Svářečka na plasty – souprava na opravu plastů GEKO G81037Přístroj ideální především pro autokarosářské pracím – opravy poškozených nárazníků a jiných plastových částí karosérie, opravy prasklých motocyklových kapotáží apod. Rovněž se dá využít pro domácí opravy.Pomocí svorek pevně spojí zlomené místo a zabraňuje jeho opětovnému poškození. Má tři pracovní režimy nastavitelné pomocí otočného regulátoru. Svorky se při práci ohřejí a spojí poškozený materiál k sobě.V sadě je rovněž dodáváno 600 kusů svorek (sponek) různých tvarů a průměrů a čelní štípací kleště – po dodání můžete ihned začít pracovat!Technická data:Napájení: 230V, 50 / 60HzJmenovitý výkon: 20 WJmenovité napětí: 1fázový proud 100-240 VJmenovitý proud: 0,1 AVýstupní napětí: 0,8 - 1,2 VPrůměr svorek: 0,6 - 0,8 mmSet je dodáván v pevně uzavíratelném nářaďovém kufříku. Přístroj i s příslušenstvím tak můžete snadno přenášet a skladovat.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Svářečka plastů - sada na opravu plastů, 600 kusů svorek - parametry produktu

Lakovací pistole značky se základním příslušenství Geko G01107Technická specifikace:Způsob nanášení barvy: gravitacePrůměr trysky: 1,5 mmKapacita nádoby na barvy: 600 mlDoporučený provozní tlak: 2,0 - 6,0 barPrůtok vzduchu: přibližně 200 - 250 litrů / minPřipojení: 1/4“ rychlospojkaSoučástí sady je i čisticí kartáč a klíč na hlavu.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už se těšíte na svoji objednávku?

Stříkací pistole 1/4", 600 ml - parametry produktu

Lakýrnická stříkací pistole HVLP s tryskou 1.4mm + redukční ventil 0-10bar a rychlospojkaTechnické data:- Technologie HVLP (High Volume Low Pressure - nízkotlak)- Pracovní tlak: 3.0 - 4.0 BAR- Spotřeba vzduchu: 170 - 300 l/min- Tryska 1.4mmJedná se o velmi kvalitní výrobek, což zaručuje maximální komfort práce s pistolí.Pistole umožňuje regulaci množství vzduchu, barvy a tvaru proudu barvy (od kulatého po oválný)Balení obsahuje:Stříkací pistoli HVLP 1.4mm, gravity typPlastovou nádobku (600ml)Redukční ventil 0-10bar pro přesné doladění tlaku vzduchu na vstupu do pistoleUniverzální klíčŠtěteček na čištění. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stříkací pistole HVLP 1.4mm + redukční ventil - parametry produktu

Lakýrnická stříkací pistole HVLP s tryskou 1.4mmTechnické data:- Technologie HVLP (High Volume Low Pressure - nízkotlak)- Pracovní tlak: 3.0 - 4.0 BAR- Spotřeba vzduchu: 170 - 300 l/min- Tryska 1.4mmJedná se o velmi kvalitní výrobek, což zaručuje maximální komfort práce s pistolí.Každá pistole je balená v originál krabičce.Krabička obsahuje:Stříkací pistoliPlastovou nádobku (600ml)Univerzální klíčŠtěteček na čištění. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám příjemné nakupování.

Stříkací pistole HVLP 1.4mm 600ml - parametry produktu

Lakýrnická stříkací pistole HVLP s regulátorem tlaku a odlučovačem vody GEKO G03151Profesionální pistole pro autolakovnu. Použitá technologie HVLP (High Volume Low Pressure – velký objem, nízký tlak) snižuje spotřebu barvy: umožňuje vydání velkého množství laku při nízkém tlaku vzduchu – barva se díky tomu zbytečně nerozstřikuje do okolí, ale směřuje přímo na lakovaný povrch.Tok barvy lze regulovat pomocí tzv. motýlku u výstupní trysky, knoflík na boku pistole upravuje množství vzduchu pouštěného do vzduchových kanálů ve vzduchové trysce; umožňuje nastavit tvar proudu barvy – eliptický nebo plochý. Množství materiálu tekoucího z nádrže do trysky se ovládá dalším knoflíkem, stejně tak množství vzduchu dodávané z kompresoru.Pistole je dodávána s odlučovačem vody a oleje, který čistí stlačený vzduch proudící do nástroje. Univerzální přípojka rozměru 1/4" umožňuje připojení k většině stříkacích pistolí. Tlak vzduchu je ovládán regulátorem.Nádržka na barvu objemu 600 ml je vyrobena z plastu, díky čemuž je lehká a zbytečně nezatěžuje ruku lakýrníka, rukojeť nástroje je ergonomicky tvarovaná.Technická data:Maximální pracovní tlak: 3,0 bar (45 psi)Průměr trysky: 1,4 mmŠířka proudu: 160 – 220 mmObjem nádržky na barvu: 600 mlZávit nádrže: M16 x 1,5 mmPřipojení: 1/4" (rychlospojka)Materiál: tryska a jehla z nerezové oceli; mosazná hlava, hliníkové tělo. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stříkací pistole HVLP, tryska 1.4 mm, objem 600 ml, regulátor tlaku a odlučovač vody - parametry produktu

Profesionální HVLP stříkací – lakovací pistole GEKO G01180Model s proměnnou šířkou proudu barvy 160 až 240 mm.Moderní stříkací pistole v profesionální kvalitě, využívající technologii vzduchového stříkání HVLP (High Volume Low Pressure). Tento systém používá při práci větší množství vzduchu při menším tlaku. Výsledkem je vysoká účinnost a přesnost přenosu barvy. Pozitivním efektem je snížení spotřeby barvy proti klasickým typům – nanášení je hospodárnější a pracovní prostředí zdravější.Díky ergonomicky tvarované rukojeti se nástroj pohodlně drží.Pistole má několik regulačních knoflíků, díky nimž je práce efektivnější a pohodlnější: pro regulaci proudu barvy, pro nastavení množství barvy vyfukované tryskou a pro regulaci tlaku vzduchu jdoucího z kompresoru. Technická data:Průměr trysky: 1,4 mmŠířka proudu: 160 - 240 mmObjem nádoby na barvy: 600 ml (nádobka má stupnici po 100 ml)Způsob podávání barvy: gravitačníDoporučený provozní tlak: 3,0 - 4,0 barPrůtok vzduchu: 170 - 310 litrů / minPřipojení: rychlospojka 1/4“Materiál: tryska a jehla z nerezové oceli; mosazná vzduchová hlavaV balení se dodává: stříkací pistole HVLP, zásobník na barvu, klíč k trysce, náhradní sítko, čisticí kartáček.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Už se těšíte na svoji objednávku?

Stříkací pistole HVLP, tryska 1.4 mm, objem 600 ml, šířka proudu 160 - 240 mm - parametry produktu

Profi HVLP stříkací – lakovací pistole GEKO G01181Varianta se šírkou proudu barvy 240 mm.Stříkací pistole v profesionální kvalitě, využívající technologii vzduchového stříkání HVLP (High Volume Low Pressure). Tento systém používá při práci větší množství vzduchu při menším tlaku. Výsledkem je vysoká účinnost a přesnost přenosu barvy. Pozitivním efektem je snížení spotřeby barvy proti klasickým typům – nanášení je hospodárnější a pracovní prostředí zdravější.Zásobník na barvu má přehlednou stupnici usnadňující orientaci.Pistole má několik regulačních knoflíků: pro regulaci toku barvy, pro nastavení množství barvy vyfukované tryskou a pro regulaci tlaku vzduchu jdoucího z kompresoru. Technická data:Průměr trysky: 1,4 mmŠířka proudu: 240 mmObjem nádobky: 600 ml (se stupnicí po 50 ml).Přítok (podávání) barvy: gravitačníDoporučený provozní tlak: 3,0 - 5,0 barPrůtok vzduchu: 200 - 340 litrů / minPřipojení: rychlospojka 1/4“Materiál: tryska a jehla z nerezové oceli; mosazná vzduchová hlavaV balení je dodáváno: stříkací pistole HVLP, nádobka na barvu, klíč na trysku, čisticí kartáček.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Stříkací pistole HVLP, tryska 1.4 mm, objem 600 ml, šířka proudu 240 mm - parametry produktu

Profesionální HVLP stříkací – lakovací pistole GEKO G01180Moderní stříkací pistole v profesionální kvalitě, využívající technologii vzduchového stříkání HVLP (High Volume Low Pressure). Tento systém používá při práci větší množství vzduchu při menším tlaku. Výsledkem je vysoká účinnost a přesnost přenosu barvy. Pozitivním efektem je snížení spotřeby barvy proti klasickým typům – nanášení je hospodárnější a pracovní prostředí zdravější.Pistole má několik regulačních knoflíků, díky nimž je práce efektivnější a pohodlnější: pro regulaci proudu barvy, pro nastavení množství barvy vyfukované tryskou a pro regulaci tlaku vzduchu jdoucího z kompresoru.U pistole je možné regulovat tlak vzduchu a proud a množství nanášeného laku.Tryska je vyrobena z nerezové oceli, rukojeť ergonomicky tvarovaná pro pohodlné uchopení.Technická data:Pracovní tlak: 3 - 4 barPrůměr trysky: 2,5 mmZpůsob krmení barvy: gravitačníObjem nádoby na barvu: 600 mlPrůtok vzduchu: 170 - 300 l / minVzduchové připojení: 1/4"V balení se dodává: stříkací pistole HVLP, zásobník na barvu, klíč k trysce, náhradní sítko, čisticí kartáček.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vy tak neplatíte nic navíc!

Stříkací pistole HVLP, tryska 2.5 mm, objem 600 ml - parametry produktu

Stříkací pistole správková mini Model F-2 0.5 mmTělo pistole z hliníkuTryska 0.5 mmNádobka 125 mlPracovní tlak 3 - 6 barSpotřeba vzduchu 50l/minMožnost regulace vzduchu i barvy. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Stříkací pistole správková F-2 mini 0.5 mm - parametry produktu

Stříkací pistole správková mini Model K-3 0.5 mm pro hobby využitíTělo pistole z hliníkuTryska 0.5mmNádobka 125 mlPracovní tlak 3 - 6 barSpotřeba vzduchu 50l/minMožnost regulace vzduchu i barvy. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stříkací pistole správková mini K-3 - parametry produktu

Lakovací vysokotlaká pistole se základním příslušenstvím značky Geko G01183Otočná tryska, nádržka na 300 ml barvy či laku.Vlastnosti produktu:Způsob nanášení barvy: gravitacePrůměr trysky: 1,5 mmŠířka proudu: 180 - 230 mmKapacita nádoby na barvu: 300 mlDoporučený provozní tlak: 3,0 - 5,0 barSpotřeba vzduchu: 90 - 230 litrů / minPřipojení: 1/4 " rychlospojkaMateriál: tryska a spirála z nerezavějící oceli; mosazná vzduchová hlavaSada obsahuje:Stříkací pistole HPNádržka s objeme 300 mlKlíč k trysceČisticí kartáček. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stříkací pistole vysokotlaká 1/4", 300 ml - parametry produktu

Zadní stojan na silniční motocykly, tzv. motostojan (zvedák zadního kola), GEKO G02166Určeno pro parkování a přesouvání silničních motorek. Díky dvěma párům pevných koleček se se strojem snadno manipuluje.Úchytné patky jsou potaženy plastem.Technická data:Nosnost: 250 kgVýška: 350 mmNastavitelná šířka uchycení: 250 - 350 mmPrůměr koleček: 70 mm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Stojan na silniční motocykly - motostojan, zadní, nosnost 250 kg - parametry produktu

Motocyklový stojan GEKO G02172Vhodný pro silniční motocykly.Technická data:Nosnost: 340 kgRozsah úchytných ramen: 31 - 37 cm (+/- šířka tlapky 5 cm)Rozvor: 56 cmVýška nastojato: 73 cmVýška naležato: 37 cmPrůměr trubek: 30 mmTloušťka stěn trubek: 3 mmVáha: cca 6 kgPevná a jednoduchá konstrukce pro dlouhou výdrž.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stojan na silniční motocykly, nosnost 340 kg - parametry produktu

Elektrická stolní kotoučová pila na železo GEKO G80715Praktická a výkonná pila na železo pro autoservis, dílnu, výrobní provoz i domácnost. Umožňuje pohodlně a rychle dělit železné součásti podle vašich potřeb.Chod stroje se spouští tlačítkem v rukojeti, řezný kotouč je chráněn rozměrným krytem. Řezaný předmět je posunován pomocí bezpečnostního šroubového madla – ruce obsluhy jsou tak v dostatečné vzdálenosti od rotujícího kotouče.Technická data:Spotřeba energie: 2000 WVolnoběžné otáčky motoru: 3 800 ot. / minMinimální obvodová rychlost řezacího kotouče: 80 m / sPrůměr řezného kotouče: 350 mmPrůměr otvoru: 25,4 mmVelikost vřetena: M10. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Stolní kotoučová pila na železo, elektrická 2000 W, průměr 350 mm - parametry produktu

Startovací kabely GEKO G80046Proud: 1200 ADélka: 6 metrůSilnější kabely pro přenos vyššího startovacího proudu, vhodné např. pro dodávky, vozidla SUV a další stroje s většími motory. Používají se při startu auta s vybitou baterií – akumulátory pomocného a startovaného vozu se pomocí kabelů s krokosvorkami propojí.Dodáváno v plastové tašce uzavíratelné na zip, vhodné pro skladování např. v kufru apod.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Startovací kabely 1200A, délka 6 metrů - parametry produktu

Startovací kabely GEKO G80048Proud: 1500 ADélka: 6 metrůMohutnější a delší „startkabely“, určené pro přenos většího proudu. Jsou vhodné pro nákladní auta a další stroje s většími motory. Používají pro nastartování vozidla s vybitým akumulátorem. Pro připojení k bateriím jsou vybaveny krokosvorkami.Dodáváno v plastovém obalu na zip. Díky tomu je možné kabely pohodlně uložit např. do kufru, kabiny vozu a na další místa.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Startovací kabely 1500A, délka 6 metrů - parametry produktu

Startovací kabely GEKO G80040Proud: 200 ADélka: 3 metry„Startkabely“ vhodné spíše pro motocykly, popř. pro další stroje s menšími motory. Umožňují nastartování stroje s vybitým akumulátorem. Kabely jsou vybaveny krokosvorkami pro připojení k bateriím.Kabely jsou baleny v plastovém obalu na zip.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. No a to se jednoduše vyplatí.

Startovací kabely 200A, délka 3 metry - parametry produktu

Startovací kabely GEKO G80041Proud: 400 ADélka: 3 metryStartovací kabely pro menší automobily či motorky. Používají se při startu stroje s vybitou baterií. K akumulátorům se připojují pomocí krokosvorek.Dodáváno v plastovém obalu na zip (možno uložit např. do kufru vozidla).. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Startovací kabely 400A, délka 3 metry - parametry produktu

Startovací kabely GEKO G80043Proud: 600 ADélka: 4 metryUrčeno pro nouzové nastartování auta s vybitou baterií. Kabely jsou vybaveny krokosvorkami pro připojení k akumulátorům.Dodáváno v plastovém obalu uzavíratelném na zip.Užitečné vybavení nejen v zimě.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Startovací kabely 600A, délka 4 metry - parametry produktu

Statická ruční vyvažovačka a stojan na vypletení motocyklových kol, 10" - 28"Vyvažovačka pro statické vyvážení motocyklových kol s kužely GEKO G02173 Rozměr kol: 10“ – 28“ Vybaveno dvěma kužely a vřetenem pro přesné a snadné vyvažování kol. Vyvažovačku je možné použít také jako stojan na vypletení a vymezení házivosti motocyklových kol. Valivá ložiska a nastavitelné vyrovnávací podnožky pro kvalitní práci. Rám má práškovou povrchovou úpravu, vyvažovací hřídel je z uhlíkové oceli. Rozměry vyvažovačky: Výška: 490 mm Délka: 405 mm Šířka: 200 mm. Vybírejte to nejlepší u nás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Statická vyvažovačka motocyklových kol, 10" - 28" GEKO - parametry produktu

Stojan pro servis motocyklů s volitelnou výškou značky GEKO G02168Určen pro motorky typů motokros a enduro.Nosnost: 160 kgVýška: 240 - 350 mmRozměry pracovní desky: 230 x 290 mmPracovní plocha je potažena gumou.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stojan motocyklový Cross, Enduro s volitelnou výškou pracovní plochy - parametry produktu

Stojan na kola GEKO G71250Pro skladování až 4 kol. Díky usazení kol na stojanu se pneumatiky např. při sezónním skladování nedeformují.Rám je vyroben z hliníku, zarážky jsou plastové.Dodáváno včetně ochranného obalu – přehozu na kola, zabraňujícímu znečišťování během uložení.Technická data:Výška: 1100 mmŠířka základny: 495 mmMaximální počet uskladněných kol: 4Maximální šířka kola: 225 mmMaximální průměr kola: 66 cmMaximální nosnost: 100 kg. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Stojan na kola, pro 4 kusy, nosnost 100 kg - parametry produktu

Tříramenný stahovák ložisek GEKO G30300Určen pro ložiska průměru 12 – 38 mm.Pro snadnou a rychlou demontáž (stažení) vnějších ložisek (např. z osiček apod.).Vyrobeno z tvrzené oceli.. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám příjemné nakupování.

Stahovák vnějších ložisek 3ramenný, rozsah 12 - 38 mm - parametry produktu

Univerzální dvouramenný stahovák GEKO G02200S posuvnými rameny - možnost nastavení ramének zobáčky dovnitř / ven.Maximální rozsah 100 mmHloubka upnutí 95 mmDélka zobáčků ramen 15 mmKvalitní provedení pro dlouhou životnost.. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Stahovák dvouramenný, univerzální, max. rozsah 100 mm - parametry produktu

Univerzální dvouramenný stahovák GEKO G02201S posuvnými rameny - možnost nastavení ramének zobáčky dovnitř / ven.Maximální rozsah 150 mmHloubka upnutí 95 mmDélka zobáčků ramen 15 mmKvalitní provedení pro dlouhou životnost.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stahovák dvouramenný, univerzální, max. rozsah 150 mm - parametry produktu

Univerzální dvouramenný stahovák GEKO G02202S posuvnými rameny - možnost nastavení ramének zobáčky dovnitř / ven.Maximální rozsah 200 mmDélka ramen 200 mmDélka zobáčků ramen 20 mmKvalitní provedení pro dlouhou životnost.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Stahovák dvouramenný, univerzální, max. rozsah 200 mm - parametry produktu

Sada barevných smršťovacích hadiček GEKO G02823Obsah 100 kusů v 6 různých velikostech.Určeno pro ochranu elektrických drátů před vlhkostí a korozí. Bužírka se na drátek natáhne a teplem se smrští.Jednotná délka hadiček je 100 mm.Rozměry v sadě:30x 1,5 mm černá DRS (1,5 / 0,75) 660 V / 125 ° C30 x 2,5 mm žlutá DRS (2,5 / 1,25) 660 V / 125 ° C20x 4mm červená DRS (4/2) 660V / 125 ° C10x 6 mm zelená DRS (6/3) 660 V / 125 ° C6x 10 mm modrá DRS (10/5) 660V / 125 ° C4x 13 mm bílá DRS (13 / 6,5) 660 V / 125 ° CDodáváno v kazetce s přihrádkami – jednotlivé druhy se nepomíchají.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Smršťovací hadičky - bužírky, barevné, délka 100 mm, různé velikosti, sada 100 kusů - parametry produktu

Sada černých smršťovacích hadiček GEKO G02822Obsah 100 kusů v 6 různých velikostech.Určeno pro ochranu elektrických drátů před vlhkostí a korozí. Bužírka se na drátek natáhne a teplem se smrští, čímž se k vodiči přimkne.Jednotná délka hadiček je 100 mm.Rozměry v sadě:30x 1,5 mm DRS (1,5 / 0,75) 660 V / 125 ° C30 x 2,5 mm DRS (2,5 / 1,25) 660 V / 125 ° C20x 4 mm DRS (4/2) 660V / 125 ° C10x 6 mm DRS (6/3) 660 V / 125 ° C6x 10 mm DRS (10/5) 660 V / 125 ° C4x 13 mm DRS (13 / 6,5) 660 V / 125 ° CDodáváno v krabičce s přihrádkami – jednotlivé druhy se při přenášení nebo skladování nepomíchají.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Smršťovací hadičky - bužírky, černé, délka 100 mm, různé rozměry, sada 100 kusů - parametry produktu

Sada černých smršťovacích hadiček GEKO G02925Obsah 196 kusů v 6 různých velikostech.Určeno pro ochranu elektrických drátů před vlhkostí a korozí. Bužírka se na drátek natáhne a teplem se smrští, čímž se k vodiči přimkne.Jednotná délka hadiček je 95 mm.Souprava obsahuje:56x 2.0 mm x 95 mm DRS (2.0/1.0) 660V/125°C28x 4.0 mm x 95 mm DRS (4.0/2.0) 660V/125°C14x 6.0 mm x 95 mm DRS (6.0/3.0) 660V/125°C35x 8.0 mm x 95 mm DRS (8.0/4.0) 660V/125°C35x 10.0 mm x 95 mm DRS (10.0/5.0) 660V/125°C28x 12.0 mm x 95 mm DRS (12.0/6.0) 660V/125°CDodáváno v plastové krabičce.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Smršťovací hadičky - bužírky, černé, délka 95 mm, sada 196 kusů - parametry produktu

Tester tlaku chladící soustavy Souprava na kontrolu chladícího okruhu s kovovými adaptéry.pro kontrolu netěsností chladících okruhů tlakem vzduchuurčeno pro většinu značek automobilůruční pumpička, sada testovacích hlavic a manometr, plastový kufříkMateriál: Cr-MoUrčeno pro vozy: nissan, mitsubishi, mazda, subaru, toyota, honda, ford gm, chrysler, vw, audi, volvo, saab, mercedes benz, bmw, renault, fiat, alfa romeo, infiniti, geo, suzuki, isuzu, lexus, opel peugeot, jeep, rover, citron, nákladní vozy.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Souprava na kontrolu chladícího okruhu - parametry produktu

Stojanová sloupová vrtačka se svěrákem GEKO G80275Pro umístění na stůl.Poháněno klínovým řemenem s možností pětistupňové regulace otáček. Pracovní stůl s nastavitelnou výškou a úhlem sklonu, max. 45° vpravo a vlevo. Jasná stupnice hloubky vrtání. Pro vrtáky s průměrem 3 – 16 mm. Užitečný nástroj pro dílnu i autoservis.Technická data:Výkon motoru: 250WNapájení: 230 V / 50 HzRychlost: 580 - 2650 ot. / minPočet rychlostí: 5Průměr vrtáků: 3 - 16 mmIndikátor hloubky vrtání: stupnice 0 - 5 cmKužel vřetena: B16Pohyb vřetene: 50 mmVzdálenost mezi osou vřetena a sloupcem: 105 mmPrůměr sloupku: 46 mmSvětlá výška: 175 mmRozměry pracovního stolu: 16 x 16 cmRozsah sklonu pracovního stolu: +/- 45 °Rozměry základny: 295 x 190 mmCelková výška: 575 mmDoplňková výbava: 2,5" strojní svěrák, klíč pro vrtací sklíčidlo. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Sloupová, stojanová vrtačka stolní, 3 - 16 mm, 250W, se svěrákem - parametry produktu

Souprava karosářských samořezných šroubů a pružných matic GEKO G02923Speciální spotřební materiál pro opravy karosérií aut a motorek (např. přimontování utržených nárazníků, kapotáže apod.).Sada obsahuje:40x šroub M3 x 8 mm20x šroub M4 x 16 mm15x šroub M5 x 12 mm10x šroub M6 x 20 mm20x podložka M3 14x8mm20x podložka M3 18 x 11 mm20x podložka M4 16 x 11 mm20x podložka M5 20 x 12.5 mm20x podložka M6 22 x 12.5 mmDodáváno v plastové krabičce.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Samořezné šrouby a pružné matice pro karosérie, různé rozměry, sada 170 kusů - parametry produktu