Zaslepovací šroub, tzv. zátka se závitem G 1/2" AG pro vedení tlakového vzduchu – EWO 424-67Určeno např. k zaslepení otvorů ve vzdušníku kompresoru, vzdochovém vedení apod.Vnitřní vodicí 6hran 10 mm (např. pro zástrčnou hlavici, klíč Imbus apod.).. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Udělejte si radost.

Zátka - záslepka 1/2", do vzduchového vedení - parametry produktu

Vzduchová rozdvojka (tzv. dvoucestný rozdělovač tlakového vzduchu).Rozměr závitu: 1/2“Určena na vzduchové vedení. Na každém vývodu je rychlospojka.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Vzduchová rozdvojka 1/2" s rychlospojkami - parametry produktu

Vzduchová rozdvojka (tzv. dvoucestný rozdělovač tlakového vzduchu).Rozměr závitu: 3/8“Určena na vzduchové vedení. Na každém vývodu je rychlospojka.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Vzduchová rozdvojka 3/8" s rychlospojkami - parametry produktu

Vzduchová roztrojka (tzv. třícestný rozdělovač tlakového vzduchu).Rozměr závitu: 1/2“Určena na vzduchové vedení. Na každém vývodu je rychlospojka.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Vzduchová roztrojka 1/2" s rychlospojkami - parametry produktu

Vzduchová roztrojka (tzv. třícestný rozdělovač tlakového vzduchu).Rozměr závitu: 3/8“Určena na vzduchové vedení. Na každém vývodu je rychlospojka.. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Už se těšíte na svoji objednávku?

Vzduchová roztrojka 3/8" s rychlospojkami - parametry produktu

Mosazná hadicová spojkaG 3/8"Průměr 9mmSW 19mm. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neplaťte jinde víc než musíte.

Vsuvka, spojka 3/8" na hadici 9mm - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 13mmZávit 1/2" AGVelikost 6tihranu: 24mmZávitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Vsuvka do hadice 13 mm, 1/2" AG - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 13mmZávit 3/8" AGVelikost 6tihranu 19mmZávitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Vsuvka do hadice 13 mm, 3/8" AG - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 6mmZávit 1/2" AGVelikost 6tihranu: 24mmZávitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už se těšíte na svoji objednávku?

Vsuvka do hadice 6 mm, 1/2" AG - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 6mmZávit 3/8" AGVelikost 6tihranu 17mmZávitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Vsuvka do hadice 6 mm, 3/8" AG - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 9mmZávit 1/2" AGVelikost 6tihranu: 24mmZávitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Vsuvka do hadice 9 mm, 1/2" AG - parametry produktu

Koncovka s vnějším závitem AG pro spojení s hadici o průměru otvoru 9mmZávit 3/8" AGVelikost 6tihranu 17mm Závitové spoje hadic s vnějším závitem a vnitřním kuželem 45 ° podle DIN 3852-A. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Vsuvka do hadice 9 mm, 3/8" AG - parametry produktu

Krabice – kolínko pro zakončení větví rozvodů tlakového vzduchu (tzv. rozdělovací krabice), se 2 otvory – vývody, závity G 1/2", mosazná – EWO 121-56Tzv. fitting, k jednomu otvoru se připojí hadice se stlačeným vzduchem, ke druhému vzduchový spotřebič (např. pneumatické nářadí spod.).Úhel zahnutí: 90 stupňůSe 2 otvory pro montáž na zeď.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Ukončovací krabice pro rozvod vzduchu, závity G 1/2, 2 otvory, závit G 1/2", montáž na zeď - parametry produktu

Krabice - rozbočka pro zakončení větví rozvodů tlakového vzduchu (tzv. rozdělovací krabice), s 5 otvory – vývody, závity G 1/2", mosazná – EWO 121-59Tzv. fitting pro připojování hadic, pneumatického nářadí a dalšího příslušenství. K jednomu z otvorů se připojí hadice napojená na zdroj stlačeného vzduchu, k dalším se napojují spotřebiče.3 vývody jsou umístěny vedle sebe do tvaru vějíře, 2 jsou na bocích.Se 4 otvory pro montáž na zeď.. Vybírejte to nejlepší u nás. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Ukončovací krabice pro rozvod vzduchu, závity G 1/2", 5 otvorů - vějíř, montáž na zeď - parametry produktu

Krabice - rozbočka pro zakončení větví rozvodů tlakového vzduchu (tzv. rozdělovací krabice), s 5 otvory - vývody, závity G 1/2", mosazná – EWO 121-58Tzv. fitting určený pro připojování hadic, pneumatického nářadí a dalšího příslušenství. K jednomu z otvorů se připojí hadice napojená na zdroj stlačeného vzduchu, k dalším se napojují spotřebiče.Se 4 otvory pro montáž na zeď.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. No a to se jednoduše vyplatí.

Ukončovací krabice pro rozvod vzduchu, závity G 1/2", 5 otvorů, montáž na zeď - parametry produktu

Hubice – prodlužovací tryska na ofukovací pistoli „ofukovačku“, délka 16 cm, zahnutá, se závitem M12x1,25a – EWO 105-14AUrčeno pro přesné vedení stlačeného vzduchu z pistole na místo určení. Ústí je mírně zúžené, čímž proudění urychluje.Montáž na pistoli pomocí závitu.Průměr trubice: 5 mmPrůměr trysky: 3 mmMax. tlak: 10 barVyrobeno z poniklované mosazi.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Tryska pro ofukovací pistoli, prodloužená 160 mm, zahnutá - parametry produktu

Hubice – prodlužovací tryska na ofukovací pistoli „ofukovačku“, délka 26 cm, zahnutá, se závitem M12x1,25a – EWO 105-15AUrčeno pro přesné vedení stlačeného vzduchu z pistole na místo určení. Ústí je mírně zúžené, čímž proudění urychluje.Montáž na pistoli pomocí závitu.Průměr trubice: 5 mmPrůměr trysky: 3 mmMax. tlak: 10 barVyrobeno z poniklované mosazi.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Tryska pro ofukovací pistoli, prodloužená 260 mm, zahnutá - parametry produktu

Hubice – prodlužovací tryska na ofukovací pistoli „ofukovačku“, délka 41,5 cm, zahnutá, se závitem M12x1,25a – EWO 105-107Určeno pro přesné vedení stlačeného vzduchu z pistole na místo určení. Ústí je mírně zúžené, čímž proudění urychluje.Montáž na pistoli pomocí závitu.Průměr trubice: 5 mmPrůměr trysky: 3 mmMax. tlak: 10 barVyrobeno z poniklované mosazi.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vy tak neplatíte nic navíc!

Tryska pro ofukovací pistoli, prodloužená 415 mm, rovná - parametry produktu

Koncovka Brzdové trubky průměru 4.75 mm, se závitem M10x1Profil E. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Šroubení brzdového potrubí, profil E, M10x1 vnitřní; 4,75 mm - parametry produktu

Koncovka Brzdové trubky průměru 4.75 mm, se závitem M12x1Profil F. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Šroubení brzdového potrubí, profil F, M12x1 vnější, 4.75 mm - parametry produktu

Propojka vzduchových hadic slouží ke spojení dvou hadicPrůměr: 6mmDélka: 72mmMateriál: mosaz. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka vzduchových hadic 6mm - parametry produktu

Propojka vzduchových hadic slouží ke spojení dvou hadicPrůměr: 9mmDélka: 72mmMateriál: mosaz. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka vzduchových hadic 9mm - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 1/2"AG - vnější závit. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Spojka se vsuvkou s vnějším závitem rychlospojka samec 1/2" AG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 3/8"AG - vnější závit. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vy tak neplatíte nic navíc!

Spojka se vsuvkou s vnějším závitem, rychlospojka samec 3/8" AG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 1/2"IG - vnitřní závit. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 1/2" IG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadí Profil ( 7,2 mm ) G 1/4"IG - vnitřní závit. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 1/4" IG - parametry produktu

Mosazná EURO spojka se vsuvkou se závitem k pneumatickému nářadíProfil G 3/8"IG - vnitřní závit. Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám příjemné nakupování.

Spojka se vsuvkou s vnitřním závitem rychlospojka samec 3/8" IG - parametry produktu

Spojka k pneumatickému nářadí rychlospojka 1/4" AG - vnější závitMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadí Profil G 1/4" ( 7,2 mm ) AG - vnější závit. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Rychlospojka 1/4" AG - vnější závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka vzduchových hadic samice 1/4" IG - vnitřní závitMosazná EURO rychlospojka k pneumatickému nářadí Profil G 1/4" ( 7,2 mm ) IG - vnitřní závit. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Neplaťte jinde víc než musíte.

Rychlospojka 1/4" IG - vnitřní závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus 3/8" AG s vnějším závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Rychlospojka 3/8" AG - vnější závit- samice - parametry produktu

Rychlospojka Rectus G 3/8" IG s vnitřním závitemMosazné provedeníProvozní tlak do 35 barProvozní teplota od -20 do +100 °CMaximální průtok 1100l/minPoužití pro stl.vzduch,vodu a další médiaDN 7,2. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Udělejte si radost.

Rychlospojka 3/8" IG - vnitřní závit- samice - parametry produktu

Spojka s koncovkou na hadici vnitřního průměru 13 mm x rychlospojka samec – EWO 308.052Mosazná EURO rychlospojka s koncovkou na hadici k pneumatickému nářadí. Tzv. „stromeček“ se do hadice zatlačí pomocí mírné síly a stáhne se sponou.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. No a to se jednoduše vyplatí.

Rychlospojka na hadice 13mm - samec - parametry produktu