Pískovací box, pískovačka GEKO G02021Přípravek pro povrchovou úpravu v autoservisu, dílně, průmyslu atd. Umožňuje přesné a účinné čištění. Ihned k použití.Specifikace:Napájení: 230VVnitřní rozměry boxu: šířka 580 mm, hloubka 480 mmVýška na zadní straně: 350 mmVýška na přední straně: 295 mmVnější rozměry boxu bez spojů: šířka 590 mm, hloubka 485 mm, výška 490 mmHmotnost 10 kgPrůtok: 150 l/minPřípustný tlak: 7 barůMaximální pracovní tlak: 5,5 barůPískovací trysky: 4, 5, 6, 7 mmNosnost boxu až 4,5 kg pískuObsah soupravy:Kryt s oknem a těsněním5x sklenění chráničZdroj pro 12 V lampu s 220V připojením k distribuční soustavěVodiče a pistole s výměnnými keramickými tryskami. (4, 5, 6, 7 mm)Dvě velké rukavice integrované s boxem.Teflonem potažené pásky pro utěsnění.. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Pískovací box, pískovačka, objem 90 litrů, s příslušenstvím - parametry produktu

Vzduchotlaková hadice s rychlospojkami, délka 10 metrů, s velkým průtokem vzduchu – GEKO G02973Klasická hadice pro vedení stlačeného vzduchu od zdroje (kompresoru) ke spotřebičům, především pneumatickému nářadí, stříkacím pistolím, pneuhustičům apod. Díky velkému vnitřnímu průměru 10 mm a pracovnímu tlaku do 20 barů poskytuje vysoký průtok, takže může napájet i zařízení s velkou spotřebou.Zakončeno standardními rychlospojkami 1/4“.Kvalitní produkt: vyrobeno z pryže odolné proti oleji a oděru – ideální pro náročné použití v autoservisech, dílnách, průmyslu atd. Technické parametry:- délka: 10 m- vnitřní průměr hadice: 10 mm- vnější průměr hadice: 15 mm- pracovní tlak: 20 bar- tlak při roztržení: 40 bar- připojení vzduchu: 1/4". Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Vzduchová hadice tlaková 10x15 mm, délka 10 m, velký průtok - parametry produktu

Vzduchotlaková hadice s rychlospojkami, délka 20 metrů, s velkým průtokem vzduchu – GEKO G02974Klasická hadice pro vedení stlačeného vzduchu od zdroje (kompresoru) ke spotřebičům, především pneumatickému nářadí, stříkacím pistolím, pneuhustičům apod. Díky velkému vnitřnímu průměru 10 mm a pracovnímu tlaku do 20 barů poskytuje vysoký průtok, takže může napájet i zařízení s velkou spotřebou. S 20metrovou délkou umožňuje vést vzduch i na větší vzdálenost (např. i ven z dílny).Zakončeno standardními rychlospojkami 1/4“.Kvalitní produkt: vyrobeno z pryže odolné proti oleji a oděru – ideální pro náročné použití v autoservisech, dílnách, průmyslu atd. Technické parametry:- délka: 20 m- vnitřní průměr hadice: 10 mm- vnější průměr hadice: 15 mm- pracovní tlak: 20 bar- tlak při roztržení: 40 bar- připojení vzduchu: 1/4". Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Vzduchová hadice tlaková 10x15 mm, délka 20 m, velký průtok - parametry produktu

Vzduchotlaková spirálová hadice, délka 10 metrů, s velkým průtokem, zakončená rychlospojkami, polyethylenová – GEKO G01170Klasická hadice spirálového typu pro vedení stlačeného vzduchu od zdroje ke spotřebičům, především k pneumatickému nářadí, stříkacím pistolím apod. Díky vnitřnímu průměru 8 mm je průtok vzduchu velký, takže k hadici lze připojit i zařízení s velkou spotřebou (nebude se tzv. dusit).Koncovky jsou otočné a vybavené ochrannými pružinami, což snižuje nadměrné kroucení. Technické parametry:- maximální tlak: 7 bar- vnitřní průměr hadice: 8 mm- vnější průměr hadice: 12 mm- délka hadice: 10 m- materiál: polyethylen- pracovní teplota: -40 °C až +120 °C. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Vzduchová hadice spirálová 8x12 mm, délka 10 m, s rychlospojkami, velký průtok - parametry produktu

Lepidlové tyčinky pro tavné pistole, průměr 11 mm, délka 200 mm, průhledné (transparentní), balení 1 kg – GEKO G02111Tavné lepidlo bez zápachu, průhledné, bez značení s vysokou pružností. Ideální pro nalepování vytahovacích adaptérů (tzv. hříbků) při opravách karosérie metodou PDR (Paintless Dent Repair – bez nutnosti lakování). Lepidlo se pomocí pistole roztaví, po skončení práce se snadno z opravovaného dílu odstraní plastovou škrabkou.Možné použít také pro dekorační účely – např. výroba věnců, lepení ozdob apod. Technické parametry:- délka: 200 mm - průměr: 11 mm - počet kusů v balení: cca 57 - hmotnost: 1 kg. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Náplně do tavné pistole - tyčinky 11x200 mm, transparentní, 1 kg - parametry produktu

Lepidlové tyčinky pro tavné pistole, průměr 7 mm, délka 200 mm, průhledné (transparentní), balení 1 kg – GEKO G02110Tavné lepidlo bez zápachu, průhledné, bez značení s vysokou pružností. Ideální pro nalepování vytahovacích adaptérů (tzv. hříbků) při opravách karosérie metodou PDR (Paintless Dent Repair – bez nutnosti lakování). Lepidlo se pomocí pistole roztaví, po skončení práce se snadno z opravovaného dílu odstraní plastovou škrabkou.Možné použít také pro dekorační účely – např. výroba věnců, lepení ozdob apod. Technické parametry:- délka: 200 mm - průměr: 7 mm - počet kusů v balení: cca 129 - hmotnost: 1 kg. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Už se těšíte na svoji objednávku?

Náplně do tavné pistole - tyčinky 7x200 mm, transparentní, 1 kg - parametry produktu

Krimpovací dutinové konektory (tzv. dutinky) pro elektroinstalace, měděné, 8 různých průřezů, sada 685 kusů v plastové krabičce – GEKO G02815Částečně izolované kabelové konektory vhodné pro elektrické instalace automobilů, motorek, strojů apod. Používají se pro připojení drátů a kabelů k elektrickým zařízením, pro spojování vodičů atd.Praktické balení v plastové krabičce – jednotlivé varianty jsou oddělené, každá přihrádka je navíc popsaná. Po spotřebování původního obsahu lze kontejner navíc dále používat. Sada obsahuje:- 50x dutinový kabelový konektor 0,5 mm2 (bílá)- 50x dutinový kabelový konektor 0,75 mm2 (bílá)- 100x dutinový kabelový konektor 1,0 mm2 (červená)- 250x dutinový kabelový konektor 1,5 mm2 (černá)- 150x dutinový kabelový konektor 2,5 mm2 (modrá)- 50x dutinový kabelový konektor 4,0 mm2 (šedivá)- 25x dutinový kabelový konektor 6,0 mm2 (žlutá)- 10x dutinový kabelový konektor 10,0 mm2 (červená). V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Dutinové elektrické konektory - dutinky 0,5-10,0 mm2, sada 685 ks - parametry produktu

Pumpa na odsávání a plnění oleje a dalších provozních kapalin, objem 1500 ml, průhledná, se sadou připojovacích adaptérů – GEKO G02124Praktická vakuová pumpa na snadné a čisté odsátí oleje z motoru nebo benzínu či nafty z palivového systému. Lze využít i pro plnění oleje do převodovek apod.Odsávání je podtlakové, ovládané manuálním pístem (nástroj se nepřipojuje na externí zdroj vzduchu či energie). Na boku je dobře čitelná stupnice ve dvou jednotkách: litr (l) a quart (QT).Dodáváno s univerzálními adaptéry a s konektory pro vozidla koncernu PSA (Citroën, DS Automobiles, Peugeot) a auta značek Opel/Vauxhall. Technické parametry:- objem: 1,5 litru- hmotnost: 0,9 kg. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Už se těšíte na svoji objednávku?

Odsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry - parametry produktu

Plošinový zvedák na motocykly, nosnost 0,45 tuny, zdvih 82,5 cm, s hydraulickým pohonem a nůžkovou konstrukcí, pojízdný na kolečkách – GEKO G02185Praktický a kvalitní hever na zdvihání a servis motorek. Díky nosnosti 450 kilogramů je vhodný pro širokou škálu strojů provozovaných v našich podmínkách.Jednoduché ovládání: zvedání břemene probíhá pomocí hydraulického systému ovládaného nožní pákou. Odnímatelná zadní nájezdová rampa prodlouží pracovní plochu až na 204 cm (se šikmou částí až na 248 cm).Bezpečné použití: zvedák je vybaven dvoustupňovým bezpečnostním zámkem (výšky 470 a 735 mm) pro případ selhání hydrauliky – hever pak nespadne zcela dolů. Protiskluzová plocha a svorka na přední kolo s nastavitelným rozsahem zaparkovanou motorku účinně stabilizují. Otvory po stranách plošiny umožňují dodatečné zajištění motocyklu šňůrami a popruhy.Snadný transport díky 4 kolečkům – dvě jsou řiditelná (průměr 50 mm), dvě na pevné ose (průměr 100 mm). Pro zvýšení stability je zvedák u řídicích koleček vybaven vyšroubovatelnými stojnami.Povrch je práškově lakovaný. Technické parametry:- max. nosnost: 450 kg- min. výška: 210 mm- max. výška: 825 mm- rozteč držáku předního kola: 168 mm- délka s nájezdovou rampou: 2480 mm- délka bez nájezdové rampy: 1800 mm- užitná šířka plošiny: 640 mm- 2stupňový výškový zámek: 470 mm a 735 mm- rozměry základny: 1545 x 940 mm- hmotnost: 133 kg. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Hydraulický zvedák na motorku nůžkový, nosnost 450 kg - parametry produktu

Nářadí na odvrtávání bodových svárů, s 8mm vrtákem HSS a vykružovacími korunkami, sada 9 dílů v kovové kazetě – GEKO G02797Používá se k rychlému a snadnému rozpojení bodových svárů. Obsahuje vrták průměru 8 mm z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel), unašeč na vykružovací korunky a vodící kolík, pět korunek a jeden vodící kolík.Snadné použití: bodový svár se uprostřed označí důlčíkem, do kterého se usadí vodící kolík a následně se vykružovákem vyvrtá otvor okolo bodu svaření. Díly lze potom od sebe rozklepnout sekáčkem nebo podobným nástrojem. Sada obsahuje:- 1x korunkový vrták (unašeč s vykružovací korunkou a vodícím trnem)- 1x vrták z rychlořezné oceli HSS (8 mm)- 5x náhradní vykružovací korunka- 2x náhradní vodící kolík. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Frézky, sada pro odvrtání bodových svárů, 9 dílů - parametry produktu

Jeřáb dílenský hydraulický, s velkou nosností 3000 kg, vysokým maximálním zdvihem 2500 mm a kovovými kolečky – GEKO G02081Pojízdný jeřáb, tzv. žirafa, se používá především pro zvedání a spouštění motorů při montáži a demontáži a dalších autoservisních a dílenských pracích. Vysoká nosnost umožňuje práci i s těžkými břemeny (např. motory nákladních vozidel či pracovních strojů apod.).Nosné rameno (tzv. výložník) lze nastavit do několika délek, podle kterých se řídí nosnost od 1 do 3 tun (čím vysunutější, tím se nosnost snižuje). Díky velké maximální výšce zvedání až 2,5 metru lze břemeno po převezení např. uložit do regálu apod.Snadné manévrování díky 4 bytelným kovovým kolečkům – dvě jsou uloženy v otočných konzolích, dvě na pevné ose.Zvedání je ovládání pomocí ruční hydraulické pumpy, spouštění se provádí vypouštěcím ventilem.Technická data:Nosnost: 1 000/2000/3000 kgDélka ramene: 1220/1460/1710 mmMaximální výška zdvihu: 2500 mmRozměry: 1600 x 820 x 1600 mm. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Už se těšíte na svoji objednávku?

Dílenský jeřáb „žirafa“ pojízdný, extra nosnost 3 t, maximální zdvih 2.5 m - parametry produktu

Elektrická ostřička řetězů pil GEKO G81021Nástroj je určen na rychlé, kvalitní a přesné ostření pilových řetězů. Při broušení je možno nastavit úhel až 35 stupňů doleva nebo doprava (snadná orientace pomocí integrovaného úhloměru). Přístroj je vybaven omezovačem hloubky ostření – při práci tedy „nepřetáhnete“.Určeno pro řetězy benzinových i elektrických pil všech rozšířených modelů.Výkonný, vzduchem chlazený motor zajišťuje stabilitu při ostření (tzv. při práci se „nedusí“).Práce s ostřičem je pohodlná a bezpečná: přístroj je možné pevně uchytit na pracovní desku pomocí šroubu, sklopná část má velké a pohodlně tvarované madlo.Technická data:Napájení: 230V / 50 HzVýkon motoru: 230 WOtáčky motoru: 3000 - 3500 ot./minNastavitelný úhel ostření: 0 - 35 °Rozměry kotouče: 145 x 22,3 x 3,2 mm. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Elektrický ostřič na řetězy pil, kotoučový, 230V - parametry produktu

Hadice pro vedení stlačeného vzduchu, na automaticky navíjeném bubnu, délka 10 metrů, možnost montáže na zeď – GEKO G03190Speciální samonavíjecí hadice pro přívod tlakového vzduchu k pneumatickému nářadí. Na jedné straně se připojí ke zdroji (nejčastěji vzduchovému kompresoru), k odvíjecí části je pak možné připojit spotřebič (např. rázový utahovák, nýtovačku, vrtačku apod.).Tahem se hadice odvíjí, po povolení tahu se automaticky zajistí (aretuje) na zvolené délce. Lehkým potáhnutím vpřed se pak odjistí západka a hadice se automaticky navine na buben.Vybaveno otočným závěsem pro montáž na stěnu. Technické parametry:- délka hadice: 10 m- vnitřní průměr hadice: 8 mm- vnější průměr hadice: 12 mm- připojení vzduchu: 1/4"- pracovní tlak: 8 bar- maximální tlak: 24 bar- materiál hadice: zesílené PVC- pracovní teplota: od -5 do + 45 °C. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Samonavíjecí buben s hadicí na stlačený vzduch 10 m, připojení 1/4" - parametry produktu

Sada nástavců – vrtáků pro vytváření a začišťování otvorů v kovu, 4 kusy v plechové krabičce – GEKO G38571Určeno pro vrtání, hloubení a frézování v kovech, např. při autoservisních, dílenských a podobných pracích.Šestihranná stopka pro upnutí do sklíčidla vrtačky.Materiál: rychlořezná ocel HSS (High Speed Steel) Sada obsahuje:- 1x výstružník 12,4 mm- 1x kuželový (kónický) vrták 8-20 mm- 1x stupňovitý vrták 4-12 mm, odstupňování po 2 mm- 1x frézka 6x90 mm. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Vrtáky HSS do kovu, různé druhy, sada 4 ks - parametry produktu

Kuželové záhlubníky do kovu, úhel 90 stupňů, sada 6 kusů v kovové krabičce – GEKO G38574Určeno pro vyvrtávání (hloubení) díry pro zápustný šroub či vrut (po zašroubování musí být v rovině s okolním povrchem, nesmí přečnívat). Použití také pro zvětšování stávajících otvorů či zkosení jejich hran. Technické parametry:- pro max. průměry: 6,3 mm; 8,3 mm; 10,4 mm; 12,4 mm; 16,5 mm; 20,5 mm- úhel čepelí: 90 °- stopka pro upnutí do sklíčidla vrtačky: 1/4“ 6hran- materiál: rychlořezná ocel HSS (High Speed Steel). Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Záhlubníky HSS do kovu 6,3-20,5 mm kuželové. sada 6 ks - parametry produktu

Kónické stromkové vrtáky pro průměry 3-30 mm, rychlořezná ocel HSS, sada 3 kusy v kovové krabičce – GEKO G38573Speciální bezestupňové vrtáky ve tvaru kužele. Jsou určené pro vrtání dokonale kulatých otvorů do oceli, mosazi, mědi, hliníku, dřeva a plastu, a to bez vibrací a otřepů.Kulatá (válcová) stopka pro upevnění do sklíčidla vrtačky.Vyrobeno z vysoce kvalitní rychlořezné oceli HSS (High Speed Steel).Dodáváno v praktické plechové krabičce – po opotřebování původních vrtáků lze nakoupit náhradní a používat ji dále. Sada obsahuje:- vrták 3-14 mm- vrták 8-20 mm- vrták 16-30 mm. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Kuželové vrtáky HSS do kovu 3-30 mm, sada 3 ks v plechové krabičce - parametry produktu

Kotouče na leštění karosérií, houbové, průměr 15 cm, závit M14, sada 3 ks – GEKO G00883Speciální lešticí houby na discích. Možné použít s leštičkami, po přimontování stopky (dodávána v sadě) je možné jejich uchycení do sklíčidla vrtačky.Různé tvrdosti určené pro odlišné typy lakovaných povrchů a jednotlivé lešticí kroky. Sada obsahuje varianty:- černá lešticí houba: tvrdá, průměr 150 mm, tloušťka 45 mm, pro práci s vysoce abrazivními pastami (počáteční fáze leštění)- červená lešticí houba: středně tvrdá, průměr 150 mm tloušťka 45 mm, pro práci se středně abrazivními pastami (střední kroky při leštění)- žlutá lešticí houba: měkká, průměr 150 mm, tloušťka 45 mm, pro práci s mírně abrazivními pastami (finální dolešťování). Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Lešticí kotouče na vrtačku 150 mm, sada 3 ks - parametry produktu

Montážní nájezdové rampy pro opravy aut, nosnost 2000 kg, plastové, sada 2 kusy – GEKO G02043Univerzální „nájezdy“ pro přístup k podvozku auta při jeho údržbě či opravách. Auto na rampy jednoduše najede a lze ihned začít s pracemi (např. výměna oleje). S celkovou nosností 2 tuny na pár jsou rampy vhodné pro osobní vozidla.Bezpečné použití: drážkování zlepšuje trakci, přední hrany jsou vybaveny vysokými zarážkami bránícími přejetí plochy a spadnutí auta z nájezdu. Ideální do domácí garáže.Dodáváno ve dvoukusové sadě. Technické parametry:- nosnost: 2 tuny (sada)- šířka nájezdu: 33 cm- délka rampy: 90 cm- rozměry plošiny (D x Š): 26 x 29 cm- výška platformy: 17 cm- výška bezpečnostního prahu: 5 cm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám příjemné nakupování.

Nájezdová rampa 2 t, tvrzený plast, sada 2 ks - parametry produktu

Kombinované montážní nájezdové a nakládací rampy, max. nosnost 2200 kg (v páru), skládací konstrukce – GEKO G02047Prakticky řešené rampy pro servis a nakládání. Ve složeném stavu je lze umístit vedle sebe, po najetí vozidla lze např. vyměnit olej nebo zkontrolovat podvozek. Rozložené rampy lze použít pro nakládání motorek nebo aut na podvalníky apod.Díky hrubšímu povrchu je snížené riziko prokluzu kol při najíždění. Technické parametry:- nosnost v rozloženém stavu: 250 kg na kus / 500 kg na pár- nosnost ve složeném stavu: 1100 kg na kus / 2200 kg na pár- délka v rozloženém stavu: 1830 mm- max. šířka pneumatik aut nebo motorek: 225 mm. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Garantujeme spokojenost z nákupu.

Nájezdové rampy 2,2 t, skládací přenosné, sada 2 ks - parametry produktu

Pásový pilník – bruska s pneumatickým pohonem, užší pásek 1x33 cm, univerzální – GEKO G03153Speciální nářadí pro broušení, leštění, pilování a podobné práce (záleží na druhu použitého pásku) v autoservisu, dílně, průmyslovém provozu i pro domácí využití. Úzký pás umožňuje použití i na špatně přístupných místech (úzké profily, rohy apod.), kam se se standardní bruskou nelze dostat.Chod se spouští pákou umístěnou přímo u rukojeti, přívod vzduchu je vyveden do zadní částí madla, díky čemuž nepřekáží.Bruska má kovové tělo, které zvládne i náročnější použití. Technické parametry:- vzduchové připojení: 1/4“- rychlost: 20 000 ot./min- rozměry pásu: 10x330 mm- pracovní tlak: 6,3 bar- hmotnost: 0,96 kg. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Pneumatická pásová bruska, úzký pás 10x330 mm - parametry produktu

Sada 10 kartáčků a houbiček pro čištění povrchů i otvorů, 6hranná stopka na vrtačku – GEKO G00881Univerzální čisticí sada pro autoservis, dílnu, průmysl i domácnost. Obsahuje tři různé kartáče a unašeč se suchým zipem, na který je možno připevnit houbičku.Montáž do sklíčidla vrtačky pomocí 6hranné stopky.. Vybírejte to nejlepší u nás. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Čisticí kartáče a houby na vrtačku, sada 10 ks - parametry produktu

Hermetické elektrické konektory „superseal“, tzv. štekry, 1-6 kontaktů, sada 424 dílů v plastové krabičce – GEKO G02929Prakticky poskládaná souprava konektorů s různým počtem kontaktů pro propojení drátů a tenčích kabelů v elektrických soustavách aut, autobusů, traktorů a dalších vozidel.Speciální utěsněná varianta: gumové těsnění poskytuje odolnost vůči brzdovým kapalinám, olejům a palivům.„Štekry“ jsou dodávány nesestavené – nutno poskládat.. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Elektrické konektory - štekry, voděodolné, sada 424 dílů - parametry produktu

Univerzální jednofázový elektromotor, výkon 3000 W (4 hp) – GEKO G80362Všestranný motor určený pro pohánění různých druhů přípravků a strojů v autoservisu, dílně i průmyslu (např. kompresory, stacionární cirkulárky apod.). Technické parametry:- napájení: 230V / 50 Hz- výkon motoru: 3,0 kW (4,0 HP)- jmenovitý proud: 15,6 A- otáčky: 2800 ot./min- stupeň krytí: IP44- pracovní cyklus: S1 kontinuální- hmotnost: 21 kg. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Elektromotor 230V 3 kW, jednofázový - parametry produktu

Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, zvýšená nosnost 10 000 kg, výška 205-390 mm, certifikát CE – GEKO G01054Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod. Díky desetitunové nosnosti se hodí např. pro servis nákladních vozidel, autobusů a podobných vozů (podloží se přímo pod nápravu).Základní výška zvedání je v rozsahu 205-390 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 6 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 10 tun- minimální výška: 205 mm- maximální výška: 390 mm- rozsah zdvihu: 185 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +6 cm- rozměry základny: 110x95 mm- hmotnost: 5,13 kg. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Hydraulický zvedák - panenka 10 t, zdvih 205-390 mm - parametry produktu

Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, nosnost 2000 kg, výška 148-278 mm, certifikát CE – GEKO G01050Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod.Základní výška zvedání je v rozsahu 148-278 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 5 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 2 tuny- minimální výška: 148 mm- maximální výška: 278 mm- rozsah zdvihu: 130 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +5 cm- rozměry základny: 95x90 mm- hmotnost: 2,2 kg. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vy neplatíte nic navíc!

Hydraulický zvedák - panenka 2 t, zdvih 148-278 mm - parametry produktu

Hydraulická panenka – pístový sloupkový hever, velká nosnost 20 000 kg, výška 235-450 mm, certifikát CE – GEKO G01056Univerzální, spolehlivý a konstrukčně jednoduchý zvedák pro autoservis, dílnu, průmysl, domácí garáž apod. Díky zvýšené nosnosti se hodí např. pro servis nákladních vozidel, autobusů a podobných vozů (podloží se pod nápravu).Základní výška zvedání je v rozsahu 235-450 milimetrů, šroubem na pístu zvedáku je možné přidat dalších 6 centimetrů. Zvedání břemene se provádí pumpováním rukojetí, spouští se pootočením výpustného ventilu. Pro snadnější skladování je páka (rukojeť) rozložitelná.Přenášení heveru usnadňuje sklopná rukojeť.Dodáváno s certifikátem CE. Technické parametry:- nosnost: 20 tun- minimální výška: 235 mm- maximální výška: 450 mm- rozsah zdvihu: 215 mm- dodatečné nastavení výšky pomocí šroubu v hlavě: +6 cm- rozměry základny: 160x145 mm- hmotnost: 10 kg. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Hydraulický zvedák - panenka 20 t, zdvih 235-450 mm - parametry produktu

Zakládací klíny pod kola „špalky“, žebrovaný protiskluzový povrch, s madly pro manipulaci, sada 2 kusy – GEKO G71211Bezpečnostní klíny určené pro založení pod kola, tzv. zašpalkování, osobních i nákladních aut, autobusů, přívěsů, návěsů, obytných aut a dalších vozidel. Chrání proti nechtěnému náhodnému pohybu vozu např. při dlouhodobějším odstavení (selhání ruční brzdy), opravách apod.Protiskluzový žebrovaný povrch zabraňuje klouzání klínů po špatně přilnavých površích.Vyrobeno z tvrzeného, vysoce kvalitního plastu: odolné vůči povětrnostním podmínkám, lehčí než standardní ocelové klíny. Příklady využití:- zajištění déle odstaveného auta- zajištění vozidla zaparkovaného v prudkém svahu- zajištění samostatně zaparkovaného návěsu či přívěsu- zajištění obytného vozidla při zaparkování v kempu- zajištění auta při výměně kola – „špalkujeme“ vždy kolo do kříže (např. při opravě pravého předního se klíny zakládají pod levé zadní)!. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Přejeme vám příjemné nakupování.

Klíny pod kola - špalky, žebrované, tvzený plast, sada 2 ks - parametry produktu

Kónické stromkové vrtáky pro průměry 3-30 mm, rychlořezná ocel HSS, sada 3 kusy v plastové krabičce – GEKO G38572Speciální bezestupňové vrtáky ve tvaru kužele. Jsou určené pro vrtání dokonale kulatých otvorů do oceli, mosazi, mědi, hliníku, dřeva a plastu, a to bez vibrací a otřepů.Kulatá (válcová) stopka pro upevnění do sklíčidla vrtačky.Vyrobeno z vysoce kvalitní rychlořezné oceli HSS (High Speed Steel). Sada obsahuje:- vrták 3-14 mm- vrták 8-20 mm- vrták 16-30 mm. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Vy neplatíte nic navíc!

Kuželové vrtáky HSS do kovu 3-30 mm, sada 3 ks - parametry produktu

Mycí stůl s elektrickým čerpadlem a průtokovým štětcem GEKO G02125Určený pro běžné mytí a čištění předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod.Technická data:Objem vany: 80 litrůDoporučené množství čisticího prostředku: 50 litrůElektrické čerpadlo: 230 VVýkon čerpadla: 10 – 12 l/minDélka ohebné hadičky: 50 cmVnitřní rozměry vany: 710 x 480 x 260 mmRozměry spodní poličky: 680 x 420 mmVáha stolu: cca 26 kg. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L - parametry produktu

Zvedák je vyroben z robustních ocelových silnostěnných profilůVysoce kvalitní kolečka pro snadný pohyb po dílněPrvky, na nichž je umístěn motocykl mají protiskluzové gumové ukončeníMinimální výška 120 mm Maximální výška 460 mm Nosnost 680 kg Délka 880 mm Šířka 440 mm. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Motocyklový, ATV zvedák hydraulický - parametry produktu

Elektrický vypalovací přístroj GEKO G20050Odporová pájka vhodná pro vypalování, rytí, gravírování či pájení. Možno použít na dřevo, kůži, korku apod.Vypalovačka má odolnou plastovou rukojeť s protiskluzovou povrchovou úpravou.Dodáváno se sadou 22 různých pracovních nástavců (hroty, modelářský nůž) a stojánkem.Technická data:Napájecí napětí: 230V / 50HzPříkon: 30 WPracovní teplota: 275 ° C. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Vypalovačka do dřeva a kůže 30 W, 22 nástavců - parametry produktu

Tryskací pistole k pískovačce s náhradními keramickými tryskami Pistole má příjemný úchop s jednoduchým spouštěcím mechanismem pomocí stisknutí páčky.Obsahuje: 4 keramické trysky : 2 / 2,5 / 3 / 3,51 Pistole pískovací Náhradní díly k tryskací jednotce - pískovačce zde. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Vy neplatíte nic navíc!

Pískovací pistole přímá s keramickou tryskou - parametry produktu