Klíč do čelních otvorů, rozměr 5x180 mm, rovné provedení.Používá se pro upnutí brusných a řezných kotoučů na úhlových bruskách (kruhové matice s dvěma otvory).Vyrobeno ze speciální oceli, pozinkované, včetně čepu, elektricky svařeného.. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Přejeme vám příjemné nakupování.

Klíč na kruhové matice se dvěma otvory rovný 5x180 mm AMF - parametry produktu

Přesný redukční membránový ventil pod stříkací pistoliVentil pro udržování konstantního výstupního tlaku na nastavené hodnotě. Díky tomu je možné provést lakýrnické práce kvalitně – nanášení laku je rovnoměrné.Snadné nastavení tlaku pomocí regulačního kolečka – nastavuje membránu na daný tlak bez ohledu na vstupní tlak nebo případné kolísání průtoku vzduchu (např. z důvodu špatně seřízeného kompresoru, přiškrcené hadice apod.).Technická data:Redukování tlaku v rozmezí: 0.1 - 4.41 barMaximální vstupní tlak: 4.9 barRozsah manometru: 0 - 7 barVstupní šroubení: šroub 1/4"Výstupní šroubení: převlečná matice 1/4". Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Redukční ventil pod stříkací pistoli, 0.1 - 4.41 bar, 1/4", přesný - parametry produktu

Úchyty žebříku na střešní nosič auta, délka háku 30 cm, sada 2 kusy (1 pár) – RHINO Safe ClampUrčeno pro snadné, rychlé a bezpečné upevnění až třídílného žebříku do max. šířky 43 cm na střešní nosič (tzv. zahrádku) auta. Hlavní výhody:- 5x rychlejší než běžné upínací systémy- testováno na 20 G- upevnění až 4 žebříků- včetně zámků- odolné proti korozi- dlouhá životnost (UKAS ISO 117025)- vyrobeno z kvalitních materiálů- schváleno ministerstvem dopravy pro provoz na pozemních komunikacích Technické parametry:- max. šířka žebříku: 43 cm- délka háku: 30 cm- rozměr upínací plochy: 40x30 mm. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Už se těšíte na svoji objednávku?

Upínací systém na žebříky Safe Clamp, 1 pár - RHINO - parametry produktu

Výsuvný žebřík, maximální výška 380 cm, nosnost 150 kg, skládací hliníkový jednodílný – GA-TZ13-3,8MVelmi praktický teleskopický (vysouvací) žebřík s univerzálním využitím v dílně, servisu, domácnosti, na zahradě a mnohých dalších místech. Ve složeném stavu měří pouze 0,88 m, díky čemuž se velmi snadno skladuje nebo převáží autem. Hliníková konstrukce je velmi lehká, všechny prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání.Aretace délky umožňuje libovolné nastavení žebříku. Technické parametry:- nosnost: 150 kg- délka složeného žebříku: 0,88 m- maximální délka rozloženého žebříku: 3,8 m- rozměry balení: 90 x 50 x 11 cm- váha: 11 kg. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Teleskopický žebřík 3,8 m, hliníkový, jednodílný - parametry produktu

Odmašťovací prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný – AQUASOLUrčeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.K dispozici různé objemy – vyberte si ten, který potřebujete (v nabídce menší balení i velké objemy pro průmyslové využití).. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy - AQUASOL - parametry produktu

Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 25litrový kanystr – AQUASOL 4100055Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 25 litrů - AQUASOL - parametry produktu

Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 5litrový kanystr – AQUASOL 4100020Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů - AQUASOL - parametry produktu

Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 1litrová láhev – AQUASOL 4100038Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Průmyslový čistič vodou ředitelný, láhev 1 litr - AQUASOL - parametry produktu

Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 25litrový kanystr – AQUASOL 4100054Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Průmyslový čistič vodou ředitelný, sud 200 litrů - AQUASOL - parametry produktu

Montážní a zouvací hlava pro zouvačky pneumatik (montážní stroje), ze speciální směsi nylonového plastu.Určeno pro stroje značek Bright a Coats.Průměr otvoru: 29 mmZúžený otvor: 24 mm. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Zouvací hlava plast, pro zouvačky pneumatik, univerzální - parametry produktu

Hustoměr chladicí kapaliny motoru (tzv. fridexu), s nasávacím gumovým balónkem.Jednoduchý a spolehlivý tester pro zjištění kvality „nemrzky“ v chladicím okruhu. Pomocí balónku se tekutina nasaje dovnitř, odečtením hodnot na plováku lze určit teplotu (ve stupních Celsia), při níž měřená kapalina zamrzá.Jednoduchým testem se tak dá předejít zamrznutí chladicí kapaliny a škodám na vozidle (prasklý chladič, potrubí, v nejhorším případě i blok motoru).. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Tester - hustoměr chladicí a nemrznoucí kapaliny - parametry produktu

Přípravek – tester na měření kvality směsi do ostřikovačů skel a světel auta, s nasávacím balónkem – Gefo W 5500Určeno pro snadnou a rychlou kontrolu bodu tuhnutí ostřikovací kapaliny. Tekutina se nasaje pomocí balónku dovnitř, výsledek se následně ukáže na stupnici.Pro standardní nemrznoucí směsi do ostřikovačů obsahující směsi vody s izopropanolem / metanolem.Určení kvality kapaliny: více než - 20 °C = zelené pole; méně než - 20 °C = červené pole Technické parametry:- rozsah měření: 0 až – 40 °C- dělení stupnice: 0.005 g/ml- nasávaný objem: 18 ml- celková délka testeru: 255 mm- délka nasávací hadičky: 200 mm- rozměry balení: 46 x 48 x 260 mm- hmotnost: 112 g. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Tester kapaliny do ostřikovačů skel vozidla - parametry produktu

Precizní pinzety s různě tvarovanými čelistmi, jednotná délka 118 mm, antistatické, sada 3 kusů – JAKEMY JMT11Speciální nekovové a antistatické pinzety pro velmi jemnou a přesnou práci při údržbě, opravách a výrobě v oblasti elektromechaniky a elektroniky. Poskytují perfektní uchopení (stisk), takže nehrozí vypadnutí ani těch nejmenších součástek.Sada obsahuje varianty s plochými čelistmi, s rovnou a zahnutou špičkou.Odolnost proti kyselinám, vysoké teplotě až do 250 °C, lze používat při pájení elektronických součástek.Odpor < 104? Technické parametry:- délka pinzet: 118 mm- hmotnost pinzety: 7 g- rozměry balení (blistr): 170 x 90 x 15 mm- hmotnost sady (včetně blistru): 40 g. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Udělejte si radost.

Pinzety - plochá, rovná a zahnutá, antistatické, sada 3 ks - JM-T11 - parametry produktu

Škrabka na led se smetákem na ometání sněhu z auta, extra délka 60 cm, měkká rukojeť – AUTOMAX PB-32302Velmi praktický a dlouhý nástroj určený pro očistu auta od napadaného sněhu a námrazy na oknech. Škrabka má standardní rovnou lištu, na druhé straně jsou zuby pro odstranění větší vrstvy přimrzlého sněhu apod.Měkká pěnová rukojeť umožňuje pohodlné uchopení, a navíc nestudí do ruky ani při velkých mrazech.Kartáč na druhé straně lze použít k ometení sněhu, listí a dalších nečistot. Pro pohodlnější ovládání má své vlastní madlo.Díky délce 60 cm lze nástroj použít i pro větší vozidla jako jsou SUV, off-roady, dodávky apod. Technické parametry:- celková délka: 600 mm- materiál: plast, hliník. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Škrabka se smetáčkem a polstrovanou rukojetí, délka 600 mm - parametry produktu

Ruční paletový vozík, tzv. paleťák, nosnost 2500 kg, vidlice 1,15 m, měkká kola – YALE HU 25-115 ES SilverlineVysoce kvalitní nízkozdvižný vozík určený pro převoz zboží a břemen na europaletách v dílnách, skladech nebo při dopravě.Snadné ovládání: zdvihání se provádí pumpováním oje, spouštění stisknutím páčky – vše lze zvládnout jednou rukou.Přední (řídicí) kolečka jsou pryžová, zadní tandemová z polyuretanu. Odolají i provozu na horším povrchu, zároveň ale neničí podlahu např. z litého betonu ve skladištích nebo s kachlíkovým obložením na prodejnách apod. Účinně navíc filtrují vibrace, díky čemuž je provoz pohodlný.Robustní ocelová konstrukce s práškovým lakováním a hydraulické čerpadlo s chromovaným pístem zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost i při náročném používání. Technické parametry:- nosnost: 2,5 t- délka vidlic: 1150 mm- šířka vidlic: 160 mm. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Přejeme vám příjemné nakupování.

Paletový vozík „paleťák“ 2,5 t, gumová a polyuretanová kola - parametry produktu

Adventní kalendář pro rok 2021 s ručním nářadím (šroubováky, bity, klíč) – Wera 05136602001Souprava kvalitních šroubováků doplněná dalším nářadím. Ideální pro použití v domácnosti, servisu nebo dílně.Atraktivní dárek k Mikuláši nebo jen tak pro radost pro každého, komu se nechce z adventního kalendáře vyloupávat čokoládu. Hlavní výhody:- oboustranný klíč Joker 8/10 doplňuje mnoho uživatelů do své sbírky klíčů- mini otvírák na láhev nejen odstraňuje korunkové zátky, ale je také poutavým přívěskem na klíče- držák bitů plus 6 šroubovacích bitů lze uložit do pouzdra (Bit-Check 7 BiTorsion), které je součástí balení, a dokonce se vejde do vaší kapsy- šroubovací sortiment lze ukládat a zabezpečit v textilním boxu, který je rovněž součástí balení. Tento box má fleecovou zónu na vnější straně a díky přehledným zónám s upínacími pásky jej lze velice snadno a s možností sundávání uchytit na stěnu nebo pomocí přepravního systému pro nářadí Wera 2go Sada obsahuje:- 1x skládací taška Adventní kalendář 2021 (Wera 9458)- 1x oboustranný klíč 6002 Joker Double 8x10x141 mm- 1x mini otvírák lahví (Wera 9501)- 1x magnetizér (Wera 9500)Šroubovací bity (jednotná délka 25 mm):- 2x křížový Phillips (tzv. jednoduchý kříž): PH1 – PH2 (851/1 BTZ)- 2x křížový POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž): PZ1 – PZ2 (855/1 BTZ)- 2x TORX: T20 – T25 (867/1 BTZ)- 1x univerzální držák (899/4/1)Hodinářské (mikro) šroubováky:- 2x plochý: 0,40x2,5x80 mm – 0,50x3,0x80 mm (2035)- 2x křížový Phillips (tzv. jednoduchý kříž): PH00x40 mm – PH0x40 mm (2050)- 4x TORX: T4x40 mm – T5x40 mm – T6x40 mm – T8x60 mm (2067)Šroubováky Kraftform řady 300:- 1x plochý: 0,6x3,5x100 mm (335)- 1x křížový Phillips (tzv. jednoduchý kříž): PH1x80 mm (350 S)- 1x křížový POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž): PZ1x80 mm (355 S)- 1x plochý šroubovák VDE Kraftform Plus: 0,4x2,5x80 mm (160). Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Adventní kalendář nářadí 2021 - Wera - parametry produktu

Montážní a zouvací hlava pro zouvačky pneumatik (montážní stroje), plastová – červenáUrčeno pro stroje značek Hunter, Buttler, RavaglioliPrůměr otvoru: 30 mmPrůměry krajových otvorů: 9 mm. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Zouvací hlava plast, pro zouvačky pneumatik, univerzální, červená - parametry produktu

Ráčna s vodicím 4hranem 3/4“ (20 mm), vysouvací – délka 60-100 cm, 24zubový mechanismus s přepínáním vlevo/vpravo – Kraftwelle TW-TK20Masivnější nástroj s univerzálním využitím v autoservisu, dílně, průmyslu a na mnoha dalších místech. Díky teleskopické konstrukci lze délku nastavit v rozmezí 600-1000 mm, díky čemuž lze ráčnu využít i pro práci se zatuhlými a jinak obtížně povolitelnými spoji (větší páka).Chod lze přepínat doleva či doprava pomocí páčky v hlavě, hlavice se uvolňuje vyhazovacím tlačítkem.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, chromovaný povrch. Technické parametry:- vodicí 4hran: 3/4“ (20 mm)- délka: 600-1000 mm- počet zubů ráčnového mechanismu: 24. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Ráčna 3/4", teleskopická 600–1000 mm, 24 zubů, s přepínáním - parametry produktu

Reflektor (lampa) s LED SMD technologií, výkon 30 W, svítivost 2100 lm, na výškově stavitelném stojanu (stativu), pro venkovní použití, oranžová barva.Venkovní osvětlení na trojnohém stojanu s možností výškového nastavení. Plně nahrazuje klasické halogenové typy, které mají často až 10x vyšší spotřebu a pomalý náběh (musí se tzv. rozehřát) – reflektor svítí okamžitě naplno.O úsporný chod se starají vysoce účinné a moderní čipy typu SMD (Surface-Mounted Device), které přitom zajišťují velmi dobrou svítivost.Díky vysokému krytí IP44 najde lampa uplatnění i venku při osvětlování staveb, dílen nebo budov, venkovních opravách aut, vhodné ale i pro použití v interiérech (servisy, dílny, průmysl apod.).Dodáváno v reflexní oranžové barvě. Technické parametry:- výkon: 30 W- světelný tok: 2100 lm- teplota chromatičnosti: 4000 K- stupeň krytí: IP44 – ochrana před vniknutím předmětů s průměrem nad 1 mm (před nástrojem, drátem nad 1 mm), odolné vůči stříkající vodě ze všech směrů v množství 10 l/min. po dobu 5 minut. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Reflektor LED SMD 30 W, 2100 lm, na stojanu. venkovní IP44 - parametry produktu

AdBlue – selektivní katalytické činidlo (roztok močoviny), 5litrový igelitový sáček s výlevkou a ohebnou hadicí pro plnění – KRUSE Speciální provozní kapalina určená ke snížení oxidu dusíku NOx ve výfukových plynech pomocí selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction).Používá se v emisních systémech vozidel se vznětovými motory plnícími normy EURO 4, 5 a 6 podle DIN 70070 (ISO 22241).Velmi praktické balení: pohodlné při plnění (hadice má tzv. husí krk, takže ji lze nasměrovat přesně do plnicího otvoru na vozidle), obal sám o sobě je navíc lehký.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

AdBlue - katalytické činidlo SCR, 5 litrů - parametry produktu

Montérská brašna na nářadí, 40 x 26 x 10 cm, s přihrádkou na dokumenty, dvěma přezkami a nastavitelným ramenním popruhem.Vysoce kvalitní klasická montážní brašna, ručně šitá z přírodní kůže. Určená k přenášení malých i větších kusů nářadí. Hlavní prostor je vyztužen, do boční kapsy lze vložit např. desky s potřebnými dokumenty (zakázky, plány, faktury apod.).Snadno se přenáší díky vrchní rukojeti a popruhu přes rameno s nastavitelnou délkou. Pásky u přezek mají pět otvorů, díky čemuž se bez problémů přizpůsobí momentálnímu obsahu tašky.Český výrobek. Technické parametry:- délka: 400 mm- šířka: 100 mm- výška: 260 mm- materiál: kůže- barva: černá. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Vy neplatíte nic navíc!

Brašna na nářadí 400x260x100 mm, kožená, nastavitelný popruh - parametry produktu

Nástrčné klíče – hlavice na pojistné matice KM na hřídele, vodicí 4hran 1/2“, rozměry 26-88 mm, sada 10 kusů v plastovém kufříku.Speciální nářadí pro povolení či utažení KM matice se čtyřmi zářezy (používá se nejčastěji pro axiální zajištění náboje na hřídeli, axiálnímu zajištění ložiska na hřídeli nebo k vytvoření předpětí v kuželíkových ložiscích – např. na podvozcích vozidel). Vhodné použití na matice se zářezy DIN 1804 a DIN 981. Kvalitní produkt: vykováno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, černěný povrch pro vyšší odolnost proti korozi. Sada obsahuje (vnitřní průměr × vnější průměr × šíře zubu × délka zubu × vnitřní hloubka):- hlavice 20,0 × 26,0 × 2,8 × 2,5 × 41 mm- hlavice 23,5 × 31,0 × 2,8 × 3,0 × 40 mm- hlavice 26,5 × 34,0 × 3,8 × 2,5 × 39 mm- hlavice 29,5 × 38,0 × 4,8 × 2,5 × 39 mm- hlavice 34,5 × 42,0 × 3,8 × 3,5 × 39 mm- hlavice 40,5 × 50,0 × 4,8 × 3,5 × 37 mm- hlavice 46,5 × 58,0 × 4,8 × 4,0 × 35 mm- hlavice 59,5 × 75,0 × 5,8 × 4,5 × 30 mm- hlavice 65,8 × 82,0 × 5,8 × 5,0 × 29 mm- hlavice 71,8 × 88,0 × 5,6 × 5,0 × 28 mm. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Nástrčné hlavice - klíče 1/2" 26-88 mm, na hřídelové KM matice, sada 10 ks - parametry produktu

Dílenská kovová skříňkaHloubka: 41 cmŠířka: 80 cmVýška: 90 cmNosnost: 50 kg na polici2 patra (police)Bílá barvaKompaktní kovová skříňka pro dílnu, autoservis, kanceláře a další prostory. Hodí se pro skladování menších věcí. Uzamykatelná – v sadě jsou dodávány 2 klíče.1 police je výškově nastavitelná, spodní patro je napevno.Snadný přístup dovnitř díky dvoudílným dvířkům.Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému - není třeba nářadí ani šroubků či matic.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Už se těšíte na svoji objednávku?

Dílenská skříňka kovová nízká 80 x 90 x 41 cm, 2 police, uzamykatelná - parametry produktu

Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol v dechu, s elektrochemickým senzorem, v sadě s náustky a bateriemi – GTX SpectrumPřístroj určený pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Velký rozsah měření 0,00 ‰ - 4,00 ‰, elektrochemická technologie a díky tomu vysoká přesnost zaručují skutečně spolehlivé použití.Snadná orientace díky velkému a dobře čitelnému displeji.Alkohol tester by měl být kalibrován jednou ročně nebo každých 500 měření, podle toho, co nastane dříve. Proto jsou provozní náklady GTX spectrum nižší než náklady polovodičových alkohol testerů. Technické parametry:- rozsah měření: 0,000-4 000 ‰- typ senzoru: elektrochemický- přesnost měření: +/- 0,06 ‰ při 0,5 ‰ při 25 ° C- možnost kalibrace: každých 12 měsíců nebo každých 500 měření- vyměnitelný senzor: ano / pouze v servisu- typ a počet baterií: dvě alkalické baterie AAA 1,5 V- vyžaduje náustek: ano- čistá hmotnost: 84 g s bateriemi- rozměry výrobku: 43x110x19 mm Konstrukce:- náustek- displej- statusová dioda- funkční tlačítko Obsah balení:- alkohol tester GTX Spectrum- krabice- baterie- návod v českém jazyce- 2x náustek. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Alkohol tester GTX Spectrum, elektrochemický senzor - parametry produktu

Náhradní výměnné náustky pro alkoholtestery (tzv. breathalyzery), sada 50 kusů v plastovém sáčku.Klasická jednorázová trubička pro tzv. „foukání do balónku“. Padesátikusové balení je vhodné např. pro firmy, kde se pravidelně kontroluje střízlivost většího počtu lidí.Vyrobeno v České republice z hygienicky nezávadného materiálu (polypropylen). Provedení a výrobní postup je chráněn jako průmyslový vzor v celé EU.. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks - parametry produktu

Štafle a žebřík „2 v 1“, třídílné hliníkové, max. výška 592 cm, nosnost 150 kg – G21Univerzální žebřík pro dílny, domácnosti, průmysl, stavby, zahrady a mnohá další místa. Lze využít jako štafle, štafle s vysunutým třetím dílem nebo žebřík při vysunutí dvou dílů. Odnímatelný třetí díl lze použít jako jednoduchý žebřík.Díky hmotnosti pouhých 15,5 kg se snadno přenáší.Certifikováno, plní evropskou normu EN131. Technické parametry:- opěrná výška složeného žebříku: 256 cm- opěrná výška rozloženého žebříku (maximální výška): 592 cm- štafle: 241 x 174 cm- štafle s vysunutým třetím dílem: 400 x 174 cm- maximální nosnost: 150 kg- přepravní rozměry: 255 x 45 x 19 cm- hmotnost: 15,5 kg. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Hliníkový žebřík 5,9 m trojdílný, 3x9 příček - parametry produktu

Výsuvný žebřík, maximální výška 200 cm, nosnost 150 kg, skládací hliníkový jednodílný – G21 GA-TZ7-2MVelmi praktický teleskopický (vysouvací) žebřík s univerzálním využitím v dílně, servisu, domácnosti, na zahradě a mnohých dalších místech. Ve složeném stavu měří pouze 0,67 m, díky čemuž se velmi snadno skladuje nebo převáží autem. Hliníková konstrukce je velmi lehká, všechny prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání.Aretace délky umožňuje libovolné nastavení žebříku. Technické parametry:- maximální délka rozloženého žebříku: 2 m- nosnost: 150 kg - délka složeného žebříku: 0,67 m- rozměry balení: 77 x 50 x 9 cm- váha: 5,4 kg. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Teleskopický žebřík 2 m, hliníkový jednodílný - parametry produktu

Výsuvný žebřík, maximální výška 260 cm, nosnost 150 kg, skládací hliníkový jednodílný – GA-TZ9-2,6MVelmi praktický teleskopický (vysouvací) žebřík s univerzálním využitím v dílně, servisu, domácnosti, na zahradě a mnohých dalších místech. Ve složeném stavu měří pouze 0,74 m, díky čemuž se velmi snadno skladuje nebo převáží autem. Hliníková konstrukce je velmi lehká, všechny prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání.Aretace délky umožňuje libovolné nastavení žebříku. Technické parametry:- maximální délka rozloženého žebříku: 2,6 m- nosnost: 150 kg - délka složeného žebříku: 0,74 m- rozměry balení: 77 x 50 x 9 cm - váha: 7 kg. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Teleskopický žebřík 2,6 m, hliníkový jednodílný - parametry produktu

Elektrické vrtací a sekací kladivo, příkon 1600 W, úder 9 J, sklíčidlo SDS-Max, sada se 2 vrtáky a 2 sekáči v kufru – Total Tools TH116386Kombinovaný nástroj pro vrtací a menší bourací (sekací) práce, ideální především na stavby. Moderní sklíčidlo typu SDS-Max umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu pracovních nástavců.Díky antivibračnímu systému, optimálně tvarovaným rukojetím a dobře dostupnému tlačítku spouštění chodu je jeho obsluha pohodlná. Technické parametry:- napájecí napětí/frekvence: 220-240 V / 50/60 Hz- příkon: 1600 W- otáčky: 550/min- počet příklepů: 3850/min- síla úderu: 9 J- max. vykružování do zdiva: 100 mm- max. vrtání do betonu: 38 mm- hmotnost: 12,5 kg Rozsah dodávky:- vrtací a sekací kladivo- 2x vrták- 2x sekáč- kufr. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Sekací a vrtací kladivo 1600 W SDS-Max, sada s vrtáky a sekáči - parametry produktu

Redukční ventil „redukčák“ pro svařovací aparaturu S80 dusík Technické parametry:- druh plynu: Dusík- max. vstupní tlak 200 bar / 20 MPa- max. výstupní tlak: 40 bar / 4 MPa- max. kapacita: 40 m3 / h- závit na připojení k láhvi: W24,32 X 1/14- závit matice 1/4“- připojení na hadici: průměr 6,3 mm. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Redukční ventil S80 DUSÍK, závit W24,32, 40 bar - parametry produktu

Montážní a zouvací hlava pro zouvačky pneumatik (montážní stroje), plastová – černáUrčeno pro stroje značek Corghi, Sice, Cormach, Cemb, Giuliano, Coats, Teco, Hofmann, Hunter, M&B, Werther, All Tool, Hofmann Megaplan, Beissbarth, Femas, AtlasPrůměr středového otvoru: 11 mmPrůměry krajových otvorů: 9 mm. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Zouvací hlava plast, univerzální - pro zouvačky pneumatik mnoha značek - parametry produktu

Pájecí cínPrůměr 1 mm.Na cívce, 100 g.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Cín pájecí na cívce 100g - parametry produktu