatickému nářadí. Tzv. „stromeček“ se do hadice zatlačí pomocí mírné síly a stáhne se sponou.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Rychlospojka na hadice 6mm- samec - parametry produktu

Spojka s koncovkou na hadici vnitřního průměru 9 mm x rychlospojka samec – EWO 308.051Mosazná EURO rychlospojka s koncovkou na hadici k pneumatickému nářadí. Tzv. „stromeček“ se do hadice zatlačí pomocí mírné síly a stáhne se sponou.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Rychlospojka na hadice 9mm - samec - parametry produktu

Spojka s koncovkou na hadici vnitřního průměru 13 mm x rychlospojka samec – EWO 308.052Mosazná EURO rychlospojka s koncovkou na hadici k pneumatickému nářadí. Tzv. „stromeček“ se do hadice zatlačí pomocí mírné síly a stáhne se sponou.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. No a to se jednoduše vyplatí.

Rychlospojka na hadice 13mm - samec - parametry produktu

Spojka k pneumatickému nářadí rychlospojka samice x 13 mm pro hadiciMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadíProfil ( 7,2 mm )1/4"  (7,2 mm) x "stromeček" pro hadici vnitřního průměru 13 mm LW. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Rychlospojka na hadice 13mm - samice - parametry produktu

Spojka k pneumatickému nářadí rychlospojka samice x 9 mm pro hadiciMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadíProfil ( 7,2 mm )G 1/4"  (7,2 mm) x "stromeček" pro hadici vnitřního průměru 9 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Rychlospojka na hadice 9mm- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus G 1/2" AG s vnějším závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Rychlospojka 1/2" AG - vnější závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus 1/2" IG s vnitřním závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. No a to se jednoduše vyplatí.

Rychlospojka 1/2" IG - vnitřní závit- samice - parametry produktu

Kompresorová rychlospojka, s vnějším závitem (samec) 1/4” na AG – EWO 10001431Zástrčná EURO spojka se vsuvkou a závitem 1/4” k pneumatickému nářadí. Řada vzduchového nářadí se prodává bez rychlospojky, pouze se čtvrtpalcovým závitem. Našroubováním tohoto konektoru lze potom nářadí rychle a snadno připojovat a odpojovat od vzduchové hadice. Technické parametry:- druh: adaptér AG na vnější závit 1/4”- materiál: mosaz- závit: G1/4” (7,2 mm) - profil vsuvky: AG samec. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Rychlospojka 1/4" AG – vnější závit (samec) - parametry produktu

Spojka k pneumatickému nářadí rychlospojka 1/4" AG - vnější závitMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadí Profil G 1/4" ( 7,2 mm ) AG - vnější závit. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Rychlospojka 1/4" AG - vnější závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka vzduchových hadic samice 1/4" IG - vnitřní závitMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadí Profil G 1/4" ( 7,2 mm ) IG - vnitřní závit. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Neplaťte jinde víc než musíte.

Rychlospojka 1/4" IG - vnitřní závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus 3/8" AG s vnějším závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Rychlospojka 3/8" AG - vnější závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus G 3/8" IG s vnitřním závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Udělejte si radost.

Rychlospojka 3/8" IG - vnitřní závit- samice - parametry produktu

Adaptér na závity, vnější závit 1/4" AG a vnější závit 3/8" AG.Redukce s šestihranem ke zmenšení velikosti vnějším závitem, nebo jako rozšíření vnějším závitem.Délka: 36 mmVelikost 6tihranu: 17 mm. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Redukce závitu 1/2" AG x 3/8" AG - parametry produktu

Závitová redukce s šestihranem EWO 185.53Adaptér na závity: vnější závit 1/4" AG a vnější závit 3/8" AG.Určeno ke zmenšení velikosti vnějším závitem, nebo jako rozšíření vnějším závitem.Délka: 40 mmVelikost 6hranu: 22 mm. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Redukce závitu 1/4" AG x 3/8" AG - parametry produktu

Přípojka – rychlospojka pro pneumatickou hadici 6 mm s tlakovým vzduchem, prvoúhlá zahnutá (L-spojka, tzv. kolínko 90 °), se závitem 1/4" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.3206Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Přípojka pneumatická zahnutá typ L - kolínko, závit 1/4" AG, pro hadici 6 mm - parametry produktu

Přípojka – rychlospojka pro pneumatickou hadici 8 mm s tlakovým vzduchem, pravoúhlá zahnutá (L-spojka, tzv. kolínko 90 °), se závitem 1/4" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.3208Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Přípojka pneumatická zahnutá typ L - kolínko, závit 1/4" AG, pro hadici 8 mm - parametry produktu

Přípojka – rychlospojka pro pneumatickou hadici 4 mm s tlakovým vzduchem, pravoúhlá zahnutá (L-spojka, tzv. kolínko 90 °), se závitem 1/8" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.3104Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 10 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Přejeme vám příjemné nakupování.

Přípojka pneumatická zahnutá typ L - kolínko, závit 1/8" AG, pro hadici 4 mm - parametry produktu

Přípojka – rychlospojka pro pneumatickou hadici 6 mm s tlakovým vzduchem, pravoúhlá zahnutá (L-spojka, tzv. kolínko 90 °), se závitem 1/8" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.3106Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 12 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Přípojka pneumatická zahnutá typ L - kolínko, závit 1/8" AG, pro hadici 6 mm - parametry produktu

Přípojka - rychlospojka pro pneumatickou hadici 6 mm s tlakovým vzduchem, přímá (rovná), se závitem 1/4" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.1206Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Vybírejte to nejlepší u nás. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Přípojka pneumatická rovná, závit 1/4" AG, pro hadici 6 mm - parametry produktu

Přípojka – rychlospojka pro pneumatickou hadici 8 mm s tlakovým vzduchem, pravoúhlá zahnutá (L-spojka, tzv. kolínko 90 °), se závitem 1/8" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.3108Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Přípojka pneumatická zahnutá typ L - kolínko, závit 1/8" AG, pro hadici 8 mm - parametry produktu

Přípojka - rychlospojka pro pneumatickou hadici 6 mm s tlakovým vzduchem, přímá (rovná), se závitem 1/8" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.1106Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už se těšíte na svoji objednávku?

Přípojka pneumatická rovná, závit 1/8" AG, pro hadici 6 mm - parametry produktu

Přípojka - rychlospojka pro pneumatickou hadici 8 mm s tlakovým vzduchem, přímá (rovná), se závitem 1/8" AG a vnitřními čelistmi – EWO 582.1108Určeno na připojení hadice např. ke spotřebiči nebo zdroji tlakového vzduchu. Hadička se zasune dovnitř spojky, kde ji sevřou čelisti (její vytažení je pak nemožné). Jejich povolení je možné vnějším prstencem, hadici lze následně vytáhnout.6hran pro klíč: 14 mmMateriál: plast, poniklovaná mosazMax. Pracovní tlak: 10 barHadice: PU nebo PA (nylon)Teplotní rozsah: -20 ° C až +60 ° CTěsnění: NBR Závit: válcový s vloženým O-kroužkem. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Přípojka pneumatická rovná, závit 1/8" AG, pro hadici 8 mm - parametry produktu