Multimetr (měřič) s čelistmi – kleštěmi, pro střídavý i stejnosměrný proud, v látkovém pouzdře – UNI-T UT200AKlešťový multimetr pro měření proudu rozevřením čelistí, mezi které se vloží izolovaný vodič pod napětím (měření v již zapojeném obvodu bez tzv. galvanického spojení).Pro následující veličiny: Stejnosměrné napětí, Střídavé napětí, Stejnosměrný proud, Střídavý proud, Stejnosměrný a střídavý výkon, Odpor, Kapacita, Indukčnost.Ideální pro přesnou, rychlou a bezpečnou práci.Balení obsahuje přístroj a měřicí kabely. Funkce multimetru UT200A:- měření napětí AC / DC do 600 V- měření proudu AC do 200 A - měření odporu do 20 kOhm- akustický test vodivosti- automatické přepínaní rozsahu- data hold- automatické vypnutí - tlačítko pro podsvícení displeje- indikátor stavu baterie Technické parametry:- DC napětí: 600 V +/- (1%+3)- AC napětí: 600 V +/- (1.2%+5)- AC proud: 2A / 20 A / 200 A +/- (1.5%+5)- odpor: 20 kOhm +/- (1%+2)- max. displej 1999, automatické zobrazení polarity- maximální rozevření kleští: 28 mm- napájení 9V bat. (6F22)- rozměry: 208 x 76 x 30 mm- hmotnost: 260 g Upozornění: K zařízení je možné za příplatek (není zahrnut v ceně výrobku) dodat kalibrační protokol, cena kalibrace závisí na typu zařízení a rozsahu kalibrace u jednotlivých měrných veličin. V případě zájmu o kalibraci nás, prosíme, kontaktujte pro zaslání cenové kalkulace za kalibraci dle vašich požadavků.. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Klešťový multimetr pro stejnosměrný a střídavý proud, s kabely - UNI-T UT200A - parametry produktu

Přenosný indukční ohřev, 1,5 kW, se sadou čtyř cívek v plastovém kufru Multifunkční přístroj na indukční ohřívání. Ideální pro povolení zatuhlých šroubů, demontáž kufru. Vhodný do dílen, autoservisů, výroben atd. Ohřívač je dodáván společně se čtyřmi vyměnitelnými spirálami (3 pevné, 1 flexibilní).Práce s přístrojem je rychlá a bezpečná. Ohřev probíhá rovnoměrně a pouze v kontaktním místě. Přístroj je vybaven ochranou proti zkratu a systémem nuceného chlazení.  Hlavní výhody:- ochrana proti zkratu- systém nuceného chlazení- 4 vyměnitelné spirály Rozměry spirál: - délka pevných spirál: 20 cm- délka flexibilní spirály: 65 cm- vnitřní průměr 1. šroubové spirály: 18 mm- vnitřní průměr 2. šroubové spirály: 26 mm- vnitřní průměr ploché spirály: 19.5 mm Technické parametry:- provozní napětí: 220 - 230 V- příkon: 1,4 – 1,5 kW- účinnost: 90 %- doba zatížení: 50 %- hmotnost: 2,1 kg. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Mobilní indukční ohřev, 1,5 kW, 4 ks cívek - parametry produktu

Papírový osvěžovač vzduchu do auta - ENERGY - moderní atraktivní design s příjemnou a trvanlivou vůní.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Osvěžovač vzduchu papírový - ENERGY - parametry produktu

Magnetický svářečský držák, víceúhlový, nosnost 11 kg – SPARTUS SP145-01-025Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 11 kg- úhly magnetu: 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °, 135 °. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Úhlový magnet víceúhlový, nosnost 11 kg - SPARTUS SP145-01-025 - parametry produktu

Magnetický svářečský držák, víceúhlový, nosnost 22 kg – SPARTUS SP145-01-050Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 22 kg- úhel magnetu: 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °, 135 °. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Úhlový magnet víceúhlový, nosnost 22 kg - SPARTUS SP145-01-050 - parametry produktu

Magnetický svářečský držák, víceúhlový, nosnost 33 kg – SPARTUS SP145-01-075Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 33 kg- úhel magnetu: 30° – 45° – 60° – 75° – 90° – 135°. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Úhlový magnet víceúhlový, nosnost 33kg - SPARTUS SP145-01-075 - parametry produktu

Sorbent na likvidaci rozlitých tekutin BisorbVelikost granulí 1 – 3 mmÚčinně nasává rozlitý olej a kapalné chemikálie a umožňuje tím jejich snadnou následnou likvidaci. Použitelný jako stelivo pro kočky a k zadušení malého ohně.Nehořlavý, šetrný k životnímu prostředí.Použití: autoservis, dílna, průmyslové haly, domácnost. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Sorbent Bisorb, granule 1 - 3 mm, pro olej a chemické produkty - parametry produktu

Ocelové sponky na svařování plastů RS 08Tloušťka 0.8 mmPlochý profilBalení 100 kusů. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Svářecí sponky RS 08 - ploché, tloušťka 0.8 mm, balení 100 kusů - parametry produktu

Magnetický úhelník pravoúhlý s nosností 11 kg, hmotnost 340 g – SPARTUS SP145-02-025Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody: - rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry: - úhly magnetu: 45 °, 90 °, 135 °- hmotnost: 0,34 kg- nosnost: 11 kg. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Úhlový magnet pravoúhlý, nosnost 11 kg, hmotnost 340 g - SPARTUS SP145-02-025 - parametry produktu

Magnetický svářečský držák, pravoúhlý, nosnost 33 kg – SPARTUS SP145-02-075Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 33 kg- úhel magnetu: 45 °, 90 °- doplňkový úhel: 135 °. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Garantujeme spokojenost z nákupu.

Úhlový magnet pravoúhlý. nosnost 33 kg - SPARTUS SP145-02-075 - parametry produktu

Magnetický svářečský držák, regulovatelný úhel, nosnost 22 kg – SPARTUS SP145-03-050Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 22 kg- úhel magnetu: 0 °- 180 °. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Udělejte si radost.

Úhlový magnet s nastavitelným úhlem 0°- 180°, nosnost 22 kg - SPARTUS SP145-03-050 - parametry produktu

Magnetický svářečský držák s vypínačem, pravoúhlý, nosnost 13,5 kg – SPARTUS SP145-04-030  Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 13,5 kg- úhly magnetu: 45 °, 90 °. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vy neplatíte nic navíc!

Úhlový magnet s vypínačem, nosnost 13,5kg - SPARTUS SP145-04-030 - parametry produktu

Sada magnetických svářečských držáků, víceúhlové, nosnost 4 kg – SPARTUS SP145-00-009Svařovací magnet – magnetický úhelník se hodí k fixaci a přesnému spojení svařovaných materiálů v různých úhlech. Úhlový magnet je vyroben ze silného ocelového plechu a feritu.Magnetické úhelníky si oblíbili svářeči i zámečníci. Díky magnetu máte při práci obě ruce volné. Kromě svařování se úhlový magnet hodí i pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny, všude tam, kde potřebujete přidržet feromagnetický materiál pod přesným úhlem. Hlavní výhody:- rychle a jednoduše přicvaknete svařovaný materiál, pásovinu, tyče,- snadné natočení a výběr úhlu- zůstanou vám volné ruce, užitečná pomůcka do každé dílny, zámečnictví i kovovýroby,- magnet po svaření z fixovaného materiálu zase lehce sejmete. Technické parametry:- nosnost: 4 kg. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Sada úhlových magnetů, nosnost 4 kg, sada 4 ks - SPARTUS SP145-00-009 - parametry produktu

Dvojitý svařovací průtokoměr pro argon a CO2, se stupnicí.Tzv. rotametr užívaný pro kontrolu množství (průtok) svářecího plynu.. Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Průtokoměr Argon-CO2 dvojitý, pro svařování - parametry produktu

Ruční kartáč univerzální, ocelové štětiny, extra celková délka 370 mm – SPIDSpeciální prodloužený kartáč umožňující např. čištění povrchů s vysokou teplotou, aniž by byla ohrožena bezpečnost rukou. Určen pro odstranění rzi, nátěrů a nečistot z jakéhokoli typu povrchu, čištění grilu, odstraňování inkrustací z bran, provádění údržby jízdních kol a motocyklů.Tvarovaná kartáčovací část nebo dlouhá rukojeť umožňují ještě lepší přizpůsobení na pracovní ploše a specifické použití i na obtížně přístupných místech.Má rovněž průmyslové využití! Technické parametry:- celková délka: 370 mm- pracovní délka: 135 mm- materiál: ocel- průměr drátu: 0,3 mm- délka drátu: 28 mm- šířka kartáče: 15 mm. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Kartáč ruční drátěný, extra dlouhý 370 mm - parametry produktu

Ruční kartáč univerzální, štětiny z měkkého PVC, délka 245 mm – SPIDUrčen pro odstranění rzi, nátěrů a nečistot z jakéhokoli typu povrchu, čištění grilu, odstraňování inkrustací z bran, provádění údržby jízdních kol a motocyklů. Má rovněž průmyslové využití! Technické parametry:- celková délka: 245 mm- pracovní délka: 160 mm- materiál: PVC-měkké vlákno- délka drátu: 50 mm- šířka kartáče: 15 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Kartáč ruční, měkké PVC - parametry produktu

Hadička na přečerpávání kapalin (chladicí, ostřikovací atd.), samospádová, průměr 1,7 cm.Hadice na velmi jednoduché a rychlé čerpání tekutin. Jednoduchým „zaštěrcháním" sama nabere kapalinu a dál již funguje samospádem.Vhodná pro autoservisní a dílenské použití, využitelná také v domácnosti, pro chovatelství (akvaristika) apod.Výrobce: Gold Eagle USA Technické parametry:- délka: 180-190 cm- průměr: 17 mm. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Přečerpávací hadice široká, průměr 17 mm - parametry produktu

Čisticí nástroj na filtry pevných částic (DPF – Diesel Partikel Filter), univerzální, pojízdný na kolečkách – CARBON CLEAN DCS-16Speciální přístroj pro šetrné, snadné a rychlé vyčištění zaneseného částicového filtru na výfukovém potrubí vozidel především s dieselovými (vznětovými) motory (v současnosti již také s benzinovými). Pomocí chemického přípravku, vody a stlačeného vzduchu zbaví filtr všech nečistot. Hodí se pro téměř všechny filtry pevných částic všech velikostí.Pojízdný přístroj tvoří skříň s vrchní částí upravenou pro snadné upnutí vymontovaných filtrů pevných částic pomocí upínacích pásů, vzduchový kompresor ve skříni přístroje, připojovací adaptér na filtry pevných částic s přívodem tlakové vody, vysokotlaká hadice přívodu stlačeného vzduchu, kontrolní a ovládací panel s tlakoměrem, přičemž k příslušenství patří také ruční tlaková nádoba na vodu. Hlavní výhody:- vysoká účinnost čisticího procesu vymontovaných filtrů pevných částic pomocí speciálního chemického přípravku, vody a stlačeného vzduchu na principu přesně dávkovaných tlakových pulsů- technologie čištění je šetrnější vůči struktuře DPF, nedochází k narušení/popraskání komponentů filtrů pevných částic jako u metod, které pracují s velmi vysokými teplotami, DPF není nutné řezat a svařovat, nejsou zapotřebí ultrazvukové nádrže apod.- čištění jednoho filtru pevných částic trvá jen cca 30 až 40 minut- použití pro téměř všechny filtry pevných částic všech velikostí- neškodný chemický/biologický čisticí přípravek- čištění filtru pevných částic v automatickém nebo v ručním režimu- vestavěný vzduchový kompresor- nastavitelný tlak vzduchu- velmi jednoduchá a nenáročná obsluha- vysoká kvalita britského výrobce Technické parametry:- způsob čištění: chemický přípravek + voda + vzduch- vzduchový zásobník: 15 l- tlak vzduchu: 4-6 bar- rozměry: 400x900x1120 mm- hmotnost: 60 kg. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Přístroj na čištění filtrů pevných částic DPF - CARBON CLEAN DCS-16 - parametry produktu

Ruční vysavač na obrus BAT 003Nástroj k připojení na tlakový vzduch. Neobsahuje klasickou koncovku evropského typu, tu je třeba dokoupit pod kat. číslem 110.28.K vysávání hoblin při broušení - zdrsňování poškozených míst pneumatik před vyspravením apod. Odpad je odváděn do zásobníku s velmi snadným vysypáváním (viz obrázek).. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Udělejte si radost.

Vysavač na obrus BAT 003, tlakovzdušný pohon - parametry produktu

Klíč s ráčnovou hlavou na ovládání bitů rozměru 1/4“, s přepínáním vlevo/vpravo, 12hranný profil, délka 90 mm.Určeno pro klasické šroubovákové bity 1/4“. Na jedné straně je nástroj vybaven ráčnou s možností přepnutí směru otáčení pomocí páčky, na druhé straně je pevné 12hranné očko. Ráčnová hlava je opatřena magnetem a ozubeným kolečkem pro pohodlné a rychlé šroubováníKvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, povrch je pochromovaný a leštěný. Technické parametry:- rozměr: 1/4“- profil: 12 hran- délka nástroje: 90 mm- max. zatížení ráčny v krutu: 50 Nm. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Vy neplatíte nic navíc!

Ráčnový klíč na bity 1/4", 12hran, přepínací - parametry produktu

Kloubové vratidlo „trhák“, vodicí 4hran 3/4“, extra délka 102 cm.Univerzální nářadí pro utahování a povolování – na 4hran se nasadí klasická hlavice „ořech“. Díky prodloužené konstrukci (velká páka schopná vyvinou větší sílu) je vhodné i pro náročnější nasazení, např. demontáž zatuhlých spojů apod.Ergonomický potah rukojeti pro pohodlnou práci. Technické parametry:- vodicí 4hran: 3/4“- celková délka: 1020 mm. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Přejeme vám příjemné nakupování.

Vratidlo kloubové - trhák 3/4", extra délka 1020 mm - parametry produktu

Hák pro natažení pružin výfuků, bubnových brzdHák pro natažení pružin výfuků, bubnových brzd. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Přípravek na montáž pružin - parametry produktu

Návleky na opěrky hlavy, polyester, černá barva, sada 2 kusy.Jednoduchý potah na hlavovou opěrku sedačky v autě. Zabraňuje znečištění, snadno se pere.Univerzální velikost vhodná pro mnoho opěrek. Technické parametry:- počet kusů v balení: 2- materiál: 100 % polyester- barva: černá. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Potah na hlavovou opěrku černý, sada 2 ks - parametry produktu

Matice na originální alu (litá) kola Ford M12x1,5 s pohyblivou podložkou, dosedací plocha kužel 60°, průměr dosedací plochy 27 mm, uzavřená.Určeno pro originální alu kola vozidel značky Ford. Klíč (HEX) 19, pevnost matice (H) 10.9. Vhodné pro modely Ford:- B-Max (JK8 od 01/2012)- C-Max (DM2 od 02/2007, DXA 07/2010, od 01/2012)- Cougar, Fiesta (J5S od 01/1996, JVS od 01/1996, JD3 od 11/2001, JH1 od 11/2001, JC3 od 04/2007, JA8 od 09/2008, JR8 od 09/2008, od 05/2012)- Focus (DA3 od 11/2004, DB3 od 04/2005, DYB od 03/2011, DAW/DBW 10/1998-11/2004, od 11/2012)- KA (RBT 09/1996-11/2008)- Kuga (DM2 od 05/2012)- Mondeo (BA7 od 03/2007, B4Y/B5Y od 11/2000). S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Matice na kola Ford M12x1,5, klíč 19 mm, kužel 60 ° s pohyblivou podložkou - parametry produktu

Dílenský montážní vozík na nářadí se 7 šuplíky a 2 bočními skříňkami, uzamykatelný – EXPERT TBR0107-XVysoce praktická pojízdná skříňka na nářadí a potřeby v autoservisu, dílně, výrobním provozu, průmyslu a na mnoha dalších místech.Poskytuje velmi vysokou úložnou kapacitu – 3 vrchní zásuvky (nejmělčí) lze použít pro uložení např. nářaďových modulů, 3 prostřední (hlubší) a spodní (nejhlubší) pojmou i objemnější kusy vybavení (např. hydraulické sady apod.).Snadno se převáží díky bočnímu madlu a čtveřici koleček – dvě jsou řiditelná, dvě jsou na pevných osách. S vozíkem se tak snadno manévruje, nehrozí ale jeho nechtěné ujetí do strany (tzv. efekt nákupního koše) a škody na okolí.Dodáváno nevybavené: obsah si můžete poskládat podle sebe (nářadí na obrázku není součástí vybavení). Hlavní výhody:- konstrukce svařovaná z ocelového plechu o tl. 1 mm- sedm jednostranně výsuvných zásuvek ve třech různých výškách- vybaveno kvalitními kuličkovými výsuvy s výjezdem 95 %- každá zásuvka s gumovou podložkou- zásuvky jsou jištěny proti samovolnému otevření, odblokují se automaticky při otvírání- boční chrániče proti nárazům při manipulaci- horní plocha je plastový výlisek z odolného ABS plastu- 2x boční dvířka s plochou na pověšení pomocí držáků pro perforaci 10 x 10 mm s perforací 40 x 40 mm- centrálně uzamykatelné cylindrickým zámkem se dvěma klíči Technické parametry:- počet zásuvek: 7- počet a výška zásuvek: 3x 55 mm + 3x 110 mm + 1x 170 mm- celková výška: 1030 mm- celková šířka: 900 mm- celková hloubka: 530 mm- hmotnost: 82 kg. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Vy neplatíte nic navíc!

Dílenský vozík nevybavený, 7 zásuvek a 2 boční skříňky - EXPERT - parametry produktu

Pasta – přípravek na montáž či demontáž osobních i nákladních pneumatik, pro teploty od -20 °C do + 45 °C, kyblík 5 kg – TOP LINE 14-701Speciální prostředek pro snadné nasazení nebo zutí pláště z ráfku. Má výborné kluzné vlastnosti, je vhodná pro práci s malými i velkými koly.Nebývalý teplotní rozsah od -20 do + 45 stupňů Celsia umožňuje použití či skladování v zimě i létě. Snadné použití: štětcem se na pneumatiku nanese tenká vrstva pasty. Plášť se pak může nasadit na disk. Po obutí rychle vysychá a guma tak dobře přilne k ráfku.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Montážní pasta na pneu 5 kg univerzální, oranžová barva, velký teplotní rozsah - TOP LINE - parametry produktu

Adaptér – redukce do zásuvky z napětí 380 V na standard 230 V, vysoký stupeň krytí IP44 – voděodolné, pro venkovní použití.Speciální redukce umožňující zastrčit standardní přívodní kabel se 2 póly spotřebiče na napětí 230 V do 5pólové 380V zásuvky.  Vhodné pro použití venku (na stavbách, zahradách apod.). Technické parametry:- vstup: 380 V 16 A 5P- výstup: 230 V 2P- stupeň krytí: IP44 – ochrana proti vniknutí velmi drobných předmětů a před dotykem drátem (>1 mm); ochrana proti stříkající vodě ze všech úhlů.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Redukce do zásuvky z 380 V na 230 V, ochrana IP44 - parametry produktu

Generátor ozonu (ozonovač) pro čištění vzduchu, max. 20 g/hod, elektrické napájení 220 V, s manuálním časovačem.Přístroj se používá pro ozonizaci interiérů osobních a dodávkových aut, nákladních prostor, klimatizací, místností v bytech či menších kancelářích apod. Spolehlivě likviduje zdraví škodlivé bakterie, viry apod.Díky kapacitě 20000 mg/h je vhodný pro auta, byty, malé kanceláře a podobné prostory. Snadno se přenáší díky velkému madlu na vrchní straně.Časovač automaticky přístroj po uplynutí nastavené doby vypne. Technické parametry:- kapacita produkce ozonu: 20 g/h- napájecí napětí 220 V- rozměry: 200x200x140 mm- chlazení: přes ventilátor. U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Ozonovač - čistič vzduchu, elektrický 220 V, s časovým spínačem - parametry produktu

Nástroj na výměnu gufera – těsnění klikové hřídele (tzv. kliky), náhrada za T50010.Speciální přípravek ke správné instalaci zadního olejového těsnění (originální číslo dílu VAG 076103171) klikové hřídele u vozidel Volkswagen Crafter se vznětovými motory 2.5 TDI. Olejové těsnění (gufero) u těchto motorů je celá jednotka, která obsahuje i senzor polohy klikové hřídele a při nesprávné montáži motor nenastartuje. K přesné a správné instalaci těsnění potom slouží tento přípravek, s jehož pomocí se těsnění usadí přesně tak, jak má. Pro modely: VW Crafter (r.v. 2006-2013) Náhrada za originální přípravek VAG OEM T50010. Kódy motoru:- 2.5 TDI: BJJ – BJK – BJL – BJM- 2.5 Blue TDI: CEBA – CEBB – CECA – CECB. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Přípravek na výměnu gufera klikové hřídele Volkswagen Crafter 2.5 TDI - parametry produktu

Barva na výfuky teplu odolná, dvousložková, černý lesk, sprej 250 ml – FoliatecNesnímatelný lak na koncovky výfuků, který odolá i vyšším teplotám. Chrání koncovku před nepříznivými vlivy a dodá autu osobitý charakter.Snadná aplikace díky spreji. Technické parametry:- objem balení: 250 ml- typ balení: sprej- barva: černý lesk. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Lak na koncovky výfuku odolný teplu, černý lesk, 250 ml - parametry produktu

Sada pro odvzdušňování brzdových a spojkových systémů s ruční pumpou, tlakoměrem, nádržkou 3 l, Euro-adaptérem, univerzálním adaptérem s řetězem, hadicí a záchytnou nádobou. Hlavní výhody:- univerzální provedení pro odvzdušňování brzdových a spojkových systémů- Euro adaptér / uzávěr se našroubuje na hlavní brzdový válec a pak spojí hadičkou s přístrojem naplněným novou brzdovou kapalinou, pak se pumpováním zásobní nádržka natlakuje a čerstvá brzdová kapalina vytlačuje starou ze systému přes odvzdušňovací šroubky postupně na všech 4 na kolových brzdových jednotkách, na odvzdušňovací šroubek se vždy připojí hadička s nádobkou pro vytlačovanou brzdovou kapalinu- případně se použije univerzální adaptér / uzávěr, ten se pomocí kovového řetízku a háčku upevní na hlavní brzdový válec a pak spojí hadičkou s přístrojem naplněným novou brzdovou kapalinou, pak se pumpováním zásobní nádržka natlakuje a čerstvá brzdová kapalina vytlačuje starou ze systému přes odvzdušňovací šroubky postupně na všech 4 na kolových brzdových jednotkách, na odvzdušňovací šroubek se vždy připojí hadička s nádobkou pro vytlačovanou brzdovou kapalinu- na závěr se provede odtlakování přístroje integrovaným přetlakovým ventilem- lehký, snadno přenosný přístroj s nádobou z vysoce odolného speciálního plastu o objemu 3 l- provozní spolehlivost a dlouhá životnost Technické parametry:- provozní tlak: max. 1,4 bar (doporučený 1,0-1,2 bar)- rozsah tlakoměru: 0-2 bar- výška: 28 cm- hmotnost balení: 1,8 kg Sada obsahuje:- ruční tlaková pumpa s tlakoměrem a zásobní nádržkou o objemu 3 l- E20 Euro adaptér M45 x 3,0 mm- univerzální adaptér s řetězem- spojovací hadička s rychlospojkou O 7,5 mm x 1000 mm- záchytná nádoba s přípojnou vsuvkou pro brzdové soustavy. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Přístroj pro výměnu brzdové a spojkové kapaliny, nádržka 3 litry - OB111007 - parametry produktu

Plošinový zvedák „hever“ na motorky a čtyřkolky, s nosností 0,6 tuny, nůžková konstrukce – Marcotools 05.085.18Elektrohydraulický zvedák s dálkovým ovládáním určený pro zvedání motocyklů, čtyřkolek / QUAD, malé zemědělské mechanizace apod. při jejich údržbě a opravách. Hlavní výhody:- elektrohydraulický nůžkový plošinový zvedák pro motocykly, čtyřkolky / QUAD, malou zemědělskou mechanizaci apod. s nosností 600 kg- robustní konstrukce z vysoce kvalitní oceli- stabilní polohu motocyklu na plošině podporuje upínací přípravek / držák pro přední kolo- snadné najetí na dlouhou plošinu zvedáku umožňuje sklopná nájezdová rampa- komfortní a praktické dálkové ovládání- bezpečnostní aretace- povrchová úprava odolná vůči olejům, mastnotám a nečistotám- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost- kvalita garantovaná italským dodavatelem Technické parametry:- nosnost: 600 kg- minimální výška: 260 mm- maximální výška: 880 mm- plošina: 1800x1200 mm- celková délka: 2600 mm- upínání předního kola: 40-200 mm- elektromotor: 550 W, 230 V / 50 Hz- hmotnost: 280 kg. Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Zvedák pro motocykly a čtyřkolky plošinový, nosnost 600 kg - Marcotools 05.085.18 - parametry produktu