Přípravek ve spreji pro odstranění rzi a uvolnění vstřikovačů, vstřikovacích trysek, zapalovacích i žhavicích svíček, lambda sond, šroubení výfuků, spojovacích tyčí atd. - Petec 70160snadná demontáž zkorodovaných dílů intenzivní působení vynikající schopnost vniknutí do spojení dílů bez silikonu vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Použití:Před použitím se sprej řádně protřepe. Pokud je to možné, drátěným kartáčem odstranit hrubší usazeniny. Přípravek se nastříká na díly, které mají být demontované. Po několika minutách je lze uvolnit. Čím je délka působení přípravku větší, tím snadněji je možné uvolnění.Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředíMnožství: 500 ml sprej. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Uvolňovač vstřikovačů - Petec - parametry produktu

Přípravek pro ochlazování / zmrazování součástek ve spreji umožňuje ochlazení dílů během několika sekund, a to až na teplotu – 45 °C, sprej 400 ml – Petec 71950 - k rychlému ochlazení / zmrazení součástí, jako jsou např. ložiska, hřídele, pouzdra, lícovaná pera, články řetězů, karburátory, vstřikovací zařízení, transistory, odpory apod. - k vyhledávání závad v elektronických systémech - po nastříkaném přípravku nezůstávají žádné zbytky - neobsahuje silikony ani mastnoty - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Zmrazované díly se rovnoměrně nastříkají přípravkem pro zmrazování součástek. Ochlazovací/zmrazovací efekt je závislý na délce nástřiku. Nestříkat na části těla!. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Chladicí a mrazicí sprej 400 ml - Petec - parametry produktu

Zinko-aluminiový přípravek ve spreji pro dlouhodobou ochranu všech kovů proti korozi, vodě, slané vodě a povětrnosti – Petec 71050Univerzální použití pro ochranu kovu proti korozi v údržbě, v opravárenství, v autokarosárnách, v průmyslu, ve stavebnictví, zemědělství atd. Hlavní výhody:- vynikající a dlouhodobá ochrana kovu proti povětrnostním vlivům, proti korozi a působení soli, slané vody apod.- účinně chrání například části karosérií, výfuková potrubí, svařovaná místa, potrubí, nádrže chemických zařízení, čerpadla atd.- osvědčil se jako antikorozní ochrana čerstvě svařených nebo řezaných materiálů- přípravek rychle zasychá, vytváří hladký, neporézní film, lze ho přelakovat- je elektricky vodivý- teplotní odolnost cca + 500 °C- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace:Teplota při aplikaci přípravku je v rozmezí + 10 °C až + 25°C. Před použitím se sprej dobře protřepe. Hrubé nečistoty se odstraní drátěným kartáčem, pískováním nebo speciálním přípravkem. Na ošetřovanou plochu se rovnoměrně nastříká přípravek ze vzdálenosti cca 20 cm. Po zhruba 8 minutách je vrchní plocha zaschlá, po 20-30 minutách na omak pevná. Úplné proschnutí je dosaženo po 24 hodinách. Množství: 500 ml sprej. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Mazivo se zinkem a aluminiem ve spreji 500 ml - Petec - parametry produktu

Pasta pro dlouhodobé mazání brzdových válců a pístů, odstraňující pískání a nežádoucí zvuky brzd, chránící proti korozi – Petec 94405 Hlavní výhody:- dlouhodobé mazání- odstraňuje pískání a nežádoucí zvuky brzd- prodlužuje životnost brzdových válců- udržuje těsnicí pryžové elementy a manžety pružné a ohebné- snáší se s brzdovými kapalinami- odolnost proti vodě a slané vodě- účinná ochrana proti korozi- zabraňuje tuhému spojení disku a náboje kola- neobsahuje kovové složky, neovlivňuje tedy snímače brzdových systémů- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace: pasta pro servis brzd se nanáší na pracovní plochy brzdových válců a pístů v tenké a rovnoměrné vrstvě. Množství: 5 g balení. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. No a to se jednoduše vyplatí.

Pasta pro servis brzd 5 g - Petec - parametry produktu

Speciální vlákno na těsnění závitů ze 100 %-polytetrafluorethylenu délky 175 m – Petec 85175 Hlavní výhody:- má výborné těsnicí vlastnosti jak na kovových, tak na plastových závitech- vytváří na závitech polytetrafluorethylenový film přesně potřebné tloušťky a platí to pro libovolný průměr- má prakticky neomezenou životnost- je odolné proti téměř všem chemikáliím, kapalinám, olejům, ředidlům, plynům, kyselinám apod.- není hořlavé- zůstává stále měkké a pružné- má DVGW-certifikát potvrzující použitelnost u plynů až do tlaku 5 bar, u kapalin do 20 bar, u pitné vody do 16 bar, u horké vody do 7 bar- používá se při údržbě, při instalacích sanitární techniky, topení a solárních zařízení, v průmyslu, v domácnostech apod.- nádobka s těsnicím vláknem obsahuje i chráněný 360°-nůž a speciální mazivo ve vyjímatelné spodní černé části- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Parametry:- báze: polytetrafluoretylén (P.T.F.E. - teflon)- barva: bílá- max. tlak: až 20 bar (v závislosti na médiu)- funkční pevnost: ihned- teplotní odolnost: - 200 °C až + 240 °C Aplikace:Těsnicí vlákno se navine na začátek závitu/trubky a navíjí se s určitým překrytím ve směru závitu. Dost vlákna je třeba navinout na začátek závitu/trubky. Pak se na navinuté vlákno kápnou 2 až 3 kapky speciálního maziva, které je ve spodní vyjímatelné části nádobky. Mazivo se rovnoměrně rozetře.Je třeba dodržovat následující směrné údaje:- na 1/2" závit se použije 12 ovinutí (jemný závit) nebo 18 ovinutí (hrubší závit)- na 1 1/2" závit se použije 16 ovinutí (jemný závit) nebo 24 ovinutí (hrubší závit). Množství: 1 nádobka se 175 m těsnicího vlákna, s nožem a mazivem. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Těsnicí vlákno na závity, 175 m - Petec - parametry produktu

Koncentrovaný čistič podlah, vozidel, strojů, zařízení atd. s velmi účinným čisticím efektem v případě olejů, maziv a dalších nečistot zejména pro dílny a průmysl – Petec 60100 Hlavní výhody:- výborná čisticí schopnost- koncentrát pro smíchání / naředění vodou- bez silikonů- biologicky odbouratelný- vhodný pro automatické mycí stroje pro díly, příp. pro vysokotlaké mycí stroje- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace:Otevře se víčko nádobky a podle použití se určí a namíchá směšovací poměr pro mytí/čištění. Pro normální nečistoty až 1:30, pro vysokotlaké mycí stroje až 1:200, pro mytí motorů 1:5, pro čištění plastů 1:20. Drsné plochy a silnější nečistoty se uvolní pomocí kartáče nebo houby. Potom se očištěné místo opláchne čistou vodou. Doporučuje se nejprve na malé ploše vyzkoušet, zda čištěný materiál snáší tento čistič. Po použití se víčko nádobky uzavře. Množství: 1000 ml nádobka. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Dílenský čistič 1000 ml - Petec - parametry produktu

Víceúčelový grafitový olej ve spreji pro mazání, ochranu proti korozi a čištění – Petec 72250 Hlavní výhody:- obsahuje vysoký podíl pevných maziv s velmi dobrými mazacími vlastnostmi- maže, uvolňuje nečistoty, čistí a chrání proti korozi- je elektricky vodivý- neobsahuje žádné silikony a pryskyřice- vyniká vzlínavostí- odolává teplotě až do + 450 °C- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Grafitový olej se nastříká v podobě tenkého filmu na požadované plochy a nechá se odvětrat. Množství: 500 ml sprej. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Grafitový olej 500 ml - Petec - parametry produktu

Vysoce účinný, intenzivní citrusový přípravek pro čištění / odstraňování olejových skvrn, zbytků lepidel, silikonů, tuků, graffiti, asfaltu a pryskyřice stromů atd. na bázi přírodních látek – Petec 72950 Hlavní výhody:- intenzivní čisticí účinek- působí ve velmi krátké době- rychleschnoucí, nekorozivní- příjemná citrusová vůně- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Použití:Před použitím se sprej řádně protřepe. Citrusový čistič skvrn se nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na znečištěný povrch. Potom se nechá chvíli působit, a to podle druhu znečištění. Následně se ošetřené místo setře čistým hadrem. Při silném znečištění se tento postup několikrát zopakuje. Před použitím čističe se doporučuje zkusit jeho účinek na barvu materiálu na nějakém skrytém místě. Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředí Množství: 500 ml sprej. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Přejeme vám příjemné nakupování.

Intenzivní odstraňovač skvrn ve spreji 500 ml - Petec - parametry produktu

Přípravek ve spreji pro rychlé a snadné zjišťování různých netěsností na potrubích, šroubeních, svárech, pneumatikách apod., sprej 400 ml – Petec 70750 - velmi snadno se vyhledávají i poměrně malé netěsnosti kupříkladu na potrubích pod tlakem, na armaturách, tlakových zásobních, pneumatických systémech, šroubeních, přírubách, svárech i pneumatikách apod. - jedná se o spolehlivou a rychlou metodu zkoušení netěsností - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Přípravek nalézá výborné uplatnění i v autoopravárenství, při údržbě a opravách stavebních a zemědělských strojů, v řemeslnických dílnách i v průmyslu, ale také v domácnosti a v hobby-sektoru.  Aplikace:Před použitím se sprej dobře protřepe. Přípravek se nastříká na podezřelá místa. Pokud je na nich netěsnost, projeví se velmi silnou tvorbou bublin. Plastová potrubí a nastříkaná místa je po zkoušce nutné omýt čistou vodou. Přípravek se nesmí používat pro zjišťování netěsností potrubí s kyselinami!. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. No a to se jednoduše vyplatí.

Sprej pro vyhledávání netěsností, 500 ml - Petec - parametry produktu

Přípravek pro dlouhodobé a bezpečné utěsnění chladicího systému a topení, láhev 250 ml - Petec 80250 - používá se k utěsnění chladicího systému motoru, případně topení vozidla - spolehlivě a dlouhodobě utěsní netěsnosti chladiče, ale i vlasové trhliny prostorů pro chladicí kapalinu v hlavě válců nebo těsnění pod hlavou válců, jakož i netěsnosti na spojích hadic, plastů, pájených místech apod. - plně míchatelný se všemi běžnými nemrznoucími směsmi - v chladicí kapalině může zůstat dlouhodobě - maže termostat a vodní pumpu - nenarušuje pryžové nebo plastové díly, chrání před korozí a vodním kamenem - neutrální ke kovům (i lehkým a barevným) - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) - přípravek se používá u všech zážehových i vznětových motorů. Aplikace:Nejprve se otevře ventil topení vozu, motor se ohřeje na provozní teplotu, řádně protřepe nádobka s přípravkem a přípravek se nalije při běžícím motoru přes vyrovnávací nádobu chlazení do okruhu chlazení/topení. Motor se nechá nejméně 10 minut běžet nebo se provede zkušební jízda. Závěrem se zkontroluje těsnost chladicího systému. Množství v nádobce 250 ml stačí na cca 12 l chladicí kapaliny. U konkrétního automobilu je třeba nadávkovat celkové množství přípravku podle objemu chladicího prostředku v něm.. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Přípravek pro utěsnění chlazení a topení, 250 ml - Petec - parametry produktu

Speciální těsnicí hmota hnědé barvy pro utěsnění pneumatických a hydraulických vedení a šroubení, lahvička 50 ml – Petec 90550 - používá se pro utěsnění pneumatických a hydraulických vedení a šroubení (až do 3/4" a M20) proti vodě, plynu, hydrokarbonu, oleji a jiným chemikáliím - nahrazuje konopí a teflonové pásky - výborně odolává vibracím, vysoké teplotě a chrání před korozí - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Parametry:- báze: anaerobní metakrylát- barva: hnědá- manipulační pevnost: 10-20 min- funkční pevnost: 1-3 h- moment odtrhu: 12-16 N/m- max. vyplnitelná spára: 0,15 mm    - teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní odolnost: - 55 °C až + 150 °C  Aplikace:Speciální těsnicí hmota se nanáší na čisté plochy. Manipulační pevnost má za 10 až 30 minut. Pro získání maximální pevnosti a odolnosti se spoj nechá řádně vytvrdnout minimálně 1-3 hodiny. Spoj tzv. střední pevnosti je demontovatelný.K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5 °C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Hmota pro utěsnění pneumatických a hydraulických systémů, 50 ml - Petec - parametry produktu

Speciální přípravek/aditivum pro všechny motorové, převodové a strojní oleje pro odstranění netěsností kvůli stárnoucím těsněním, 150 ml - Petec 80150Při delším provozu motorů, převodovek, automatických převodovek, rozvodovek, servořízení, hydraulických systémů s hydraulickými kapalinami na bázi minerálních olejů a strojů v průmyslové oblasti dochází často jako důsledek stárnutí těsnění k menšímu či většímu úniku oleje z těchto agregátů. V řadě případů mohou být takové netěsnosti bez větších nákladů odstraněny jednoduchým přidáním přípravku Leck-Stop do oleje netěsného agregátu. - zvyšuje elasticitu ztvrdlých těsnění a radiálních těsnicích kroužků a způsobuje určitý efekt bobtnání, což obnoví původní těsnicí schopnost - impregnuje vadná těsnění - viskozita přípravku 13 + 3 s (Ford-pohár, 4 mm tryska)  Aplikace:Leck-Stop se přidává do oleje utěsňovaného agregátu v množství odpovídajícímu 3 % celkové olejové náplně, tzn. například do olejové náplně 5 l se přidá 150 ml přípravku Leck-Stop. Následně se agregát nechá nejméně 20 minut v chodu, aby se přípravek rozptýlil v celkovém množství oleje a dosáhl oblasti, kterou má utěsnit. V průběhu následujících 3 provozních hodin zamezí přípravek většinou všechny netěsnosti. Doporučuje se asi po 5 provozních hodinách dotáhnout předepsaným momentem všechny šrouby utěsňovaného agregátu a ten očistit od olejových nečistot. Pak bude možné zjistit, zda přípravek utěsnil všechny netěsnosti.Leck-Stop lze přidat do olejových náplní i preventivně.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

Přípravek pro odstranění netěsnosti olejových těsnění, 150 ml - Petec - parametry produktu

Prostředek ve spreji pro snadné a rychlé čištění a zároveň na ošetření povrchu nerezových ocelí, hliníku, mědi, mosazi, chromu atd. v rámci jednoho nástřiku, sprej 500 ml – Petec 70260 - odstraňuje a bez vzniku šmouh znečištění, jako je prach, špína, vápno, mastnota, rez, otisky prstů, oleje, pryskyřice apod. - zanechává lesklý ochranný film odpuzující nečistoty a vodu - přípravek je bez silikonu - pro vnitřní a venkovní aplikaci - vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)  Použití:Před použitím se sprej řádně protřepe. Přípravek se nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na ošetřovanou plochu. Ta se potom vytře čistým hadrem. Lesklá plocha je takto nakonzervovaná po řadu měsíců.Před použitím čističe se doporučuje zkusit jeho účinek na materiál na nějakém skrytém místě.Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředí.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Čistič a ochrana na nerez, hliník, chrom, mosaz, 500 ml - Petec - parametry produktu

Speciální plastelína na epoxidové bázi, která se hnětením přivede k rychlému vytvrzení a používá se zejména pro různé opravy a lepení kovových dílů, tuba 50 g – Petec 97350 - používá se zejména pro opravy železných a litinových dílů, závitů, trubek, nářadí, nádrží, přístrojů, pro výrobu forem a modelů, lepení štítků atd. - má výborné mechanické vlastnosti, nekoroduje, je odolná vůči palivům, uhlovodíkovým produktům, ketonům, alkoholu, esterům, vodě, slaným roztokům, zředěným louhům a kyselinám apod. - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Parametry:- báze: epoxidová pryskyřičná plastelína- vytvrzování: 2 komponenty (pryskyřice a tvrdidlo)- směšovací poměr: 1:1 (objemově)- barva: šedá- doba zpracovatelnosti: 4 min- funkční pevnost: 10 min- doba vytvrzení: 30 min- teplota zpracování: + 5 °C až + 30 °C- teplotní odolnost: - 50 °C až + 260 °C  Aplikace:Před opravou se příslušné plochy očistí a zdrsní. Požadované množství plastelíny se odstřihne a dobře prohněte, až vznikne stejnobarevná hmota. Během 4 minut se nanese na určené místo, pevně na něj natlačí (obzvláště do prasklin a děr) a přebytečný materiál se odebere. Je-li místo vlhké nebo mokré, materiál se na plochu natlačuje tak dlouho, až se projeví lepicí efekt. Pokud má být hmota hladká, vyhladí se vodou nebo vlhkou utěrkou. Po hnětení hmoty rukama je třeba omýt si je důkladně mýdlem a vodou. Při teplotě 20 °C zatvrdne hmota za 10 minut, úplně vytvrdne a lze ji opracovávat za 30 minut.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Epoxidová plastelína "pevnostní ocel", 50 g - Petec - parametry produktu

Speciální hmota pro vyplnění nadměrných spár / vůlí mezi kovovými díly, nádobka 50 g – Petec 93150 - určená k vyplnění nadměrných vůlí vzniklých opotřebením kovových dílů, jako jsou ložiska, pouzdra, hřídele, skříně, drážky apod. a obnovení upevnění uvedených součástí, vhodná i pro nerezové a pozinkované díly - odolná proti vysoké teplotě, vibracím, korozi, vodě, oleji, benzinu, hydrokarbonátům atd. - zabraňuje zarezivění dílů - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Parametry:- báze: anaerobní metakrylát- barva: stříbrná- manipulační pevnost: 15-30 min- funkční pevnost: 3-6 h- moment odtrhu: 35-45 N/m- max. vyplnitelná spára: 0,3 mm- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní odolnost: - 55 °C až + 150 °C  Aplikace:Díly se očistí a odmastí. Hmota se rovnoměrně nanese na jednu stranu a pak se díly smontují (válcovité díly za lehkého otáčení). Hmota po montáži ve spáře vytvrdne.K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5 °C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Hmota pro vyplnění vůlí kovových dílů a ložisek, 50 g - Petec - parametry produktu

Hustý, vysokému tlaku odolávající přípravek pro dlouhodobé mazání ocelových lan, táhel, řetězů, čepů, kluzných vedení, ložisek atd. Hodí se také pro antikorozní ochranu dutin motorových vozidel, sprej 500 ml – Petec 71650 - maže a zároveň chrání - vyniká extrémně velkou přilnavostí a odolností proti tlaku (vysokou zatížitelností), kmitání a nárazům i proti působení odstředivých sil - enormní schopnost vzlínavosti - odolnost proti stříkající vodě a slané vodě - odolává teplotě až do + 80 °C - vysoká kvalita (Made in Germany)  Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Mazané plochy se nejprve mechanicky zbaví hrubších nečistot. Mazivo se nastříká na příslušné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm. Následně se nechá cca 10 min působit. Tento postup lze i vícekrát zopakovat.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Mazivo na ocelová lana, táhla, čepy, kluzná vedení, sprej 500 ml - Petec - parametry produktu

Přípravek pro odstraňování skvrn olejů a pohonných hmot, které jsou na savých i nesavých vrchních plochách všech materiálů (např. na betonu, asfaltu, dlažbě, obkladačkách atd.), sprej 500 ml – Petec 72350 - váže a odstraňuje olejové skvrny účinně a efektivně - univerzální použití na savých i nesavých materiálech - vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Odstraňovač olejových skvrn a skvrn pohonných hmot se nastříká na skvrny ze vzdálenosti cca 20 cm. Potom se nechá 20-30 minut působit. Po vyschnutí se odstraní zbytky po skvrnách a podle potřeby se tento postup zopakuje.  . U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vy tak neplatíte nic navíc!

Odstraňovač olejových skvrn ve spreji, 500 ml - Petec - parametry produktu

Lepidlo pro přilepení vnitřní i vnější gumy, extra pevnost, tuba 70 ml (60 g) – Petec 93870Určeno pro lepení gumových profilů, pěnové gumy, kůže, plátna, plsti, tvrdého PVC, butylkaučuku a to i ve spojení s ocelí, hliníkem, dřevem, cementovými vláknitými deskami atd.- vhodné pro savé i nesavé materiály- odolné vůči působení vody (i mořské), olejům, pohonným hmotám, zředěným kyselinám a louhům- neobsahuje aromatická ředidla- použitelné pro venkovní podmínky i interiérParametry:- báze: polychloropren- viskozita: cca 3000 mPa.s- barva: nažloutlá – transparentní- způsob vytvrzování: vzdušnou vlhkostí- doba odvětrání: 10 – 15 min (při 22 °C)- manipulační pevnost: 10 min (při 22 °C)- doba vytvrzení: 48 h (při 22 °C)- teplotní odolnost: - 30 °C až + 120 °CAplikace:Slepované plochy musí být očistěte, odmastěte a vysušte. Lepidlo naneste rovnoměrně na oba díly a při pokojové teplotě nechte odvětrat cca 10 min. Když je dosažena doba lepivosti, obě lepené plochy na sebe přesně přiložte a silně stiskněte nebo naválcujte. Pozor, na slepené díly neklepat! Slepené díly drží ihned. Doba vytvrzení činí při pokojové teplotě cca 48 hodin.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Lepidlo na gumu 70 ml - Petec - parametry produktu

Mazadlo ve spreji, 0,5 litru, bez obsahu silikonu, s dávkovací tryskou – Petec 71550Speciální přípravek pro tzv. adhezní mazání, ideální pro autoservisy. Určený pro aplikaci např. na čepy, dveřní panty, součásti podvozků aut atd. Chrání proti korozi.Díky speciálnímu složení je odolný i vůči velmi náročným podmínkám (např. teplotám do +200 °C) a má skvělé penetrační schopnosti – zateče i do nepřístupných prostor.Odolný stříkající a slané vodě.Dodáváno v nádobce s výklopnou tryskou délky 120 mm a hlavou otočnou o 360 stupňů – přípravek můžete přesně dávkovat i do špatně přístupných míst (motorové prostory, podvozky apod.).Bez obsahu silikonů – není agresivní.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml - Petec - parametry produktu

Podložka síťovaná pro montáž vnitřních zpětných zrcátek auta, cca 40 x 25 mm – Petec 93801Používá se např. při výměně čelního skla, kdy je nutné zrcátko znovu namontovat.Kvalita značky Petec.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Podložka pod vnitřní zrcátka auta, 1 ks - Petec - parametry produktu

Univerzální sekundové lepidlo – „vteřiňák“ na opravy plastů, kovů a dalších materiálů, extra síla, průsvitné, lahvička 3 g – Petec Power Kleber 93403Rychleschnoucí super silné lepidlo pro spojování umělých hmot (plastů), kovů, gumy, PVC, kůže, dřeva, keramiky a mnoha dalších materiálů. Ideální např. pro opravování poškozených částí interiéru auta, modelářský sektor, domácnost apod.Vlastnosti:- barva: průsvitná- teplotní odolnost: -50 °C až + 80 °C- schnutí: 1 – 10 sekund. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Vteřinové lepidlo na plasty a kovy Power Kleber, 3 g - Petec - parametry produktu

Dvousložkové lepidlo (epoxid a pryskyřice) na lepení kovů, umělých hmot – plastů a dalších materiálů, dávkovač 24 ml – Petec 98425- dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty- univerzálně použitelné v interiérech i ve venkovním prostředí- směšovací trubička zajišťuje správný poměr směsi obou komponentů- i po vytvrzení si zachovává určitou pružnost- odolné proti UV-záření, vodě, slané vodě a mnoha chemikáliímParametry:- báze: epoxydová pryskyřice- vytvrzování: 2 komponenty (pryskyřice a tvrdidlo)- směšovací poměr: 1:1 (objemově)- barva: průhledná/transparentní- doba zpracovatelnosti: 4 – 5 min- funkční pevnost: 10 min- doba vytvrzení: 30 min- pevnost ve smyku: 9,7 N/mm2- teplota zpracování: + 5 °C až + 30 °C- teplotní odolnost: - 40 °C až + 120 °CAplikace:Lepené místo se obrousí a očistí. Výdejní zdvojená stříkačka se směšovací trubičkou (PETEC obj.č. 98510) garantuje správný poměr směsi obou komponentů. Po nanesení lepidla je třeba provést slepení během doby zpracovatelnosti (4 - 5 min). Po slepení předmětů se ponechá slepený spoj v klidu, dokud nezíská plnou pevnost/nevytvrdne (30 min). Přetok lepidla z výtokového otvoru se případně otře hadrem napuštěným organickým rozpouštědlem (acetonem apod.). Použité náčiní se před vytvrdnutím lepidla může očistit horkou mýdlovou vodou.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Dvoukomponentní lepidlo epoxypryskyřičné, na kovy a plasty, 24 ml - Petec - parametry produktu

Tryska – výtlačná směšovací trubička na kartuše a stříkačky, délka 90 mm – Petec 98510Náhradní díl/příslušenství pro stříkačky a kartuše 24/50 ml.Určeno na vytlačování lepidel, tmelů a podobných tekutých materiálů.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Směšovací trubička pro zdvojené stříkačky a kartuše 24 a 50 ml - Petec - parametry produktu

Jednokomponentní karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota, vytvrzení vzdušnou vlhkostí, černá barva, kartuše 310 ml (356 g)– Petec 94730- vyniká vysokou elasticitou, objemovou stálostí, stabilitou vůči UV-záření a dokonalou přilnavostí na plechy (i lakované), železo, nerezocel, hliník, ABS, GFK, PUR-RIM, polykarbonát, měkký i tvrdý PUR, tvrdé PVC, dřevo, sklo, sklolaminát, keramiku atd.- hmota bez silikonu nestéká, rychle zasychá a vytvrzuje, po vytvrzení ji lze brousit, přelakovat všemi laky (také dvoukomponentními), není korozivní, hořlavá ani tixotropní, odolná proti zředěným kyselinám a louhům- používá se např. pro těsnění/lepení a tmelení spár, švů, viditelných spojů karosérií, v dílnách pro speciální úpravy vozů (autokarosářský tuning), při výrobě karavanů, lodí a kontejnerů, v řemeslné výrobě, ve stavebnictví (těsnicí práce na kovových konstrukcích) atd.,Parametry:- báze: polyuretan- spotřeba: 25 ml/m (při housence O 6 mm)- doba zpracovatelnosti: 10 – 15 min- doba vytvoření filmu/"kůže": cca 1 – 3 h (v závislosti na teplotě a tloušťce)- vytvrzení: cca 4 mm za 24 h- mezní protažení: větší než 250 %- tvrdost: Shore A 40°- teplota pro zpracování: + 5 °C až + 40 °C- teplotní stabilita: - 40 °C až + 90 °CAplikace:Kontaktní plochy musí být pevné, suché, čisté bez mastnoty. Ochranná membrána v závitové části kartuše se tryskou propíchne. Tryska se potom šikmo seřízne, tak aby to odpovídalo šířce zaplňované spáry. Tryska se našroubuje na kartuši. Hmota se nanáší přímo z kartuše zpravidla ruční pistolí na kartuše nebo pomocí speciální pneumatické pistole, případně štětcem nebo stěrkou. Vrchní plocha nanesené hmoty se může uhladit navlhčenou stěrkou.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml - Petec - parametry produktu

Univerzální kontaktní lepidlo, pro velké i malé plochy v exteriéru a interiéru, 350 ml v plechovce se štětcem – Petec 93935- osvědčené kontaktní lepidlo pro lepení dřeva, gumy, kůže, korku, plstě, tvrdého PVC, pěnových hmot, butylkaučuku, keramiky, kovů apod.- lepidlo se přesně a čistě natírá štětcem- nanášecí štěteček spojený s uzávěrem lahvičky- odolné proti vodě, slané vodě, olejům, palivům, zředěným kyselinám a louhůmParametry:- báze: polychloropren- viskozita: cca 3000 mPa.s- barva: nažloutlá/průhledná- pevnost ve smyku: 3 N/mm2- doba odvětrání: 10 – 15 min (při 22 °C)- funkční pevnost: 10 min- konečná pevnost: 48 h (při 22 °C)- teplotní odolnost: - 30 °C až + 120 °CAplikace:Lepené plochy musí být čisté, odmaštěné a suché. Lepidlo se nanese rovnoměrně na oba lepené díly a při pokojové teplotě se nechá cca 10 minut odvětrat. Pak se obě lepené části spolu přesně spojí a silně se stisknou a zaválcují. Na takto slepené místo se neklepe! Spoj drží okamžitě.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kontaktní lepidlo univerzální na kovy, PVC a gumu, 350 ml - Petec - parametry produktu

Dvoukomponentní lepidlo extra silné, polyuretanová báze, na umělé hmoty, černá barva, dávkovač 24 ml – Petec PlastBond 98235- zejména pro lepení různých plastů/umělých hmot (mimo jiné také PUR, PP, TPO, RIM, TPUR atd.)- rychle vytvrzuje, má vynikající pevnost, neskapává, je modelovatelné- po vytvrzení se snadno brousí, vrtá, řežou se v něm dobře závity- kvalitní lepidlo na plasty, které lze používat v profesionální praxi, kde se vyžaduje vysoká kvalita- výborné při opravách nejrůznějších plastových dílů (např. prasklé nárazníky, plastové skříně, spojlery, plastové nádržky atd.)- uplatní se i při vyplňování děr, prasklin a mezer, a to i pokud jde o kov, dřevo, kámen, beton a sklo- bezproblémové je slepování větších ploch- odolné proti vodě, olejům, pohonným hmotám a mnoha chemikáliímParametry:- báze: polyuretan- vytvrzování: 2 komponenty (pryskyřice a tvrdidlo)- směšovací poměr: 1:1 (objemově)- barva: černá- doba zpracovatelnosti: 1 min- funkční pevnost: 3 min- doba vytvrzení: 20 min- pevnost ve smyku: 16 N/mm2- teplota zpracování: + 5 °C až + 30 °C- teplotní odolnost: - 40 °C až + 140 °CAplikace:Lepené místo se obrousí a očistí. Výdejní zdvojená stříkačka se směšovací trubičkou garantuje správný poměr směsi obou komponentů. Po nanesení lepidla je třeba provést slepení během doby zpracovatelnosti (1 min). Po slepení předmětů se ponechá slepený spoj v klidu, dokud nezíská plnou pevnost/nevytvrdne (20 min).. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Lepidlo na plasty PlastBond, polyuretanové, černé, 24 ml - Petec - parametry produktu

Lepidlo pro lepení vnitřních zpětných zrcátek na čelní sklo auta, dávkovač 1 g – Petec 93800- vysoce kvalitní lepidlo se aplikuje pomocí praktické stříkačky, patří k němu i speciální tkanina, opatřená kovovým organickým aktivátorem- je ho možné použít i na lepení např. antén nebo uzávěrů na oknaParametry:- báze: polyuretanakrylová pryskyřice, hydroxypropylmethanakrylát- barva: jantarová- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní odolnost: - 50 °C až + 130 °C- doba zpracovatelnosti: 2 min- pevnost ve smyku: vyšší než 3 N/mm2 bez prasknutí sklaAplikace:Lepení je jednoduché a nevyžaduje žádné míchání směsi. Náplň 1 g stačí na 2 nalepení.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Lepidlo na vnitřní zpětná zrcátka, 1 g - Petec - parametry produktu

Náhradní regulovatelná tryska na kartuše 310 ml k lepidlu na skla Petec 83310 a k sadám pro lepení skel Petec 83333 a 83433.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Přejeme vám příjemné nakupování.

Náhradní tryska na kartuši - Petec - parametry produktu

Náhradní regulovatelná tryska na kartuše 250 ml – Petec 84505Určeno jako příslušenství ke kartuším Petec 84290 a 84300.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Udělejte si radost.

Náhradní tryska na kartuši 250 ml - Petec - parametry produktu

Jednokomponentní, extrémně rychle vytvrzující (15 min) lepicí a těsnicí hmota na bázi Silan Polymeru pro vlepování skel do karosérií bez primeru - Petec 84300po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu již po 15 minutách velmi stabilní, vynikající odolnost proti UV-paprskům, vysoká pevnost na střih i po dlouhé době nízká vodivost, žádný negativní vliv na do skla integrované anténní systémy vhodné pro ocelové i hliníkové karosérie neobsahuje isokyanáty, neznamená nebezpečí pro životní prostředí používá se bez primeru, bez rozpouštědel a potřeba nejsou žádné přídavné komponenty certifikát TÜV SÜD Automotive GmbH (Crash Test) - zkoušeno podle FMVSS 212 vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Parametry:bázezpůsob vytvrzovánídoba zpracovánípřipravenost k jízdě     doba vytvrzeníteplota zpracování1K modifikovaný Silan Polymerevzdušnou vlhkostí< 10 min15 mincca 3 mm / 24 h (při 22°C)+ 5°C až +35°CAplikace:Lepené plochy musí být čisté, bez mastnoty, prachu a jiných nečistot. Pro očištění nového skla a rovněž skla s již nanesenou keramickou vrstvičkou se doporučuje použít speciální čistič PETEC Multi Cleaner Flüssig (obj.č. 82100). Po řádném protřepání lahvičky se čistič nanáší čistou a suchou utěrkou, štětcem nebo vlněným přípravkem PETEC (obj.č. 82222). Zhruba po 30 - 60 s se utěrkou (např. PETEC obj.č. 82111) otře. Pokud se jedná o lepení autoskla, odřezaná původní vrstva lepicí hmoty, seříznutá nejlépe na tloušťku 1 - 2 mm, se čistit nemusí. Po utření čističe lze nanášet aplikátor, primer nebo lepicí a těsnicí hmotu při lepení autoskla již po cca 1 min.Lepidlo se potom rovnoměrně nanáší (bez předehřátí) svisle vedenou ruční nebo pneumatickou výdejní pistolí ( např. Akumulátorovou vytlačovací pistolí PETEC obj.č. 81100) a to ve formě trojúhelníkové housenky na sklo nebo na osazení karosérie (v každém případě respektovat údaje výrobce vozidla pro montáž skel). Nejpozději do 10 min po nanesení hmoty je třeba sklo nalepit. Po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu již po 15 minutách,. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Rychlé lepidlo na skla karosérií - Petec - parametry produktu

Přípravek pro čištění a údržbu sacího systému vznětových i zážehových motorů, včetně škrticích klapek a karburátorů - Petec 72450snižuje emise a spotřebu paliva zvyšuje výkon motoru obnovuje rovnoměrný volnoběh motoru zlepšuje akceleraci a startování motoru prodlužuje funkčnost a životnost lambda-sond a katalyzátorů dobře se snáší se všemi materiály vysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Stříkací sonda čističe se zavede přes vzduchový filtr tak, aby bylo možné následným nástřikem vyčistit sací systém, včetně škrticí klapky. Motor se nastartuje a při běžícím motoru se po dobu cca 60 s provádí nástřik (ve stříkacích intervalech). Potom se motor zastaví a čistič se nechá 10 - 15 minut působit. Při značném znečištění se tento postup i několikrát zopakuje. Čistič se používá jen při běžícím motoru!Množství: 500 ml sprejObj.č. 72450. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Čistič sacího systému motoru - Petec - parametry produktu

Stlačený vzduch ve spreji pro odstraňování nečistot a prachu z obtížně přístupných míst - Petec 72150silný ofukovací efekt po ofuku nezůstávají ze stlačeného vzduchu žádné zbytky stlačený vzduch je bezbarvý, bez zápachu a bez obsahu ředidel univerzální použití vysoká profesionální kvalita ( Made in Germany) Aplikace:Stlačeným vzduchem (5,5 - 6 bar) ze spreje se vyfukují nečistoty a prach zejména z obtížně přístupných míst a tato se tak čistí. Množství: 400 ml sprejObj.č. 72150. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stlačený vzduch ve spreji - Petec - parametry produktu