Sada 8 přípravků a šestihranného klíče pro vyšroubování a zašroubování závrtných šroubů / šteftů bez nebezpečí jejich poškození v praktickém plastovém kufříku.sada speciálních přípravků používaných při vyšroubování a zašroubování závrtných šroubů (tzv. šteftů) bez nebezpečí poškození jejich závitůvelikost: M6 x 1,0 mm, M8 x 1,25 mm, M10 x 1,25 mm, M10 x 1,5 mm (vždy jeden přípravek pro vyšroubování a jeden pro zašroubování)sada je umístěna v praktickém plastovém kufříkukvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnosthmotnost sady 690 g . Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Klíče pro vyšroubování a zašroubování závrtných šroubů / šteftů VT01927 - parametry produktu

Miskovitý klíč na olejové filtry rozměru 74 mm / 14-hran určený zejména pro olejové filtry motorů ŠKODA / VW / Audi / SEAT / BMW / Opel / Hyundai / Kia.praktický miskovitý klíč na olejové filtry motorů, používá se v kombinaci s klíčem 21 mm nebo 1/2" Dr.rozměry: průměr 74 mm, 14-hranpro demontáž / montáž olejových filtrů motorů ŠKODA, VW, Audi, SEAT, BMW, Opel, Hyundai, Kiapro profesionální použitíprovozní spolehlivost a dlouhá životnost . Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Klíč na olejové filtry miskovitý 74 mm, 14 hran - VT01935J - parametry produktu

Speciální kleště na tříkoncové spony palivových hadiček s rozevřením 18-28 mm se používají zejména u automobilů VW/Audi/SEAT/Škoda.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kleště na tříkoncové spony palivových hadiček 18-28mm (pro VW...) - parametry produktu

Klempířský zakružovací stroj s pracovní šířkou 1050 mm a pro tloušťku plechu až do 1,0 mm se používá zejména v klempírnách pro stáčení (i kónické) tabulí plechu.praktický klempířský zakružovací stroj v provedení Heavy-Duty pro výrobu trubek, válců atd. stáčením tabulí plechustočený plech se ze stroje snadno vyjme po vykývnutí stranové části uložení horního válcestroj se skládá ze tří válců, kterými se při postupném utahování spodního válce dosáhne stočení plechu až na minimální průměr (průměr stáčecího válce 50 mm)zakružovat lze plechy až do síly 0,8 mm přes celou pracovní šířku 1000 mmválce jsou v krajní části opatřeny drážkami pro formování kruhových polotovarů např. drátůhorní válec má vodorovnou vkládací drážku, to se využije při stáčení velmi malých průměrů (plech přilehne)standardní provedení má stabilní ocelovou konstrukci, takže stroj je vhodný pro nasazení v řemeslnických provozovnách, na stavbách atd.dobře se uplatní i při renovaci automobilů-veteránůke stroji lze objednat i stojan Genborx 140-0004Aprovozní spolehlivost Parametry:max. tloušťka zakružovaného plechu   pracovní šířka průměr válců rozměry hmotnost0,8 mm (v celé pracovní šířce) 1000 mm 50 mm 1280 x 300 x 450 mm 80 kg. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Udělejte si radost.

Klempířský zakružovací stroj / stáčečka 140-0004B - parametry produktu

Speciální inspekční endoskop je vybavený bezdrátovou inspekční kamerou a odnímatelným 3.5" (89 mm) TFT-LCD barevným monitorem a s možností video-záznamu (kompatibilní s SD-kartami až do 16 GB). Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd. Endoskop vybaven ergonomickým držadlem, od kterého vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna vodotěsná hlava. Na držadle je také umístěn LCD-monitor, který je možné odpojit a umístit na požadované místo. Monitor je osazen a napájen nabíjecí/akumulátorovou lithium-ionovou baterií nebo přes síťový adaptér.Obrázky snímané mini-kamerou jsou radiovým přenosem zasílány do monitoru. Stisknutím knoflíku jsou obrázky zaznamenávány jako video na SD-kartu nebo reprodukovány. Přes integrovanou USB-přípojku se nechají video soubory snadno převést na PC a pomocí něho reprodukovat, dále zpracovávat nebo posílat e-mailem. Odnímatelný monitor je opatřen video výstupem, pomocí něhož lze sledovat "živé" obrázky v reálném čase a také přehrávat video záznamy na televizoru. Potřebné kabely jsou součástí příslušenství.Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.Obsah dodávky:přístroj s ergonomickým držadlemkabel s mini-kamerouLCD monitorsíťový adaptér pro monitorvideo-kabel a návod k obsluzeParametry:snímač obrazu CMOSrozlišení 640x480video-standard PAL/NTSChorizontální úhel pohledu 45°vodotěsná hlava mini-kamery o průměru 9 mmpřenosová frekvence 2468 MHztyp modulace FMšířka pásma 18 MHzúroveň voděvzdornosti IP67(platí jen pro hlavu s mini-kamerou)napájení přístroje 4xAA bateriemonitor s integrovaným Li-Ion-Akku (externí napájení 5 V DC/500 mA)doba nabíjení Akku monitoru 3 h, pracovní doba 2 hvelikost video záznamu 27Mbyte/minobnovovací frekvence 30 snímků/svideo výstupní úroveň 0,0-1,3 V @ 75 ohm, citlivost příjmu ?-85 dBmprovozní teplota -10°C až +50°Crozměry 186x145x41 mm (držák přístroje bez pružného kabelu), 100x70x25 mm (monitor)hmotnost 530 g (držák+kamera), 140 g (monitor).. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem - parametry produktu

Infračervený laserový teploměr s bodovým laserovým zaměřovačem vysoké kvality slouží k bezdotykovému měření teploty. Teploměr snímá vyzařované tepelné vlnění, které vystupuje z povrchu materiálu. Laserový fixační paprsek (lze aktivovat/deaktivovat tlačítkem vlevo, ikona "laseru" na displeji) označuje červeným bodem střed snímané plochy a slouží ke snadnějšímu zaměření místa, kde je třeba změřit povrchovou teplotu. Změřená teplota je průměrná teplota snímané plochy. Čím menší je snímaná plocha, tím přesnější je změřená teplota. Průměr snímané plochy se zvětšuje se zvětšující vzdáleností v optickém poměru 12:1 (např. ve vzdálenosti od přístroje 120 mm je průměr snímané plochy 10 mm). Pravé tlačítko aktivuje/deaktivuje modré podsvícení displeje (ikona "žárovičky" na displeji). Červené tlačítko uprostřed na ovládacím panelu vzadu slouží k přepínání °C / F. Snímání je zahájeno stlačením spouště na rukojeti přístroje vpředu (na dispeji signalizováno ikonou SCAN) a je ukončeno jeho uvolněním, což je doprovázeno zvukovým signálem a ikonou HOLD na dispeji přístroje. Po 7 vteřinách od posledního použití se přístroj automaticky vypíná.Uplatní se zejména při bezkontaktním měření teploty různých agregátů a součástí (ložisek, provozních potrubí, výměníků, klimatizací atd.). i v obtížně přístupných místech.Parametry: napájení - baterie 9 V (součástí dodávky), rozsah měření -50°C až +380°C (-58–716°F), přesnost 0-700° ± 1,5°C nebo ± 1,5 %, -50°C-0°C ± 3,0°C, rozlišení 0.1 °C,doba reakce < 500 ms, vzdálenost - velikost spotu 12:1, rozsah pracovní teploty a relativní vlhkosti okolního prostředí 0°C-40°C/10-95 %, rozměry 153x101x43 mm,hmotnost přístroje bez baterie 127 ghmotnost balení vč. baterie 210 gbalení - blistr.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Neplaťte jinde víc než musíte.

Infračervený laserový bezdotykový teploměr -50°C až +380°C - parametry produktu

Infračervený laserový teploměr s bodovým laserovým zaměřovačem vysoké kvality v plastovém kufříku slouží k bezdotykovému měření teploty. Teploměr snímá vyzařované tepelné vlnění, které vystupuje z povrchu materiálu. Laserový fixační paprsek označuje červeným bodem střed snímané plochy a slouží ke snadnějšímu zaměření místa, kde je třeba změřit povrchovou teplotu. Změřená teplota je průměrná teplota snímané plochy. Čím menší je snímaná plocha, tím přesnější je změřená teplota. Průměr snímané plochy se zvětšuje se zvětšující vzdáleností v optickém poměru 12:1 (např. ve vzdálenosti od přístroje 120 mm je průměr snímané plochy 10 mm). Kromě standardních měřicích funkcí má přístroj- nastavitelnou hodnotu alarmu vysoké nebo nízké teploty s optickým ukazatelem při překročení těchto hodnot, - nastavitelnou emisivitu a automatické ukládání dat. Uplatní zejména při bezkontaktním měření teploty různých agregátů a součástí (ložisek, provozních potrubí, výměníků, klimatizací atd.). i v obtížně přístupných místech.Parametry:napájení - baterie 9 V, rozsah měření -50°C až +700°C, doba reakce < 500 ms, přesnost 0-700° ± 1,5°C nebo ± 1,5 %, -50°C-0°C ± 3,0°C, vzdálenost - velikost spotu 12:1, rozsah teploty a relativní vlhkosti okolního prostředí 0°C-40°C/10-95 %, rozměry 175x100x49 mm, hmotnost vč. baterie 230 g.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Infračervený laserový bezdotykový teploměr -50°C až +700°C - IRT700 - parametry produktu

Endoskop je vybavený inspekční kamerou a barevným 2.4" TFT-LCD monitorem. Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd.Endoskop je vybavený ergonomickým držadlem a skříní s barevným monitorem a ovládacími tlačítky, od které vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna hlava s mini-kamerou o průměru 9 mm.Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.Parametry:snímač obrazu CMOSrozlišení 640x480 pixelůvideo-standard PAL/NTSChorizontální úhel pohledu 48°hlava mini-kamery o průměru 9 mmúroveň voděvzdornosti IP67 (platí jen pro hlavu s mini-kamerou)napájení přístroje 4xAA bateriemonitor 2.4" TFT-LCDprovozní teplota -10°C až +50°Chmotnost přístroje 374 ghmotnost přístroje včetně kufříku 1007 g. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. No a to se jednoduše vyplatí.

Inspekční endoskop s kamerou a monitorem - parametry produktu

Stolní hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální dílenské použití s ručním ovládáním hydraulické jednotky a kontrolním tlakoměrem disponuje kvalitní hydraulikou, vysokou provozní spolehlivostí a životností. Parametry: Max. lisovací tlak: 10 t, zdvih pístu: 180 mm, pracovní rozsah: 0-340 mm, šířka lože: 335 mm, výška: 760 mm.Hmotnost 50kg(Nadrozměrný balík). Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Hydraulický lis 10t SD0802-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis pro universální dílenské použití s ručním ovládáním hydraulické jednotky a kontrolním tlakoměrem disponuje osvědčenou hydraulikou, zaručující spolehlivý provoz a dlouhou životnost. Parametry: Max. lisovací tlak: 12 t, zdvih pístu: 180 mm, pracovní rozsah: 0-910 mm, šířka lože 454 mm, výška: 1375 mm.Hmotnost 74kg(Nadrozměrný balík). Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Hydraulický lis 12t SD0803-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální/profesionální dílenské použití s ovládáním pneumaticko-hydraulické jednotky pomocí multiplikátoru, alternativně i ručním pumpováním. Lis vyniká kvalitní hydraulikou a vysokou provozní spolehlivostí a životností. Je vybaven kontrolním tlakoměrem. Parametry:kapacita: 20 t, zdvih pístu: 190 mm, pracovní rozsah: 54-1044 mm, šířka lože: 550 mm, výška: 1805 mm, šířka: 826 mm.stlačený vzduch až 7,5 bar.hmotnost: 128kg. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Hydraulický lis 20T s multiplikátorem SD0809A-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální/profesionální dílenské použití s ručním ovládáním hydraulické jednotky. Vyniká kvalitní hydraulikou a vysokou provozní spolehlivostí a životností. Je vybaven kontrolním tlakoměrem.Parametry:kapacita: 20 t, zdvih pístu: 190 mm, pracovní rozsah: 54-1044 mm, šířka lože: 550 mm, výška: 1805 mm, šířka: 826 mm.hmotnost 126kg. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Hydraulický lis 20T SD0809-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální/profesionální dílenské použití s ručním ovládáním hydraulické jednotky. Lis vyniká kvalitní hydraulikou a vysokou provozní spolehlivostí a životností. Je vybaven kontrolním tlakoměrem. Parametry: Max. lisovací tlak: 30 tzdvih pístu: 150 mm, pracovní rozsah: 51-1131 mm, šířka lože: 550 mm, výška: 1975 mm, šířka: 810 mm.Hmotnost: 180 kg. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Udělejte si radost.

Hydraulický lis 30 tun SD0808-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální/profesionální dílenské použití s ovládáním pneumaticko-hydraulické jednotky pomocí multiplikátoru, alternativně i ručním pumpováním. Lis vyniká kvalitní hydraulikou a vysokou provozní spolehlivostí a životností. Je vybaven kontrolním tlakoměrem.Parametry:kapacita: 30 t, zdvih pístu: 150 mm, pracovní rozsah: 51-1131 mm, šířka lože: 550 mm, výška: 1975 mm, šířka: 810 mm. stlačený vzduch až 7,5 bar.Hmotnost: 184kg. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Hydraulický lis 30T s multiplikátorem SD0808A-CE - parametry produktu

Stojanový hydraulický lis se svařenou robustní konstrukcí pro universální/profesionální dílenské použití s nožním ovládáním pneumaticko-hydraulické jednotky pomocí multiplikátoru (ruční ovládání zůstává jako alternativa) vyniká kvalitní hydraulikou a vysokou provozní spolehlivostí a životností. Je vybaven kontrolním tlakoměrem a lisovací stůl se pro usnadnění přesunu ovládá ručním klikovým mechanizmem. Parametry:kapacita: 50 t, zdvih pístu: 200 mm, pracovní rozsah: 68-1048 mm, šířka lože: 730 mm, výška: 1904 mm, šířka: 1030 mm, stlačený vzduch 7,5 barHmotnost 365kg . Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Hydraulický lis 50T s multiplikátorem SD0811-CE - parametry produktu

Horkovzdušná svářečka s vlastním dmychadlem, s keramickým topným tělesem se švédským topným drátem, s plynulou regulací teploty vzduchu a příslušenstvím zejména pro svařování termoplastů.svařovací horkovzdušná pistole se zvýšeným výkonem (3400 W)svařování termoplastických materiálů pomocí horkého vzduchu je jednoduchá, v praxi osvědčená a značně univerzální metoda, lze ji aplikovat i pomocí různých přídavných materiálůširoké profesionální uplatnění v dílnách, při montážních a opravárenských pracích, při údržbě, ve stavebnictví, při střešních izolacích, v průmyslu atd.kompaktní horkovzdušná svářečka má vlastní integrované dmychadlo s kvalitním elektromotorempro svařování termoplastů, elastoplastů, bitumenů apod. ve tvaru desek, profilů, pásů, plachet, fólií, těsnicích elementů, trubek atd.pro nahřívání plastů, jejich tvarování, ohýbání, propojování atd.pro opravy plastů při opravách automobilůpro odstraňování barev a lakůpro smršťování smršťovacích hadiček, rozmrazování, sušení, rozpouštění tavitelných lepených spojů a řady dalších použitíregulátor plynulého nastavení teploty foukaného vzduchu 20oC - 650oCvysoce kvalitní keramické vyhřívací / topné těleso se švédským topným drátemmateriál trubice pistole: nerezová ocelmateriál tělesa / držadla pistole: plast PA66 odolávající vysoké teplotě až 280o, PA66 = žádný jiný termoplast nepředstavuje takovou kombinaci tvrdosti, pevnosti a zároveň houževnatosti a teplotní odolnostielektronická ochrana topného tělesapokud by došlo k ohřátí plastového tělesa pistole nad 135oC, automaticky dojde k vypnutí přístrojevysoká kvalita, provozní spolehlivost a dlouhá životnostObsah sady:horkovzdušná svařovací pistole (3400 W)přítlačný váleček (šířka 40 mm) ) štěrbinová tryska (vyúštění 74x11 mm)náhradní ohřívací tělesokartáček Parametry:napájenívýkon topného tělesanastavitelná teplotamnožství vzduchudélka svářečkyprůměr držadla max. průměr svářečky    vnější průměr trubice délka síťového kabeluhmotnost svářečky230 V / 50 Hz3400 W20oC - 650oC (plynule)300 l/min333 mm57 mm109 mm52 mm3 m1,8 kg. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Horkovzdušná svářečka plastů ZX3400 - parametry produktu

Dvouramenný stahovák na ložiska armatur, agregátů a dalších.Rozměry přípravku:Max. průměr: 38 mmMax. hloubka: 65 mmStahovák se skládá z příčníku se dvěma posuvnými rameny/čelistmi, ze středového vřetena a dvou šroubů upravujících vzájemnou vzdálenost ramen/čelistí v jejich dolní části. Tyto svěrné šrouby brání sesmeknutí čelistí stahováku z ložiska – proti tradičním typům je práce s ním bezpečnější a pohodlnější.Ramena vyrobená z vysokouhlíkové oceli jsou zápustkově kovaná a pozinkovaná.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Dvouramenný stahovák ložisek 38x65 mm - parametry produktu

Dvouramenný stahovák na ložiska armatur, agregátů a dalších.Rozměry přípravku:Max. průměr: 40 mmMax. hloubka: 80 mmStahovák se skládá z příčníku se dvěma posuvnými rameny/čelistmi, ze středového vřetena a dvou šroubů upravujících vzájemnou vzdálenost ramen/čelistí v jejich dolní části. Tyto svěrné šrouby brání sesmeknutí čelistí stahováku z ložiska – proti tradičním typům je práce s tímto nářadím bezpečnější a pohodlnější.Ramena jsou vyrobená z vysokouhlíkové oceli a jsou zápustkově kovaná a pozinkovaná. Výrobek je proto kvalitní.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Dvouramenný stahovák ložisek 40x80 mm - parametry produktu

Dvouramenný stahovák na ložiska armatur, agregátů (motorů) a dalších.Rozměry přípravku:Max. průměr: 55 mmMax. hloubka: 90 mmStahovák se skládá z příčníku se dvěma posuvnými rameny/čelistmi, ze středového vřetena a dvou šroubů upravujících vzájemnou vzdálenost ramen/čelistí v jejich dolní části. Tyto svěrné šrouby brání sesmeknutí čelistí stahováku z ložiska – proti tradičním typům je práce s tímto nářadím bezpečnější a také pohodlnější.Posuvná rukojeť umožňuje podle potřeby vyvinout větší sílu.Ramena jsou vyrobená z vysokouhlíkové oceli a jsou černěná.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Dvouramenný stahovák ložisek 55x90 mm - parametry produktu

Dvouramenný stahovák na ložiska armatur, agregátů (motorů) a dalších.Rozměry přípravku:Max. průměr: 70 mmMax. hloubka: 120 mmStahovák má příčník se dvěma posuvnými rameny/čelistmi, středové vřeteno a dva šrouby upravující vzájemnou vzdálenost ramen/čelistí v jejich dolní části. Tyto svěrné šrouby brání sesmeknutí čelistí stahováku z ložiska. Proti tradičním typům je práce s tímto nářadím bezpečnější a také pohodlnější.Posuvná rukojeť umožňuje podle potřeby vyvinout větší sílu – přesune se na jednu stranu a páka se tak zvětší.Ramena jsou vyrobená z vysokouhlíkové oceli a jsou zápustkově kovaná a pozinkovaná.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Dvouramenný stahovák ložisek 70x120 mm - parametry produktu

Hydraulický stahovák síla 10 t max.upínací hloubka (mm) 160 max.rozevření (mm) 250 max.zdvih pístu (mm) 50Kvalitní a výkonný dvou- a tří-ramenný hydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod. s odstupňovanou velikostí a demontážní sílou 10 t má ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena. Na tělese hydraulické pumpy je závit s pouzdrem, na kterém jsou uchyceny ramena stahováku. Pouzdro je tak možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat a tak měnit délku ramen/upínací hloubku. Hydraulická pumpa je ovládána pákou. Stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný. Stahování pomocí tohoto hydraulického stahováku je snadné a realizuje se velkou sílou. Kvalitní hydraulika a vysoká jakost materiálu stahováku jsou zárukou provozní spolehlivosti a dlouhé životnosti.Technické parametry: síla (t) 10 max.upínací hloubka (mm) 160 max.rozevření (mm) 250 max.zdvih pístu (mm) 50. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! No a to se jednoduše vyplatí.

Dvou- a tříramenný hydraulický stahovák 10t - HHL-10 - parametry produktu

Kvalitní a výkonný dvou- a tříramennýhydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod. s odstupňovanou velikostí a demontážní sílou 20 t má ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena. Na tělese hydraulické pumpy je závit s pouzdrem, na kterém jsou uchyceny ramena stahováku. Pouzdro je tak možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat a tak měnit délku ramen/upínací hloubku. Hydraulická pumpa je ovládána pákou. Stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný. Stahování pomocí tohoto hydraulického stahováku je snadné a realizuje se velkou sílou. Kvalitní hydraulika a vysoká jakost materiálu stahováku jsou zárukou provozní spolehlivosti a dlouhé životnosti.Technické parametry: síla (t) 20 max.upínací hloubka (mm) 195 max.rozevření (mm) 350 max.zdvih pístu (mm) 60. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Dvou- a tříramenný hydraulický stahovák 20t - HHL-20 - parametry produktu

Kvalitní a výkonný dvou- a tříramenný hydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod. se stahovací sílou 30 t má ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena. Na tělese hydraulické pumpy je závit s pouzdrem, na kterém jsou uchycena ramena stahováku. Pouzdro je tak možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat a tak měnit délku ramen/upínací hloubku. Hydraulická pumpa je ovládána pákou. Stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný.Stahování pomocí tohoto hydraulického stahováku je snadné a realizuje se velkou silou. Kvalitní hydraulika a vysoká jakost materiálu stahováku jsou zárukou provozní spolehlivosti a dlouhé životnosti.Technické parametry: síla 30 t, max.rozevření 400 mm, max.zdvih pístu 70 mm. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Dvou- a tříramenný hydraulický stahovák 30t - HHL-30 - parametry produktu

Výkonný dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák Genborx HHL-10FStahovací síla: 10 tunSe samostatnou ruční hydraulickou pumpou.Určen pro ložiska, řemenice, ozubená kola apod. stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný precizní, vysoce kvalitní hydraulika zajišťuje rychlé, efektivní a bezpečné stahování s vynaložením menší síly samostatná ruční hydraulická pumpa HHB-700 spojená se stahovákem vysokotlakou hadicí, což umožňuje práci v určité vzdálenosti od stahovaného předmětu a zvýšení bezpečnosti obsluhy ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena z kované oceli středící hrot konce hydraulického vřetena zatížený pružinou umožňuje snadné vystředění stahováku na hřídeli bez poškození hřídele vřeteno na tělesu stahováku je možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat, a tak měnit délku ramen/upínací hloubku, zatahuje zpět při otáčení proti směru hodinových ručiček značně efektivnější stahování než při použití mechanického stahováku, jeden mechanik může provést stahování, na které by s mechanickým stahovákem byli zapotřebí dva lidé sestava je uložena v kufru z odolného plastu vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Parametry:hydraulická sílamaximální rozevření (spread)   maximální vyložení (reach) zdvih písturozměryEFGABChmotnost10 t250 mm170 mm60 mm56 mm12 mm137 mm14 mm30 mm30 mm12,9 kg. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Udělejte si radost.

Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10F, síla 10 t - parametry produktu

Výkonný dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák Genborx HHL-20FStahovací síla: 20 tunUrčen na stahování ložisek, řemenic, ozubených kol apod.Se samostatnou ruční hydraulickou pumpou. stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný precizní, vysoce kvalitní hydraulika zajišťuje rychlé, efektivní a bezpečné stahování s vynaložením menší síly samostatná ruční hydraulická pumpa HHB-700 spojená se stahovákem vysokotlakou hadicí, což umožňuje práci v určité vzdálenosti od stahovaného předmětu a zvýšení bezpečnosti obsluhy ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena z kované oceli středící hrot konce hydraulického vřetena zatížený pružinou umožňuje snadné vystředění stahováku na hřídeli bez poškození hřídele vřeteno na tělesu stahováku je možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat, a tak měnit délku ramen/upínací hloubku, zatahuje zpět při otáčení proti směru hodinových ručiček značně efektivnější stahování než při použití mechanického stahováku, jeden mechanik může provést stahování, na které by s mechanickým stahovákem byli zapotřebí dva lidé sestava je uložena v kufru z odolného plastu vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Parametry:hydraulická sílamaximální rozevření (spread)   maximální vyložení (reach) zdvih písturozměryEFGABChmotnost20 t350 mm205 mm70 mm78 mm12 mm150 mm21 mm33,5 mm33 mm15,7 kg. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-20F, síla 20 t - parametry produktu

Kvalitní a výkonný tříramenný hydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod. se stahovací sílou 50 t má ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena. Na tělese hydraulické pumpy je závit s pouzdrem, na kterém jsou uchycena ramena stahováku. Pouzdro je tak možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat a tak měnit délku ramen/upínací hloubku. Hydraulická pumpa je ovládána pákou. Stahování pomocí tohoto hydraulického stahováku je snadné a realizuje se velkou silou. Kvalitní hydraulika a vysoká jakost materiálu stahováku jsou zárukou provozní spolehlivosti a dlouhé životnosti.Technické parametry: síla 50 t, max.rozevření 500 mm, max.zdvih pístu 60 mm. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Udělejte si radost.

Dvou- a tříramenný hydraulický stahovák 50t - HHL-50 - parametry produktu

Výkonný dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák Genborx HHL-50FVelká stahovací síla: 50 tunUrčen pro stahování ložisek, řemenic, ozubených kol apod.Se samostatnou ruční hydraulickou pumpou. stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný precizní, vysoce kvalitní hydraulika zajišťuje rychlé, efektivní a bezpečné stahování s vynaložením menší síly samostatná ruční hydraulická pumpa HHB-700 spojená se stahovákem vysokotlakou hadicí, což umožňuje práci v určité vzdálenosti od stahovaného předmětu a zvýšení bezpečnosti obsluhy ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena z kované oceli středící hrot konce hydraulického vřetena zatížený pružinou umožňuje snadné vystředění stahováku na hřídeli bez poškození hřídele vřeteno na tělesu stahováku je možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat, a tak měnit délku ramen/upínací hloubku, zatahuje zpět při otáčení proti směru hodinových ručiček značně efektivnější stahování než při použití mechanického stahováku, jeden mechanik může provést stahování, na které by s mechanickým stahovákem byli zapotřebí dva lidé sestava je uložena v kufru z odolného plastu vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost Parametry:hydraulická sílamaximální rozevření (spread)   maximální vyložení (reach) zdvih písturozměryEFGABChmotnost50 t500 mm250 mm60 mm114 mm12 mm177 mm25 mm46 mm40 mm37,8 kg Silný stahovák pro nejtěžší autoservisní a dílenskou činnost.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-50F, síla 50 t - parametry produktu

Dvouramenný stahovák na ložiska armatur, agregátů atd.Rozměry přípravku:Max. průměr: 35 mmMax. hloubka: 45 mmStahovák se skládá z příčníku se dvěma posuvnými rameny/čelistmi, ze středového vřetena a dvou šroubů upravujících vzájemnou vzdálenost ramen/čelistí v jejich dolní části. Tyto svěrné šrouby brání sesmeknutí čelistí stahováku z ložiska.Ramena z vysokouhlíkové oceli jsou zápustkově kovaná a pozinkovaná.. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Neplaťte jinde víc než musíte.

Dvouramenný stahovák ložisek 35x45 mm - parametry produktu

Držák čtyř kolových zvedáků pro přesun automobilů Genborx MH8015 a MH8016Umožňuje mít pohromadě kompletní sadu zvedáků pro jedno auto.Díky kolečkům se snadno přesouvá – zvedáky není nutné přenášet.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Udělejte si radost.

Držák čtyř kolových zvedáků MH 8019 - parametry produktu

Pojízdný dílenský zvedák se čtyřmi ocelovými kolečky a spolehlivou hydraulikou s pracovní výškou 145-520mm. Ocelová konstrukce, zvedání i spouštění vozidla se provádí vodicí/ovládací tyčí.Specifikace:Maximální nosnost: 3 tunyMin. výška: 145 mmMax. výška: 520 mm Hmotnost: 38 kg. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Dílenský hydraulický zvedák 3tuny- pojizdný - parametry produktu

Profesionální, stolní, digitální pájecí stanice s univerzálním využitím Genborx U-ZD8903Páječka určená především pro bezolovnaté pájení s mimořádně širokým spektrem využití (autoservisy, oprava elektrických komponent, servisní dílny apod.) a snadnou obsluhou.Přístroj vyniká vysokým topným výkonem a teplotní stabilitou – je řízen mikroprocesorem s využitím speciálního senzoru (micro-quality). Výkonný tepelný článek umožňuje rychlé dosažení potřebné teploty pájení, z pokojové teploty dosáhne na 350 °C za cca 30 s.Snadno se ovládá: stanice má přehledný, velký, osvětlený LCD displej s indikací nastavené a skutečné teploty. Díky praktické konstrukci s integrovaným odkládáním pájecího hrotu/pera tužkového provedení a s čistící houbičkou odpadají problémy s odkládáním pera při pájení. Hrot je snadno vyměnitelný.Parametry:Napájení: 240 V (400 W)Napětí pájky: 24 V ACTopný výkon: 80 WNastavitelná teplota: 160 °C – 480 °CHmotnost stanice vč. pájky: 790 g. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Digitální pájecí stanice 80 W U-ZD8903 - parametry produktu

Děrovací kleště s matricí O 6 mm se používají pro děrování karosářských plechů až do tloušťky 1,2 mm, zejména jako příprava pro bodové svařování v ochranné atmosféře (MIG/MAG). snadné děrování otvorů O 6 mmvyznačují se velkým vybráním hlavice, takže se uplatní i na osazeném i zahnutém plechudíky vestavěné zpětné pružině nedochází k sevření v plechudobrá mechanická odolnost Parametry:délka vybrání hlavice       hmotnost220 mm 20 x 35 mm 377 g . Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Neplaťte jinde víc než musíte.

Děrovací kleště na plech ABD CAR TOOL (6 mm) - parametry produktu