Šroubovák na ventilky kol – ventilové vložky, s držákem jader – Gaither Valve Core Tool GT10-6Určen pro snadnou a rychlou montáž či demontáž jádra ventilu. Patentovaný zachycovací systém jádro udrží v hlavě šroubováku a nevyfoukne ho ani vysoký tlak v pneumatice. Nehrozí tak jeho ztráta.Neobsahuje magnet – vhodné i pro práci s TPMS senzory bez rizika jejich poškození.Různé barevné varianty, mohou se lišit podle dodávky.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Šroubovák na ventilky, s držákem ventilových jader - Gaither - parametry produktu

Zařízení odtlačující patky pneumatik nákladních aut (tzv. držák patky), pro kola typu EVA – Gaither Bead Vice BV-04Speciální přípravek pro použití s novými koly velkých nákladních a užitkových vozů typu EVA (External Valve Assembly) – ráfky pro použití na nápravách s kotoučovými brzdami. Zális (anglicky „hump") pro ochranu ventilu je vytvořen uvnitř disku kola – je nemožné patku pláště odtlačit klasickým způsobem od ráfku.Snadné použití v několika krocích:1. Aplikujte montážní pastu Super Slick’em mezi patku pneumatiky a ráfek.2. Poté, co se z pneumatiky kompletně vypustí vzduch, přimontujte svěrák přes otvor disku.3. Otáčejte šroubem (nejlépe klíčem 32 mm), dokud destička svěráku pomocí zvýšeného tlaku neodtlačí patku pneumatiky od ráfku.Souprava obsahuje:1x přípravek BV041x montážní pasta Super Slick’em, 3.8 l1x láhev s aplikátorem. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Přípravek na odtlačování patek nákladních pneumatik - Gaither BV-04 - parametry produktu

Adaptér pro stlačení obou patek pneumatik nákladních kol při demontáži – Gaither Bead Vice AdaptorUmožňuje použít přípravek – držák patky Gaither Bead Vice BV-04 na všechny velikosti plášťů nákladních kol (včetně 17,5'' a 19,5''), nutný také pro pneumatiky Super Single.. Vybírejte to nejlepší u nás. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Adaptér pro stlačení patek pneumatiky, k přípravku Gaither BV-04 - parametry produktu

Tlakové dělo (tzv. vzduchová bazuka) s objemem 6 litrů, tlak 10 bar, s certifikátem – Gaither Bead Bazooka 6L2Nástroj pro usnadnění nasazení (tzv. naskočení) patky pláště na ráfek a k jejímu předhuštění. Univerzální provedení: určeno pro motocykly, osobní automobily, lehké nákladní vozy a těžká užitková vozidla. Hlavní výhody:- nová BEAD BAZOOKA® využívá vylepšenou verzi technologie rychlého uvolnění vzduchu (RAR) ventilu ovládaného spouštěčem, nový ventil se dá lehce opravit nebo vyměnit, tudíž prodlužuje životnost tlakového děla- spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění- CERTIFIKÁT (Evropská certifikace TUV/CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers))- antikorozní nátěr vnitřního prostoru nádrže Technické parametry:- objem nádrže: 6 litrů- pracovní tlak: 10 bar- rozměry: 59x18x31 cm- hmotnost: 7,2 kg. Vybírejte to nejlepší u nás. Udělejte si radost.

Tlakové dělo Bead Bazooka 6L2, 6 litrů, certifikát - Gaither - parametry produktu

Tlakové dělo (tzv. vzduchová bazuka) s objemem 19 litrů, automatické, pro osobní, nákladní a zemědělské pneumatiky, s certifikátem – Gaither Bead Booster GB-5MNástroj pro usnadnění nasazení (tzv. naskočení) patky pláště na ráfek a k jejímu předhuštění. Díky 19litrovému zásobníku na stlačený vzduch se hodí i na velmi tvrdé pneumatiky – nákladní, zemědělské nebo osobní tzv. run flat typu.Automatický systém: rázové otevření ventilu umožňuje využití veškerého vzduchu (u manuálních děl často dochází ke ztrátě ± 40 % kapacity nádoby kvůli tomu, že operátor není schopen otevřít ventil dostatečně rychle).Nástroj má pouze dva přesně vyřezané otvory v nádobě, díky čemuž je silnější a bezpečnější. Vnitřní strana je opatřena nátěrem bránícím korozi a prodlužujícím životnost.Pohodlná práce díky pevné rukojeti. Technické parametry:- objem zásobníku: 19 l- pracovní tlak: 10 bar- automatické: ano- použití pro: nákladní + problémové osobní- pracovní prostředí: -10 °C až +50 °C- hmotnost: 12,6 kg. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Tlakové dělo Bead Booster GB-5M, 19 litrů, automat - Gaither - parametry produktu

Pojízdný zvedák pro montáž a demontáž kol automobilů Winntec WHEEL ASSIST ERGO+Zvedací zařízení pro manipulaci s těžšími koly do hmotnosti 60 kg.Technická data:Maximální nosnost: 60 kgVýška: 1800 mmŠířka: 685 mmPracovní výška: 1000 mmHmotnost: 42 kg. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Zvedák pojízdný pro montáž kol Winntec WHEEL ASSIST ERGO+ Gaither - parametry produktu

Zouvačka pro přezouvání pneumatik motocyklů, osobních a užitkových aut, s manuálním pohonem a rozsahem upnutí 4-21“ – GaitherRobustní montážní stroj se speciální pákou a adaptérem pro vystředění kol, určený pro práci s širokým rozsahem pneumatik: pro motorky, skútry, ATV, osobní auta a dodávky, SUV apod.Díky mechanickému pohonu není zouvačka závislá na přívodu elektrické energie a je možné ji používat i ve venkovních podmínkách (např. na závodech, soutěžích atd.).Kvalita od světoznámé firmy Gaither USA.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Zouvačka pneumatik 4"-21" manuální, pro moto, osobní a užitková kola - Gaither - parametry produktu

Vozík na přepravu pneumatik a ráfků, s velkou nosností 160 kg a průměrem 680 mm – Gaither Winntec Smart Disc Y471123Velmi lehký, a přitom bytelný vozík (pojízdná podložka) na kola. Umožňuje snadné přesouvání několika kol najednou bez nutnosti vynaložení větší síly.Dobrá manévrovatelnost díky 4 kolečkům v otočných konzolích – lze odtlačit přesně tam, kam potřebujete.Vhodné pro použití s vozíkem na pneumatiky (tzv. rudlem) značky Winntec.Perfektní doplněk nejen pro pneuservis, ale i soukromou garáž.. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Vozík manipulační na pneumatiky a disky, nosnost 160 kg - Winntec - parametry produktu

WINNTEC: Vozík na pneumatiky s patentovaným úchytným systémemVelmi rychlé naložení a vyložení pneumatik bez zbytečného šlapání na pedál jako u jiných zvedáků. Tento vozík je také odpružený, což velmi zpříjemňuje jeho obsluhu při manipulaci s pneumatikami a disky, perfektně filtruje nerovnosti povrchu.Usnadněte a ulehčete si práci při manipulaci s pneumatikami a disky. Šetřete čas a svoje záda. Hlavní přednosti vozíku WINNTEC: lehký - 20kgpro široký rozsah pneumatik: 14-20''nosnost 200kgnejrychlejší naložení a vyložení pneu ze všech vozíkůPatentovaný úchytný systém. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Vozík na pneumatiky s patentovaným úchytným systémem- Winntec - parametry produktu

Tlakové dělo Bead Bazooka 6L BB06L- patentovaný produkt vysoké kvality od firmy Gaither z USA - CERTIFIKÁT - pro předhuštění pneumatik osobních i nákladních automobilů - pro případy kdy se patky nedostávají do těsného kontaktu s ráfky - spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění - Evropská certifikace CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers) - Design a RAR systém v patentovém řízení, registrovaná obchodní značka Použití: Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připraveno k použití. Při huštění se vyústění válce tlakového děla nasměřuje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a bleskově se vypustí ze 6-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu (viz. video níže). Technické parametry: Hmotnost: 5,5 kg Pracovní tlak: 8 bar Objem zásobníku: 6 l. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Tlakové dělo Bead Bazooka 6L - Gaither - parametry produktu

Tlakové dělo Bead Bazooka XL (9L)- patentovaný produkt vysoké kvality od firmy Gaither z USA - CERTIFIKÁT - pro odrážení patek větších nákladních pneumatik - pozměněný design a lepší ergonomie - pro případy kdy se patky nedostávají do těsného kontaktu s ráfky - spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění - Evropská certifikace CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers) - Design a RAR systém v patentovém řízení, registrovaná obchodní značka Použití: Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připraveno k použití. Při huštění se vyústění válce tlakového děla nasměřuje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a bleskově se vypustí z 9-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu (viz. video níže). Technické parametry: Hmotnost: 6,9 kg Max. pracovní tlak: 10 bar Objem zásobníku: 9 l. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Tlakové dělo Bead Bazooka XL (9L) - Gaither - parametry produktu

Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L)- patentovaný produkt vysoké kvality od firmy Gaither z USA - CERTIFIKÁT - pro odrážení patek pneumatik velkých nákladních automobilů, zemědělských a důlních strojů - „drážková“ dvojitá tryska rozvádí vzduch pro nejlepší možný zdvih patky - pozměněný design a lepší ergonomie - dvouplášťová tlaková nádoba (patent #8,752,604) - pro případy kdy se patky nedostávají do těsného kontaktu s ráfky - spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění - Evropská certifikace CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers) - Design a RAR systém v patentovém řízení, registrovaná obchodní značka Použití: Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připraveno k použití. Při huštění se vyústění válce tlakového děla nasměřuje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a bleskově se vypustí z 12-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu. Technické parametry: Hmotnost: 9,5 kg Max. pracovní tlak: 10 bar Objem zásobníku: 12 l. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Tlakové dělo Bead Bazooka XXL (12L) - Gaither - parametry produktu

Tlakové dělo Bead Booster - objem 38 litrů- patentovaný, velmi kvalitní produkt firmy Gaither z USA - CERTIFIKÁT - 38litrová nádrž poskytuje dostatečný objem pro jednoduchou manipulaci s velkými pneumatikami zemědělských a důlních strojů - lehká hliníková nádrž (10,5 kg) - „drážková“ dvojitá tryska rozvádí vzduch pro nejlepší možný zdvih patky - pozměněný design a lepší ergonomie pro ještě pohodlnější práci- dvouplášťová tlaková nádoba (patent #8,752,604) - pro případy kdy se patky nedostávají do těsného kontaktu s ráfky - spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění Použití tlakového děla: Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připraveno k použití. Při huštění se vyústění válce tlakového děla nasměřuje mezi disk / ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a bleskově se vypustí z 38litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. No a to se jednoduše vyplatí.

Tlakové dělo Bead Booster - 38L - parametry produktu