AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny 32,5 %), balení různých objemů – JMP Speciální provozní kapalina určená ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction). Obsah škodlivin se tím sníží až o 80 %.Používá se v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnícími normy EURO 4, 5 a 6 podle DIN 70070 (ISO 22241-1).K dispozici balení různých objemů: vyberte si to, které potřebujete!. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

AdBlue - katalytické činidlo SCR „močovina“ - různé objemy - parametry produktu

AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny 32,5 %), 10litrový kanystr – JMP 558.20.15Speciální provozní kapalina určená ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction). Obsah škodlivin se tím sníží až o 80 %.Používá se v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnícími normy EURO 4, 5 a 6 podle DIN 70070 (ISO 22241-1).Kanystr je vybaven tzv. husím krkem (nálevkou) – umožňuje snadné plnění i do hůře přístupných hrdel.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

AdBlue - katalytické činidlo SCR „močovina“, kanystr 10 litrů - parametry produktu

AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny 32,5 %), 5litrový kanystr – JMP 558.20.14Speciální provozní kapalina určená ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction). Obsah škodlivin se tím sníží až o 80 %.Používá se v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnícími normy EURO 4, 5 a 6 podle DIN 70070 (ISO 22241-1).Kanystr je vybaven tzv. husím krkem (nálevkou) – umožňuje snadné plnění i do hůře přístupných hrdel.. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

AdBlue - katalytické činidlo SCR „močovina“, kanystr 5 litrů - parametry produktu

AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny 32,5 %), 60litrový sud (barel) – JMP 558.20.16Speciální provozní kapalina určená ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction). Obsah škodlivin se tím sníží až o 80 %.Používá se v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnícími normy EURO 4, 5 a 6 podle DIN 70070 (ISO 22241-1).Velké balení vhodné pro autodopravní firmy, zemědělská družstva a další společnosti s většími flotilami vozidel.. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Už se těšíte na svoji objednávku?

AdBlue - katalytické činidlo SCR „močovina“, sud 60 litrů - parametry produktu

Pěnová podložka na klečení – klekátko, 48 x 32 x 3.5 cm, s rukojetí – JMP 624.14.00Klekadlo pro autoservis, dílnu i domácnost. Tři vrstvy materiálu umožňuji pohodlné klečení při práci po delší dobu bez bolesti v kolenou.Vyrobeno z neabsorpční pěny, odolné vůči olejům, benzínům, čističům brzd.Rozměry: 480 x 320 x 35 mm. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Klekací podložka - klekadlo, 480 x 320 x 35 mm - parametry produktu

Motostojan na převoz a parkování motocyklů, s uchycením za přední kolo, rozměr 12" - 19" – JMP 722.05.13Stojánek je určený pro převážení a uskladnění silničních motorek. S předním kolem se najede do nájezdu (tzv. kolébky), který se následně sklopí na druhou stranu. Tam je kolo upevněno do dalšího držáku. Motorka poté může být bezpečně převážena nebo zaparkována a nehrozí její pád.Dolní držák je nastavitelný ve 2, horní pak ve 3 směrech do hloubky. Zajištění je snadné a rychlé pomocí kolíku.. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12" - 19" - parametry produktu

Motostojan na převoz a parkování motocyklů, s uchycením za přední kolo, rozměr 16" - 21" – JMP 722.05.14Stojánek je určený pro převážení a uskladnění motorek. Díky maximální velikosti kola 21 palců je vhodný i pro krosové a enduro stroje.S předním kolem se najede do nájezdu (tzv. kolébky), který se následně sklopí na druhou stranu. Tam je kolo upevněno do dalšího držáku. Motorka poté může být bezpečně převážena nebo zaparkována a nehrozí její pád.Dolní držák je nastavitelný ve 4, horní pak ve 4 směrech na výšku a ve 2 směrech do hloubky.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16" - 21" - parametry produktu

Zvedák na motocykly, tzv. moto zvedák, s pedálovým ovládáním a velkou nosností 400 kg – JMP 624.14.91Kvalitní zvedák s paralelogramovou konstrukcí, určen pro zdvihání strojů s rovnější spodní částí: standardních motorek, chopperů, čtyřkolek, ATV, quad, sněžných skútrů, a dalších strojů. Ideální pro údržbu a drobnější opravy: výměnu oleje, čištění a další práce.Pedál zajišťuje snadné a rychlé zvednutí či spuštění (možno pracovat i pomocí klasické páky), bezpečnostní aretace zabraňuje nechtěnému spuštění. Nosné plošiny mají gumové pásy bránící poškrábání servisovaného stroje či jeho sklouznutí. Pro lepší zajištění lze použít upevňovací kurtny s ráčnami – 4 kusy jsou součástí dodávky.Snadné přesouvání díky optimálně velkým kolečkám: 2 jsou na pevné ose, 2 jsou řiditelná a opatřena brzdami.Kvalitní produkt: ocelová konstrukce je vyztužená, povrchová úprava má antikorozní funkci.Technická data:Nosnost: 400 kgRozměry: cca 895 x 430 x 330 mmMinimální výška: 130 mmMaximální výška: 430 mmHmotnost: 34 kg. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Zvedák hydraulický pojízdný - paralelogram, nosnost 400 kg, pro motocykly - parametry produktu

Nůžkový zvedák na motorky, tzv. moto zvedák, s nosností 300 kg – JMP LUX 300 EH 674.00.91Plošinový zvedák se spolehlivou nůžkovou konstrukcí a elektrohydraulickým pohonem, určen pro zdvihání malých i větších motocyklů. Díky nosnosti až 300 kg uzvedne i lehčí choppery a podobné stroje. Je vhodný pro standardní údržbu a servis – díky max. zdvihu 115 cm umožňuje pohodlný přístup k motoru a podvozku, aniž by se mechanik musel ohýbat.Ovládání nahoru a dolů pomocí magnetického tlačítkového spínače. Díky napájení ze standardní elektrické sítě 230 V není třeba řešit speciální připojení.Proti nechtěnému sjetí motorky z plošiny je v její přední části umístěna zarážka.Certifikát TÜV/GS.Dodáváno předem smontované.Technická data:Nosnost: 300 kgPracovní plocha: 200 x 65 cmDoba zvedání nahoru/dolů: 30 vteřinMax. zdvih: 115 cmMin. zdvih: 19 cmNapájení: 230 V/50 HzPříkon: 0,75 kWHmotnost: 200 kg. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Zvedák nůžkový na motocykly, elektrohydraulický, nosnost 300 kg - LUX 300 EH - parametry produktu

Nůžkový zvedák na motorky, tzv. moto zvedák, s půltunovou nosností a odkládacími plochami pro nářadí – JMP 674.00.23Plošinový zvedák s nůžkovým mechanismem, určený pro zdvihání všech typů motocyklů – od skútrů po těžší stroje (Honda Gold Wing, Harley-Davidson Road Glide apod.).Pracovní plocha s rozměry 210 x 75 cm plně postačuje na drtivou většinu standardních servisních úkonů, potřebné nářadí lze položit do odkládacích žlábků na podélných stranách. Díky integrované závěsné bráně lze zvedák využít i pro výměnu kol.Ovládání je řešeno magnetickým tlačítkovým spínačem. Zařízení je napájeno ze standardní elektrické sítě 230 V a není tedy třeba řešit speciální připojení.Vysokou úroveň pracovní bezpečnosti zajišťuje 10 mechanických aretačních bodů. Proti nechtěnému sjetí motorky z plošiny je v její přední části umístěna zarážka.Certifikát TÜV/GS.Dodáváno předem smontované.Technická data:Nosnost: 500 kgPracovní plocha: 210 x 75 cmPracovní plocha včetně rozšíření: 210 x 135 cmMax. zdvih: 130 cmMin. zdvih: 19 cmHmotnost:220 kgElektro připojení: 230 V/50 HzPříkon: 0.75 kWVelikost otvoru pro zadní kolo: 36 x 57 cmPracovní plocha včetně rozšíření pro uložení nářadí: 210 x 94 cmDoba zvedání nahoru/dolů: 30 vteřinPočet mech. aretačních bodů: 10. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. No a to se jednoduše vyplatí.

Zvedák nůžkový na motocykly, elektrohydraulický, nosnost 500 kg - LUX 500 EH - parametry produktu

Nůžkový zvedák na motorky, tzv. moto zvedák, s extra velkou nosností 700 kg – JMP LUX 700 EH 674.01.40Plošinový zvedák s nůžkovou konstrukcí pro zdvihání široké škály motocyklů – doslova od skútru po Harley-Davidson (díky mimořádné nosnosti 700 kg uzvedne i těžké stroje jako Electra Glide). Po montáži rozšiřujících ramp možno použít také pro čtyřkolky (quad), ATV apod.Ideální pro servis a údržbu – díky integrované závěsné bráně lze využít i pro výměnu kol. Do odkládacích žlabů na podélných okrajích lze uložit nářadí, které při práci potřebujete neustále po ruce.Ovládání nahoru a dolů pomocí magnetického tlačítkového spínače. Díky napájení ze standardní elektrické sítě 230 V není třeba řešit speciální připojení.Vysoká úroveň bezpečnosti je garantována 10 mechanickými aretačními body a nouzovým spínačem. Proti nechtěnému sjetí motorky z plošiny je v její přední části umístěna zarážka.Certifikát TÜV/GS.Dodáváno předem smontované.Technická data:Nosnost: 700 kgPracovní plocha: 250 x 85 cmPracovní plocha včetně rozšíření: 250 x 145 cmMax. zdvih: 130 cmMin. zdvih: 19 cmHmotnost: 340 kgNapájení: 230 V/50 HzPříkon: 1.1 kwVelikost otvoru pro zadní kolo: 60 x 36 cmDoba zvedání nahoru/dolů: 32/38 vteřin. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Zvedák nůžkový na motocykly, elektrohydraulický, nosnost 700 kg - LUX 700 EH - parametry produktu

Zátka pro utěsnění výfuku motocyklu, s rukojetí – JMP 722.60.53Použití např. při umývání motorky vysokotlakým čističem – zabraňuje průniku nečistot a vody do výfukového potrubí. Určeno pro dvoutaktní motocykly.Praktické madlo usnadňuje instalaci a vyndávání špuntu.Délka (bez rukojeti): 60 mmPrůměr: 10 – 35 mm. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Zátka - špunt do výfuku 10 - 35 mm, pro motocykly 2T, s rukojetí - parametry produktu

Statická ruční vyvažovačka a stojan na vypletení a srovnání házivosti kol motocyklů JMP 722.35.22Určeno pro statické vyvážení motocyklových kol i pro vystředění nově vypleteného ráfku. Přípravek je vybaven osou průměru 12 mm a dvěma kužely 16 – 30 mm, vhodnými pro každý náboj kola. Pro snazší práci je osa uložena na kuličkových ložiskách.Boční trny – úchyty pro přidržení kol při práci.Součástí výbavy je i nastavitelný senzor pro kontrolu bočního nebo vertikálního házení ráfku.Díky nastavitelným nohám je vyvažovačku možné umístit i na ne zcela rovný povrch, kontrola roviny je snadná díky zabudované vodováze.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Vyvažovačka statická na vyvážení motocyklových kol, vypletení a vymezení házivosti - parametry produktu

Měrky na ventily a spáry (tzv. spároměr), rovné – JMP 722.41.16Určeno pro měření pístních kroužků, ventilů apod.Rozměry: 0,03 - 0,05 - 0,08 - 0,10 - 0,13 - 0,15 - 0,18 - 0,20 - 0,25 mmPočet listů: 9. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Ventilové - spárové měrky, 0.03 - 0.25 mm, 9 listů - parametry produktu

Měrky na ventily a spáry (tzv. spároměr) – rovné – JMP 722.55.35Určeno pro měření pístních kroužků, ventilů apod.Rozměry: 0,10 - 0,12 - 0,14 - 0,16 - 0,18 - 0,20 - 0,22 - 0,24 - 0,26 - 0,28 - 0,30 - 0,32 - 0,34 - 0,36 - 0,38 - 0,40 - 0,42 - 0,44 - 0,46 - 0,48 - 0,50 mmPočet listů: 21Rozsáhlejší sada s jemnějším dělením.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Ventilové - spárové měrky, 0.10 - 0.50 mm, 21 listů - parametry produktu

Měrky na ventily a spáry (tzv. spároměr), zahnuté – JMP 722.47.85Palcové rozměry: 0,008“ - 0,010“ - 0,012“ - 0,013“ - 0,014“ - 0,015“ - 0,016“ - 0,018“ - 0,019“ - 0,020“ - 0,025“ - 0,026“Metrické rozměry: 0,203 - 0,254 - 0,305 - 0,330 - 0,356 - 0,381 - 0,406 - 0,457 - 0,483 - 0,508 - 0,635 - 0,660 mmÚhel zahnutí: 30 stupňůPočet listů: 12Zahnutý profil umožňuje měření i v hůře přístupných místech.. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Ventilové - spárové měrky zahnuté, palcové 0.008"- 0.026", 12 listů - parametry produktu

Váha s digitálním dotykovým LCD displejem a kapesními rozměry JMP 722.00.10Určena např. pro vážení válečků variátorů ve skútrech, čtyřkolkách apod. (s pohonem CVT) atd.Přesnost: 0,01 gramuMax. hmotnost: 100 gramů (v sadě je dodáváno zkušební závaží pro přesnou kalibraci).Napájení: 2x baterie AAA 1,5 V – LR03 (v sadě).Dodáváno s ochranným koženým obalem pro bezpečné skladování a přenášení.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. No a to se jednoduše vyplatí.

Váha digitální kapesní, max. 100 g, pro válečky variátoru, v obalu - parametry produktu

Speciální klíč, sloužící pro zablokování variátoru u skůtrů.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Univerzální klíč pro zajištění variátoru - parametry produktu

Úhloměr - kotouč na seřizování a správné nastavování zapalování – zážehu JMP 722.39.85S vyznačenou horní (TDC) a dolní (BDC) úvratí pístu, určeno pro 2- a 4taktní motory motocyklů.Průměr: 171 mmPrůměr středového otvoru: 6 mm Vyrobeno z hliníku.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Úhloměr pro nastavení - seřízení zapalování motocyklů, hliníkový - parametry produktu

Tester na zkoušku jiskry zapalovací svíčky motorky JMP 722.02.26Použití na testování přívodu vysokého napětí na svíčku – montáž mezi svíčku a přívodní kabel (konektor). Pokud zapalování funguje správně, jiskra neustále přeskakuje v průhledném těle přípravku.Umožňuje bezpečnou, snadnou a rychlou diagnostiku zapalovacího systému.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Tester jiskry zapalování, zapalovací svíčky pro motocykly, průhledný - parametry produktu

Přístroj na testování funkčnosti zapalování motoru JMP 722.52.87Použití pro kontrolu kvality a síly jiskry zapalovací svíčky, zapalovacího napětí atd. Měří se pomocí vestavěného šroubu s naznačenou stupnicí.Přípravek se připojuje na kabel zapalování místo svíčky, pomocí druhého konce se uzemňuje.Měřicí rozsah: 0-40 000 voltů. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Tester zapalování 0 - 40000 V, šroubový - parametry produktu

Sada pro nastavení karburátorů u motocyklů, pro těžko přístupné karburátory.Sada obsahuje nástavce: 5mmx4mm 5mmx10mm5mmx19mm5mmx42mm5mmx78mm2mmx18mm2mmx40mm. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Šroubovák 90° (pravý úhel) pro nastavování motocyklových karburátorů - parametry produktu

Šablona na měření matic a šroubů JMP 722.30.10Používá se pro určení délek, průměrů a stoupání závitu šroubků a matiček.Pro metrické a palcové (imperiální) rozměry.Nepostradatelné pro autoservis a motoservis, dílnu, průmysl apod.. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Šablona měřicí, metrická a palcová, pro šrouby a matice - parametry produktu

Stříkačka na odsávání a plnění provozních kapalin motocyklů JMP 722.26.72Určena pro plnění nebo odsátí malého množství kapaliny na špatně přístupných místech, např. převodového oleje ze skútrů.Objem: 60 mlPrůměr: 32 mmCelková délka: 130 mmDélka špičky: 15 mmVnitřní průměr špičky: 2 mmMateriál: průhledný (transparentní) plastUpozornění: zbytkový olej musí být po skončení práce ze stříkačky vyprázdněn (tzn. přípravek není určen ke skladování kapalin!). U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Stříkačka - odsávačka mini 60 ml, na provozní kapaliny, plast - parametry produktu

Stojan na servis – montáž motocyklů, tzv. centrální motostojan, s nastavitelnými nožkami – JMP 722.04.09Určeno pro údržbu a servis motorek objemu 50 až 650 ccm (umístění doprostřed pod motor). Vhodné např. na výměnu oleje (výpustný šroub je po zdvihnutí na stojánek dobře přístupný a pod stroj lze umístit záchytnou vanu).Pracovní plocha je potažena gumou – stroj nesklouzne nebo se nepoškodí.Nožičky jsou nastavitelné, díky čemuž je stojan možné vyrovnat i na horším povrchu.Skládací konstrukce: lze v případě potřeby rozložit (potřebné nářadí je dodáváno v sadě)Technická data:Výška: 405–460 mmMaximální nosnost: 150 kgRozměry: 370 x 430 x 405/460 mm. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Stojan na motocykly - moto stojan centrální, servisní, nosnost 150 kg - parametry produktu

Zadní stojan na motokrosové a enduro motorky – typ triangl (motostojan) JMP 722.03.44Pro montáž na osu zadního kola pomocí adaptéru (trnu). Zaparkovanému stroji poskytuje dobrou oporu na každém povrchu – vhodné nejen pro dílny a garáže, ale také na soutěže, závody apod.Dodáváno s adaptéry 11 mm, 14.5 mm a 18 mm (pro Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM a Husqvarna).Výška: 370 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Stojan na motocykly cross/enduro - moto stojan triangl, 3 adaptéry - parametry produktu

Stahovák – přípravek na stlačení pružin na vidlicích motocyklu – JMP 722.87.78Umožňuje montáž a demontáž (výměnu) pružiny a tlumiče motorky.Stlačování pomocí hydraulického heveru (tzv. panenka).Sada obsahuje 15 adaptérů: 45, 47, 50, 53, 56, 59, 62, 66, 68, 71, 75, 77, 80, 83 a 87 mm.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Udělejte si radost.

Stahovák pružin moto vidlic, pro průměr 45 - 87 mm - parametry produktu

Přípravek – stahovák na demontáž brzdových pístků motocyklů JMP 722.42.98Určeno pro snadné vytažení zatuhlých, zarezlých či jinak poškozených (tzv. zarostlých) pístků z brzdového třmenu. Pomocí reverzního – kluzného kladiva se poškozený píst vyklepe ven.Ideální např. pro servis dlouho odstavených motorek, renovaci moto veteránů atd.Sada obsahuje:- upínací přípravek- reverzní kladivo- nástavec pro průměr pístku 31,0 až 32,0 mm- nástavec pro průměr pístku 33,1 až 33,2 mm- nástavec pro průměr pístku 34,8 až 35,5 mm- nástavec pro průměr pístku 37,25 mm- nástavec pro průměr pístku 39,50 mm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Stahovák na brzdové pístky 31 - 39.5 mm, s reverzním kladivem, sada 7 dílů - parametry produktu

Stahovák na demontáž ložisek, dvouramenný, v plechovém kufru – JMP 722.03.38Manuální (šroubový) pohon.Rozsah ramen: 26,0 – 66,0 mmSe 7 adaptéry pro ložiska průměru:8,0 mm – 11,0 mm10,0 mm – 13,0 mm12,0 mm – 15,0 mm15,0 mm – 17,0 mm17,0 mm – 20,0 mm20,0 mm – 24,0 mm25,0 mm – 29,0 mm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stahovák na ložiska dvouramenný, ozsah 26 - 66 mm, pro průměr 8 - 29 mm - parametry produktu

Stahovák na montáž – vlisování kuželíkových ložisek do nábojů (tzv. ložiskových šál), v kufříku – JMP 722.53.29Sada obsahuje 16 montážních prstenců v rozměrech: 3/8 x 7/16“; 7/16 x 1/2“; 1/2 x 9/16“; 9/16 x 5/8“; 39/64 x 11/16“; 5/8 x 3/4“; 11/16 x 13/16“; 47/64 x 7/8“; 13/16 x 15/16“; 55/64 x 1“; 15/16 x 1-1/16“; 1 x 1-1/8“; 1-1/16 x 1-3/16“; 1-1/8 x 1-1/4“; 1-3/16 x 1-5/16“; 1-1/4 x 1-3/8“Včetně 3 vřeten: 19 x 175 mm; 16 x 145 mm; 11 x 120 mmZvláštní typ přípravku pro speciální montáž kuželíkových ložisek – tento druh není možné montovat standardním nářadím (velká citlivost na správné zacházení).. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Udělejte si radost.

Stahovák na montáž kuželíkových ložisek, sada 20 dílů - parametry produktu

Stahovák – přípravek na stlačení pružin na vidlicích motocyklů typu Upside-Down – JMP 722.43.10Možnost servisu motorky pouze jednou osobou – úspora času a nákladů.Pro většinu nejběžnějších moto vidlic.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stahovák na pružiny moto vidlic Upside-Down - parametry produktu

Přípravek – stahovák na demontáž brzdových pístků motocyklů JMP 722.39.10Určeno pro snadné vytažení zatuhlých, zarezlých či jinak poškozených (tzv. zarostlých) pístků z brzdového třmenu. Přípravek se přes příslušný adaptér připojí k pístku, který se následně pomocí reverzního – kluzného kladiva vyklepe ven.Ideální např. pro servis dlouho odstavených motorek, renovaci moto veteránů atd.Sada obsahuje:- upínací přípravek- reverzní kladivo- 12 adaptérů pro průměry pístků 19-30 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Udělejte si radost.

Stahovák na brzdové pístky 19 - 30 mm, s reverzním kladivem, sada 14 dílů - parametry produktu