Šroubovák na perka - krátkýSpeciální šroubovák na perka ventilů. V čepeli šroubováku je mechanismus, který perko zachytí. Perko tak po vyšroubování nebo před našroubováním nespadne. Délka: 137 mm (z toho rukojeť 60 mm) Balení: 1 ks. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Šroubovák na perka - krátký - parametry produktu

Škrabka pro opravu pneumatikNástroj pro odstranění nečistot vzniklých při vybrušování pneumatiky. Plastový úchyt. Balení: 1 ks. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Přejeme vám příjemné nakupování.

Škrabka na pneu - parametry produktu

Stojan na prořezávání dezénů pneumatik nákladních a osobních autTechnická data:Pro kola o velikosti 17,5" - 24,5"Hrubá hmotnost: 60 kgŠířka podstavce: 78 cmCelková šířka: 110 cmCelková délka: 57,5 cmCelková výška: 109 cmRozměry police na prořezávačku: 20,5 cm x 26 cm (v)Rozměry spodní police: 24,5 cm x 26 cm (v)Rozměry balení: 1100 x 1100 x 250 mm. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Stojan na prořezávání dezénů pneumatik 93250, pro kola velikosti 17,5" - 24,5" - parametry produktu

Stojan pro přední kola silničních motorek, tzv. motostojan, TRF45501Technická data:Nosnost: 100 kgRozměry balení: 800 x 480 x 400 mmHrubá hmotnost: 6,8 kgHmotnost: 6 kgBarva: ČervenáMoto stojan na zdvihání předního kola motocyklu, určen na opravu a údržbu nebo parkování stroje. Díky optimálně dlouhé manipulační rukojeti je zvedání snadné. Přesun po servisu usnadňují převozní kolečka.. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Stojan na silniční motorky, motostojan - přední - parametry produktu

Středící kužel pro vyvažovačky typu CBVnější průměr 180 mmVnitřní průměr 40 mmMožno použít spolu s rozšiřovacím prstencem (kód 16.128). Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Středící kužel 180CB, pro vyvažovačky typu CB - parametry produktu

Stahovák pružin 1650 LBS Pro stahování pružin tlumičů mimo vozidla. Pružina je stlačena čelistmi navrhnutými a konstrouovanými pro stlačení pružiny jakéhokoli typu tlumiče. Použití zajistí rychlou a bezpečnou práci, je velmi jednoduché a bezpečné. Max. síla zařízení: 3,6 t Průměr stlačované pružiny: 100 - 200 mm Max. délka pružiny: 260 mm Min. délka stlačené pružiny: 100 mm Hmotnost: 22 kg. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Stahovák pružin 1650 LBS - parametry produktu

Stahovák pružin nastavitelný TFH100 Pro stahování pružin tlumičů mimo vozidla. Pružina je stlačena čelistmi navrhnutými a konstrouovanými pro stlačení pružiny jakéhokoli typu tlumiče. Použití zajistí rychlou a bezpečnou práci, je velmi jednoduché a bezpečné. Max. síla zařízení: 3,6 t Max. rozevření upnutí tlumící jednotky: 100 mm Max. rozevření upnutí pružiny: 265 mm Zdvih stahovacího šroubu: 300 mm Hmotnost: 33,5 kg Balení: 1 ks. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Stahovák pružin nastavitelný TFH100 - parametry produktu

Speciální vulkanizační roztok F je určen pro studenou vulkanizaci opravných vložek UR-PLUS, UR, DIAGONAL, podložek PS, VS a nýtů ON 12, ON 16. Nanáší se v tenké vrstvě na obroušený a zdrsněný povrch. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Studená vulkanizace nastává od teploty 18°C. Roztok se používá také při teplé vulkanizaci až do teploty 155°C. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Už se těšíte na svoji objednávku?

Speciální vulkanizační roztok 800 ml - Ferdus F - parametry produktu

Speciální vulkanizační roztok F 250 ml- s menším stětcem (integrovaný pod víčkem) - použití na menší plochy- určen pro studenou vulkanizaci opravných vložek RADIAL, DIAGONAL, podložek PS, VS a nýtu ON 12, ON 16- nanáší se v tenké vrstvě na obroušený a zdrsněný povrch- doba schnutí je nejméně 5 minut- studená vulkanizace nastává od teploty 18 °C- roztok je možné použít i při teplé vulkanizaci až do teploty 155 °CObjem: 250 ml. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Přejeme vám příjemné nakupování.

Speciální vulkanizační roztok F 250 ml + menší štětec - FERDUS 9.041 - parametry produktu

Soustružnický support pro rovnačku ocelových a litých disků K-mak DORUK 10-28''Umožňuje například účinné a přesné odstranění přebytečného materiálu při svařování.Tento soustružnický support není standardní součástí rovnačky kat. č. 16.13 a je nutné jej v případě potřeby objednat zvlášť.. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Soustružnický support k rovnačce disků K-mak DORUK 10-28" - parametry produktu

Speciální čistič disků S 400 ml - FerdusSpeciální čistič disků S je chemický čistící prostředek speciálně určený pro odstraňování zbytků lepidel samolepících závaží z disků.Snadno odstraňuje zbytky lepidel tak, že je rozpouští, nebo rozrušuje. Aplikuje se v dostatečném množství na čistící hadřík, který se ke zbytku lepidla nejprve přiloží a po působení se do něj lepidlo utře. U starých vyschlých zbytků lepidel je nutné čištění opakovat. Speciální čistič disků S odstraňuje z disků také jiné nečistoty, např. asfalt, oleje, staré vosky apod. Čistič S nenarušuje a nepoškozuje lak ani materiál disků. Speciální čistič disků S lze použít také na čištění jiných částí vozidel, např. na odstraňování samolepek z karoserií, dálničních nálepek z čelních skel, k odstraňování asfaltových skvrn z boků vozidel apod.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Speciální čistič disků S 400 ml - Ferdus - parametry produktu

Speciální čistič disků S 800 ml - FerdusSpeciální čistič disků S je chemický čistící prostředek speciálně určený pro odstraňování zbytků lepidel samolepících závaží z disků. Snadno odstraňuje zbytky lepidel tak, že je rozpouští, nebo rozrušuje. Aplikuje se v dostatečném množství na čistící hadřík, který se ke zbytku lepidla nejprve přiloží a po působení se do něj lepidlo utře. U starých vyschlých zbytků lepidel je nutné čištění opakovat. Speciální čistič disků S odstraňuje z disků také jiné nečistoty, např. asfalt, oleje, staré vosky apod. Čistič S nenarušuje a nepoškozuje lak ani materiál disků. Speciální čistič disků S lze použít také na čištění jiných částí vozidel, např. na odstraňování samolepek z karoserií, dálničních nálepek z čelních skel, k odstraňování asfaltových skvrn z boků vozidel apod. Objem: 800 ml Balení: 1 ks. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Neplaťte jinde víc než musíte.

Speciální čistič disků S 800 ml - Ferdus - parametry produktu

Speciální opravná směs CT-2 - 0,8 mm - Ferdus 9.08. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Speciální opravná směs CT-2 - 0,8 mm - Ferdus 9.08 - parametry produktu

Speciální opravná směs CT-2 - 1,3 mm - Ferdus 9.06. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám příjemné nakupování.

Speciální opravná směs CT-2 - 1,3 mm - Ferdus 9.06 - parametry produktu

Speciální opravná směs CT-2 - 3 mm - Ferdus 9.05. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Udělejte si radost.

Speciální opravná směs CT-2 - 3 mm - Ferdus 9.05 - parametry produktu

Prodej samostatných opravných hlavic, podle velikosti.Speciální opravná směs CT-2 (0,8; 1,3; 3 mm) - Ferdus- používá se pro vyplňování defektů plášťů při opravách za tepla - směs je možné použít i na opravy duší - teplota vulkanizace je 135 °C - doporučený postup je uveden v technologickém předpisu - sekce O nás/Technologie oprav/Opravy radiálních nebo diagonálních plášťů Objem: 1kg/300mm Balení: 1 ks. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Speciální opravná směs CT-2 (různé velikosti) - Ferdus - parametry produktu

Speciální vulkanizační roztok F je určen pro studenou vulkanizaci opravných vložek UR-PLUS, UR, DIAGONAL, podložek PS, VS a nýtů ON 12, ON 16. Nanáší se v tenké vrstvě na obroušený a zdrsněný povrch. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Studená vulkanizace nastává od teploty 18°C. Roztok se používá také při teplé vulkanizaci až do teploty 155°C. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Speciální vulkanizační roztok 100 ml - Ferdus F - parametry produktu

Speciální vulkanizační roztok F je určen pro studenou vulkanizaci opravných vložek UR-PLUS, UR, DIAGONAL, podložek PS, VS a nýtů ON 12, ON 16. Nanáší se v tenké vrstvě na obroušený a zdrsněný povrch. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Studená vulkanizace nastává od teploty 18°C. Roztok se používá také při teplé vulkanizaci až do teploty 155°C. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Speciální vulkanizační roztok 250 ml + štětec - Ferdus F - parametry produktu

Speciální vulkanizační roztok F je určen pro studenou vulkanizaci opravných vložek UR-PLUS, UR, DIAGONAL, podložek PS, VS a nýtů ON 12, ON 16. Nanáší se v tenké vrstvě na obroušený a zdrsněný povrch. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Studená vulkanizace nastává od teploty 18°C. Roztok se používá také při teplé vulkanizaci až do teploty 155°C. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Speciální vulkanizační roztok 400 ml - Ferdus F - parametry produktu

Skrytý bezdušový ventil HV001 – Ferdus 11.147Určeno pro osobní auta.Sada 4 kusy ventilů s adaptérem na huštění.Kvalitní výrobek pro pneuservis.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Skryté bezdušové ventily HV001, pro osobní auta, sada 4 kusy - Ferdus 11.147 - parametry produktu

Prodej samostatných slimgelů, podle velikosti.SLIMGEL (250; 500 ml ) - FerdusMontážní přípravek SLIMGEL má výborné kluzné vlastnosti a používá se jako univerzální prostředek pro demontáž a montáž pneumatik. Přípravek je přímo v lahvi o objemu 250 ml a je doplněna aplikátorem, který pomáhá SLIMGEL aplikovat do míst, která nejsou při demontáži přístupná štětcem především je vhodný pro demontáž nízkoprofilových plášťů (pro demontáž Run-flat pneumatik). Lahev s aplikátorem Balení: 1 ks. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SLIMGEL (různé velikosti) - Ferdus - parametry produktu

SLIMGEL 250 ml - Ferdus 115.31. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

SLIMGEL 250 ml - Ferdus 115.31 - parametry produktu

SLIMGEL 500 ml - Ferdus 115.32. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Udělejte si radost.

SLIMGEL 500 ml - Ferdus 115.32 - parametry produktu

Automatický, dvourychlostní montážní stroj (zouvačka) LC889N s helperem AL230C pro kola osobních a lehkých nákladních vozidelTechnická data:Průměr ráfku (vnější upnutí): 10" – 22“ (254 – 558 mm)Průměr ráfku (vnitřní upnutí): 13" – 24" (330 – 609 mm)Max. průměr pneumatiky: 1060 mmMax. šířka ráfku: 13“ (330 mm)Šířka pláště při odtlačení patky: 335 mmRychlost otáčení stolu – 2 rychlosti: 6 a 12 ot./min.Montážní/demontážní síla v oblasti patky pláště: cca 18000 N Hlučnost: max. 70 dBŠířka: 760 mmHloubka: 950 mmVýška: 2 040 mmČistá hmotnost bez helperu: 240 kgČistá hmotnost s helperem: 326 kgElektrický příkon: 0,75 kWProudová soustava: 3NPE 400VAC, 50HzProudové jištění (jistič): 10 A Použitý tlakový vzduch: 8 – 10 bar (0,8-1 MPa)Standardní příslušenství:Hustič pneumatikMontážní pákaNáhradní plastové chrániče montážního palceNádoba na montážní pastu s držákem. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Set: zouvačka osobní LC889N, Helper AL320C, 10" - 24", automat - parametry produktu

Skládací magnetická miska 220 mmMagnetická miska je určená pro držení kovových předmětů.Její využití je všestranné. Můžeme ji použít v horizontální nebo vertikální poloze, vzhůru nohama nebo zavěšenou na háku pomocí očka.Skládací magnetická miska slouží také pro uchycení nemagnetických částí, jako nerezové mosazi nebo plastu.Je možné ji srazit na tloušťku pouhých 4 cm a tím zjednodušit možnost jejího skladování. Rozměry: Průměr - Vrchol – 8 5/8´´ (220 mm) Průměr - Dno – 3 3/8´´ (86 mm) Max. hloubka – 5´´ (127 mm) Materiál: - Magnetický ferit - Guma. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Udělejte si radost.

Skládací magnetická miska 220mm - parametry produktu

Zouvačka, tzv. montážní stroj, LC889N a helper 390H, určeno na kola osobních a lehkých nákladních automobilů.Technická data:Typ: AutomatPoužití: OsobníPrůměr ráfku (vnější upnutí): 6 - 26"Průměr ráfku (vnitřní upnutí): 8 - 28"Šířka ráfku disku: 3 - 13"Šířka pláště při odtlačování patky: 335 mmMaximální průměr pneumatiky: 1060 mmPočet rychlostí: DvourychlostníPracovní otáčky stolu: 6 a 12 ot. / minProudová sestava: 3+N, PE, 400 V, 50 HzPřipojení: 10AMontážní / demontážní krouticí moment: 1800 NmElektrický příkon: 0,75 kWPoužitý tlakový vzduch: 8 - 10 bar (0,8 - 1 Mpa)Hlučnost: 70 dBHmotnost stroje: 240 kg / 326 kg s helperemRozměry stroje (š x h x v): 760 (+1600 mm helper) x 950 x 2040 mmK zouvačce je dodáváno jako standardní příslušenství:Hustič pneumatikMontážní páka (tzv. montpáka)Náhradní plastové chrániče montážního palceNádoba na montážní pastu s držákem. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Set: zouvačka osobní LC889N, Helper 390H, 6" - 28", automat - parametry produktu

Separační folie - FerdusSeparační teplovzdorná fólie pro ochranu Thermopresu Fólie jsou nařezané ve čtvercích o rozměrech 335 x 335 mm Hmotnost: 1kg Balení: 1 ks. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. No a to se jednoduše vyplatí.

Separační folie - Ferdus - parametry produktu

Samovulkanizační ventil GP5/11,5-S s podložkou VS, průměr 66 mm,AUTO - 10 ks - Ferdus 7.11Pro osobní a malé nákladní automobily, dodávky apod.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc než musíte.

Samovulkanizační ventil GP5/11,5-S s podložkou VS, průměr 66 mm,AUTO - 10 ks - Ferdus 7.11 - parametry produktu

Samovulkanizační ventil GP5/16-S s podložkou VS, průměr 66 mm, VAN - 1 kus - Ferdus 7.12Pro malé nákladní automobily, dodávky apod.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Samovulkanizační ventil GP5/16-S s podložkou VS, průměr 66 mm, VAN - 1 kus - Ferdus 7.12 - parametry produktu

Samovulkanizační ventil GP5/16-S s podložkou VS, průměr 66 mm, VAN - 10 ks - Ferdus 7.12Pro malé nákladní automobily, dodávky apod.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Samovulkanizační ventil GP5/16-S s podložkou VS, průměr 66 mm, VAN - 10 ks - Ferdus 7.12 - parametry produktu

Samovulkanizační ventil GP6/100-S s podložkou VS, průměr 110 mm AGRO - 1 ks - Ferdus 7.16Pro traktory a další zemědělské stroje apod.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Samovulkanizační ventil GP6/100-S s podložkou VS, průměr 110 mm AGRO - 1 ks - Ferdus 7.16 - parametry produktu

Samovulkanizační ventil GP6/100-S s podložkou VS, průměr 110 mm AGRO - 10 ks - Ferdus 7.16Pro traktory a další zemědělské stroje apod.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Samovulkanizační ventil GP6/100-S s podložkou VS, průměr 110 mm AGRO - 10 ks - Ferdus 7.16 - parametry produktu