Bezsilikonový sprej pro nastartování motoru Petec 70450Objem balení: 500 mlTzv. startovací sprej pro všechny druhy spalovacích motorů: zážehové (benzinové) i vznětové (dieselové) v motocyklech, osobních, užitkových i nákladních autech, zemědělských a pracovních strojích, sekačkách atd.Užitečné zejména v zimě při nízkých teplotách – motor i v mrazech startuje lépe a díky tomu se šetří baterie.Snadné použití: přípravek se protřepe a následně se nastříká do airboxu (skříně vzduchového filtru), či do sání. Po krátkém vyčkání je možno motor bez potíží nastartovat.Kvalitní přípravek od zkušeného německého výrobce.. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Startovací sprej na motory, 500 ml - Petec - parametry produktu

Silikonové těsnění – tmel, černá barva, odolná do 260 °C, na motory aut, 70 ml v tubě – PETEC 97780Vysoce teplotně odolná jednokomponentní těsnicí hmota na polysiloxanové bázi pro autoservis a dílnu. Je trvale plastická, teplotně velmi odolná, s vysokou přilnavostí k podkladu a mechanickou odolností. Netvrdne, lehce se zpracovává, nestéká, dobře vyplňuje různě velké spáry. Odolává vibracím, vodě (i slané), pohonným hmotám, olejům, mazivům, čisticím prostředkům, zředěným kyselinám a louhům a dalším chemikáliím, povětrnosti, UV-záření atd.Použití: utěsňování kovových dílů (ocel, hliník, litina atd.), plastů, keramiky, skla, dřeva apod., např. olejové vany, víka ventilů, vodní pumpy, skříně termostatů, rozvodovky, převodovky, světlomety atd., proto se používá u motorů, karosérií, topení, klimatizací atd.Technická data:Báze: polysiloxan, octanové vláknoZpůsob vytvrzování: vzdušnou vlhkostíDestruktivní prodloužení: větší než 300 %Doba zpracovatelnosti: cca 5-10 min. (vytvoření filmu na nanesené hmotě)Použití: po cca 60 minVytvrzení (při + 22°C): cca 1,0 mm za 5 hTeplota zpracování: +5 °C až +35 °CTeplotní odolnost: -50 °C až +260 °C. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Silikonový tmel těsnicí černý na motory, tuba 70 ml - Petec - parametry produktu

Sada pro profesionální opravy plastových součástí vysoké kvality (Made in Germany). Sada obsahuje potřebné komponenty pro opravy plastů. Pomocí vytlačovací pistole se lepicí hmota nanáší snadno. Sada také obsahuje 10 směšovacích trubiček, což zajišťuje vždy správný poměr směsi lepicí směsi.Sada obsahuje:50 ml PlastBond50 ml POWER BiBond 3 Minuten200 ml Multi Cleaner150 ml Kunstoff PrimerZalamovací nůžBrusná houbička12,5 x 100 cm trukturovací textilie10 ks směšovací trubičkyVytlačovací pistole Aplikace:Prasklina v plastovém dílu se pomocí nože upraví na tvar "V". Na koncích praskliny se vyvrtají otvory o průměru o něco větším, než je prasklina. Přední i zadní strana se brusnou houbičkou zdrsní a pak důkladně očistí čističem PETEC Multi Cleaner Spray. Lepená plocha se tence nastříkne přípravkem PETEC Kunststoff Primer.Přípravek PETEC PlastBond se použije pro umístění zesilovací textilie na zadní část praskliny. Protlačí se skrz tuto textilii. Přední část praskliny se zcela vyplní přípravkem PETEC PlastBond. Po vytvrzení (cca 20 minut) se může opravené místo opracovat (brousit, vrtat, přelakovat).Pomocí lepidla PETEC POWER BiBond Universal Hochleistungs-Klebstoff lze také snadno a pevně nalepovat na plasty kovové díly (např. šrouby apod.). Lepidlo se nanese na kovovou součást a ta se zafixuje. Po vytvrzení (cca 30 minut) lze nalepené díly zatěžovat.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Sada pro opravy plastů - PETEC Kunststoff-REPAIR-KIT - parametry produktu

Sada pro lepení skel do karosérií vysoké profesionální kvality (Made in Germany) obsahuje:1 ks PETEC Scheibenkleber (kartuše 310 ml) - jednokomponentní polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků, vagonů atd.1 ks PETEC Multiaktiv Primer Kombistick (kombistick/tubička 10 ml) - inovativní produkt černé barvy nahrazuje Primer a Aktivator. 1 ks PETEC Reinigungs-Set (sáček) - sada pro čištění a odmaštění ploch pro lepení skla před použitím lepidla obsahuje dvě speciální utěrky (pro mokré a suché použití).. Vybírejte to nejlepší u nás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Sada pro lepení skel do karosérií s kartuší - Petec Scheibenkleber-Set Kartusche - parametry produktu

Sada pro lepení skel do karosérií vysoké profesionální kvality (Made in Germany) obsahuje:1 ks PETEC Scheibenkleber (hadicový sáček /"šiška" 400 ml) - jednokomponentní polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků, vagonů atd.1 ks PETEC Multiaktiv Primer Kombistick (kombistick/tubička 10 ml) - inovativní produkt černé barvy nahrazuje Primer a Aktivator. 1 ks PETEC Reinigungs-Set (sáček) - sada pro čištění a odmaštění ploch pro lepení skla před použitím lepidla obsahuje dvě speciální utěrky (pro mokré a suché použití).. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Neplaťte jinde víc než musíte.

Sada pro lepení skel do karosérií se sáčkem - PETEC Scheibenkleber-Set - parametry produktu

Drát na vyřezávání autoskla PETEC 82322Délka: 2,2 metruUrčeno pro snadné a rychlé vyřezání lepených autoskel z karosérie.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Řezací drát na autoskla, délka 2200 mm - Petec - parametry produktu

Profesionální, dvoukomponentní tmel, tzv. tekutý kov Petec 97425Balení: 1x zdvojená stříkačka 25 mlPřípravek je určený pro vyplňování a tmelení trhlin, děr, chybně vyvrtaných otvorů, ale i k opravám dílů strojů, karosérií, závitů, potrubí, nádrží apod. Používat ho lze na materiálech jako je železo/ocel, litina, hliník, keramika, beton, dřevo atd.Praktický dávkovač zajišťuje dodržení správného poměru komponentů ve směsi. Po vytvrzení (30 minut) lze tmel ručně i strojně opracovávat – vrtat, frézovat, řezat závity, brousit, pilovat a také přelakovat. Přípravek je odolný proti vodě, benzinu, olejům, alkoholu atd.PETEC Flüssig-Metall je velmi univerzální produkt, které lze používat v profesionální praxi, kde je potřeba větší vrstva naneseného materiálu a vyžaduje se vysoká pevnost. Po slepení předmětů je třeba ponechat lepený spoj v klidu, dokud nezíská plnou pevnost/nevytvrdne. Přetok lepidla z výtokového otvoru se případně otře hadrem napuštěným organickým rozpouštědlem (acetonem apod.). Použité náčiní se před vytvrdnutím lepidla může očistit horkou mýdlovou vodou.Parametry:Báze: epoxidová pryskyřiceBarva: černáTeplotní odolnost: až do +120 °CDoba použitelnosti/zpracovatelnosti namíchané směsi: 4 min (při 20 °C)Doba vytvrzení: 30 minPevnost ve smyku: po 15 min: 1 N/mm2; po 1 h: 10 N/mm2; po 3 dnech: 25 N/mm2Skladovatelnost: 12 měsíců. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vy tak neplatíte nic navíc!

Profesionální, dvoukomponentní tmel ("tekutý kov") Petec 25ml - parametry produktu

Primer se používá pro zlepšení adheze na čisté sklo, keramickou ochrannou vrstvu na skle nebo na čistý i lakovaný plech karosérie. Po řádném protřepání lahvičky se primer aplikátorem s plstěnou kuličkou, vlněným hadříkem nebo štětečkem nanáší v tenké vrstvě (film cca 0,05 mm) na čisté sklo (bez jakékoliv předem nanesené vrstvy nebo s keramickou vrstvou) i na kontaktní čistou lakovanou plochu karosérie nebo čistý plech karosérie. Poté je nutno cca 10 - 15 minut nechat primer odvětrat. Na odřezanou lepicí hmotu nebo na sklo s již aplikovanou vrstvičkou na bázi polyuretanu (PU) nebo PVC se primer nepoužívá. Teplota pro zpracování činí + 5°C až + 30°C.Lahvičku s primerem je třeba ihned po použití řádně uzavřít, protože jinak by primer při kontaktu s vlhkostí začal vytvrzovat.. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Primer na autoskla PETEC Schwarzprimer 30ml - parametry produktu

Inovativní produkt černé barvy nahrazuje Primer a Aktivator. Není už třeba rozlišovat mezi Aktivatorem a Primerem. Použití: Teplota pro zpracování: + 10°C až + 35°C. Plocha skla pro lepení se důkladně očistí a odmastí přípravky PETEC Reinigung-Set (obj.č. 82111) nebo PETEC Spezial-Reiniger (obj.č. 82130). Tubička/kombistick se před použitím dobře protřepe. Pomocí uzavíracího víčka se otevře membrána tubičky a našroubuje se plstěný aplikátor. Multiaktiv Primer se nanese rovnoměrně v jednom směru na lepenou plochu, při přesahu housenky lepidla trochu šíře. S nanášením lepidla se začne až po odvětrání Multiaktiv Primeru (cca po 10 minutách).Množství: 10 ml kombistick/tubička. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Ošetření plochy lep. skla PETEC Multiaktiv Primer Kombistick 10ml - parametry produktu

Sada pro čištění a odmaštění ploch pro lepení skla před použitím lepidla obsahuje dvě speciální utěrky (pro mokré a suché použití). Sáček se otevře a plocha pro lepení se očistí utěrkou pro mokré použití. Ihned poté se takto očištěná plocha důkladně vytře utěrkou pro suché použití.Množství: 1 sada. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Očištění a odmaštění skla před lepením PETEC Reinigungs-Set - parametry produktu

Kontaktní a montážní nástřikové lepidlo ve spreji pro plošné lepení celé řady materiálů. Silné a rychlé lepidlo ve spreji (400 ml) PETEC Sprühkleber (Made in Germany) vysoké profesionální kvality má následující charakteristiku:- používá se v případech, kdy se jedná o rychlé plošné lepení papíru, kartonů, dřeva, plstě, kůže, textílií, pryže, pěnových hmot, umělých hmot, kovů, izolačních materiálů apod.- lepidlo lze využít i jako kontaktní a montážní- teplotní odolnost až do + 70°C- doba odvětrání 3 min.Aplikace: Lepidlo se nastříká na lepené plochy a ty se ihned spojí.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Nástřikové lepidlo pro plošné lepení ve spreji 400ml PETEC Sprühkleber - parametry produktu

Univerzální, oboustranná montážní lepicí páska Petec 87192Rozměry: délka 2 metry, šířka 19 mmPrůhledná – transparentní technická lepicí páska. Je ideální jako náhrada šroubových spojů, hřebíků či lepidel. Hodí se pro autoservis (na přilepení ochranných lišt, znaků apod.), dílnu i domácnost.Páska dobře odolává vlhkosti, není vhodná na porézní materiály.Aplikace při teplotách v rozmezí +5°C až +35°C.. Vybírejte to nejlepší u nás. Neplaťte jinde víc než musíte.

Montážní lepicí páska oboustranná, průhledná, 2 metry - Petec - parametry produktu

Extra silná montážní lepicí páska Panzerband Petec 86105Rozměry: délka 5 metrů, šířka 50 mmPáska s výjimečně vysokou lepicí silou, tzv. Duct Tape, snášející extrémní zatížení. Silně tkaná z bavlny v kombinaci s polyesterovými vlákny, doplněná speciální vrstvou LDPE (polyetylén s nízkou hustotou a zvláštní směs přírodní gumy a umělé pryskyřice).Je odolná proti vlhkosti, chladu i vyšším teplotám, určena pro venkovní i vnitřní použití.Ve směru tkaní je možné pásku dělit, při odlepování nezanechává žádné stopy.Ideální pro autoservis, dílnu, domácnost a mnohé další způsoby využití (montáž, upevňování, zesilování, vázání, opravy potrubí, hadic atp.).Protažení: 12 %Síla v tahu: 75 N/cm2Aplikace při teplotách v rozmezí: + 5°C až + 35°CTeplotní odolnost: - 15°C až + 85°CMimořádně kvalitní montážní materiál světoznámé značky.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Montážní lepicí páska Panzerband, tkaná, extra silná, 5 metrů - Petec - parametry produktu

Tekutý přípravek pro zajištění/fixaci šroubů, matic a čepů s vysokou pevností.Parametry:- zajišťuje/fixuje spolehlivě závitové spoje (do M20) a závitové čepy s tzv. vysokou pevností- takto zajištěný závit je těžko demontovatelný ručním nářadím.- báze akrylát- barva: červená- teplotní odolnost - 55°C až + 150°C- manipulační pevnost 10-20 min- funkční pevnost 1-3 h- moment odtrhu 28-35 Nm- pevnost ve smyku 15-20 N/mm2- max.vyplnitelná spára 0,15 mm- pro závity: až M20- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace:Spojované díly očistit a odmastit. Odšroubovat uzávěr lahvičky, propíchnout dávkovací špičku a přípravek nanést jednostranně a rovnoměrně. Díly lze ihned montovat, případně sešroubovat. Vytvrzení nastane anaerobně.Množství: 1 ks lahvička 10 g. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Lepidlo do závitů Petec 10g- vysoká pevnost - parametry produktu

Speciální tekutý přípravek zajišťuje/fixuje spolehlivě jemné, střední i hrubé závitové spoje, šrouby a matice s tzv. střední pevností. Šrouby a matice (do M36) se již samovolně neuvolní/nepovolí. Takto zajištěný závit lze demontovat normálním nářadím. Parametry:Báze: akrylátBarva: modráViskozita (25°C): 2 000-7 500 mPa.sTeplotní odolnost: -55°C až +150°CManipulační pevnost: 10-20 minFunkční pevnost: 1-3 hMoment odtrhu: 17-22 NmPevnost ve smyku: 9-13 N/mm2Max.vyplnitelná spára: 0,25 mmPro závity: až M36 Balení: 1 ks lahvička 5 g. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Lepidlo do závitů Petec 5g- střední pevnost - parametry produktu

Tekutý přípravek pro zajištění/fixaci ložisek, pouzder a hřídelí se super-pevností.Parametry:- je určený k upevnění ložisek, pouzder, hřídelí a válcových dílů - takto zajištěné díly lze těžko demontovat ručním nářadím- báze akrylát- barva zelená- teplotní odolnost - 55°C až + 175°C- manipulační pevnost 2-10 min- funkční pevnost 1-4 h- moment odtrhu 30-35 Nm- pevnost ve smyku 20-30 N/mm2- max.vyplnitelná spára 0,15 mm- pro závity až M20- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace:Spojované díly očistit a odmastit. Odšroubovat uzávěr lahvičky, propíchnout dávkovací špičku a přípravek nanést jednostranně a rovnoměrně. Díly lze ihned montovat, případně sešroubovat. Vytvrzení nastane anaerobně.Množství: 1 ks lahvička 5 g na závěsné kartě. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Lepidlo do závitů Petec 5g- Super pevnost - parametry produktu

Tekutý přípravek pro zajištění/fixaci šroubů, matic a čepů s vysokou pevností.Parametry:- zajišťuje/fixuje spolehlivě závitové spoje (do M20) a závitové čepy s tzv. vysokou pevností- takto zajištěný závit je těžko demontovatelný ručním nářadím.- báze akrylát- barva: červená- teplotní odolnost - 55°C až + 150°C- manipulační pevnost 10-20 min- funkční pevnost 1-3 h- moment odtrhu 28-35 Nm- pevnost ve smyku 15-20 N/mm2- max.vyplnitelná spára 0,15 mm- pro závity: až M20- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace:Spojované díly očistit a odmastit. Odšroubovat uzávěr lahvičky, propíchnout dávkovací špičku a přípravek nanést jednostranně a rovnoměrně. Díly lze ihned montovat, případně sešroubovat. Vytvrzení nastane anaerobně.Množství: 1 ks lahvička 5g. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Lepidlo do závitů Petec 5g- vysoká pevnost - parametry produktu

Univerzální, textilní lepicí páska Petec 87350Délka: 50 metrůPáska pro vnitřní i venkovní použití s vysokou přilnavostí. Je odolná proti vlhkosti.Použití pro upevňování, izolování, zalepování otvorů a prasklin v potrubích, hadicích apod.Teplotní odolnost: –15 ° C až + 60 ° C. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

Lepicí páska univerzální, textilní, 50 metrů, černá - Petec - parametry produktu

Tekutý přípravek pro zajištění/fixaci šroubů, matic a čepů se střední pevností.Parametry:- zajišťuje/fixuje spolehlivě jemné, střední i hrubé závitové spoje, šrouby a matice s tzv. střední pevností- šrouby a matice (do M36) se již samovolně neuvolní/nepovolí - takto zajištěný závit lze demontovat normálním nářadím- báze akrylát- barva modrá- teplotní odolnost - 55°C až + 150°C- manipulační pevnost: 10-20 min- funkční pevnost cca 3 h- moment odtrhu 17-22 Nm- pevnost ve smyku 9-13 N/mm2- max.vyplnitelná spára 0,25 mm- pro závity až M36- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace:Spojované díly očistit a odmastit. Odšroubovat uzávěr lahvičky, propíchnout dávkovací špičku a přípravek nanést jednostranně a rovnoměrně. Díly lze ihned montovat, případně sešroubovat. Vytvrzení nastane anaerobně.Množství: 1 ks lahvička 10 g. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Lepidlo do závitů Petec 10g- střední pevnost - parametry produktu

Tekutý přípravek pro zajištění/fixaci ložisek, pouzder a hřídelí se super-pevností.Parametry:- je určený k upevnění ložisek, pouzder, hřídelí a válcových dílů - takto zajištěné díly lze těžko demontovat ručním nářadím- báze akrylát- barva zelená- teplotní odolnost - 55°C až + 175°C- manipulační pevnost 2-10 min- funkční pevnost 1-4 h- moment odtrhu 30-35 Nm- pevnost ve smyku 20-30 N/mm2- max.vyplnitelná spára 0,15 mm- pro závity až M20- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace:Spojované díly očistit a odmastit. Odšroubovat uzávěr lahvičky, propíchnout dávkovací špičku a přípravek nanést jednostranně a rovnoměrně. Díly lze ihned montovat, případně sešroubovat. Vytvrzení nastane anaerobně.Množství: 1 ks lahvička 10 g. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Lepidlo do závitů Petec 10g- Super pevnost - parametry produktu

Špičkové dvousložkové lepidlo řady PROFIline na veškeré umělé hmoty / plasty i v jejich spojení s kovy, dřevem, gumou apod. Výborně lepí i jinak obtížně slepitelné povrchy.s vysokou lepicí silou a konečnou pevností lepí veškeré umělé hmoty / plasty (také PE, PP, PU, PC, PA, EPDM, POM, ABS), PTFE/teflon, PVC, Plexisklo, sklolamináty) a to navzájem i ve spojení s kovy, dřevem, gumou atd.vyniká odolností proti vodě, slané vodě, olejům, pohonným hmotám a mnoha chemikáliímvysoká profesionální kvalita (Made in Germany) Parametry:bázebarva vytvrzovací systém doba zpracovatelnosti     manipulační pevnost vytvrzení pevnost ve smyku teplota zpracování teplotní odolnostmethyl methacrylatbílá 2 komponenty3 min10 min (při 22°C)10 h (při 22°C) 22 N/mm2 + 5°C až + 40°C - 50°C až + 120°C Aplikace:Lepené místo se obrousí a očistí (např. přípravkem Petec 82100 nebo Petec 82200). Ze zdvojené kartuše (10 ml) se sejme krytka, vytlačí se potřebné množství lepidla, obě složky se promíchají nebo se použije směšovací trubička (Petec 98511) a směs se nanese na lepené plochy. Po nanesení lepidla je třeba provést slepení během doby zpracovatelnosti (3 min). Po slepení předmětů se ponechá slepený spoj v klidu, dokud nezíská plnou pevnost/nevytvrdne. Použité náčiní před vytvrdnutím lepidla očistěte.Množství: 10 ml zdvojená stříkačka Obj.č. 98110 (KunststoffBond high performance)    Volitelné příslušenství: 98511 - směšovací trubička pro zdvojené stříkačky  . Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Dvoukomponentní lepidlo na umělé hmoty - Petec - parametry produktu

Akumulátorová, tzv. AKU vytlačovací pistole na kartuše a sáčky s příslušenstvím Petec 81100Určeno pro kartuše objemu 290 ml či 310 ml a sáčky (tzv. „šišky“) objemu až 400 mlProfesionální a výkonná „vytlačovačka“ s bateriovým pohonem. Při práci je možno se soustředit pouze na samotný úkon a nikoliv na vytlačování. Ideální např. při lepení autoskel, nanášení těsnicích materiálů apod.Snadný pracovní postup: Do pistole se vloží kartuše nebo sáček. V případě použití kartuše je nutno odmontovat modrou vytlačovací hlavici. Následně se kolečkem nastaví rychlost vytlačování materiálu, který se potom jednoduše nanáší svisle vedenou pistolí.Technická data:Maximální tlak: 250 kgMaximální rychlost: 6,9 mm/sAkumulátor 7,4V DC Li-IonDoba nabíjení: cca 1 h (automatické odpojení)Hmotnost: 1,35 kgBalení obsahuje:1x vytlačovací pistole2x akumulátor1x nabíječka1x kovová vytlačovací hlavice na kartuše1x plastová vytlačovací hlavice na sáčkyDodáváno v plastovém kufříku pro snadné skladování a přenášení.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Aku vytlačovací pistole na kartuše a sáčky, objem 310 ml, s příslušenstvím - Petec - parametry produktu

Aktivátor je určen jako předúpravový prostředek k čištění a zvýšení přilnavosti aktivačním účinkem na seříznutou zbytkovou vrstvu PUR lepidla, na předextrudovaný PUR profil na sklech, ale i na sklo a keramickou ochrannou vrstvu na sklech. Nanáší hadříkem, který nepouští vlákna, na suchou, čistou lepicí plochu skla rovnoměrně, s lehkým tlakem, aby se vytvořil homogenní film. Aktivátor se nechá nejméně 10 minut zaschnout. Pak už lze nanášet lepicí a těsnicí hmotu. Teplota pro zpracování činí + 15°C až + 30°C.Lahvičku s aktivátorem je třeba ihned po použití řádně uzavřít, protože jinak by aktivátor při kontaktu s vlhkostí ztratil svoji účinnost.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Aktivátor na autoskla PETEC Aktivator 30 ml - parametry produktu

Jednokomponentní, reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzující polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro vlepování skel do karosérií s pomocí primeru, kartuše 310 ml – PETEC 83310Inovativní produkt pro profesionální autoservisy pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků, vagonů atd. (čelních, zadních i bočních), za studena (bez předehřátí).Výborně drží sklo krátce po kontaktu s lepicí hmotou, což je výhodné při lepení velkých a těžkých skel. Hlavní výhody:- je velmi stabilní, má dokonalou odolnost proti UV paprskům, vysokou pevnost na střih i po dlouhé době- má nízkou vodivost, žádný negativní vliv na do skla integrované anténní systémy- vhodná pro ocelové i hliníkové karosérie- chrání proti kontaktní korozi u hliníkových a pozinkovaných karosérií- po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu po 2 hodinách, bez airbagů po 30 min až 1 h Technické parametry:- báze: 1komponentní polyuretan (PU)- barva: černá- způsob vytvrzení: vzdušnou vlhkostí- doba zpracování: 20 min- vytvrzení: cca 3,5 mm za 24 h- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní stabilita: - 40 °C až + 90 °C (po dobu 1 hodiny až + 120 °C)- mezní protažení: cca 700 %. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Lepidlo na skla karosérií, polyuretan, 310 ml - Petec - parametry produktu

Dvousložková pěna pro opravy karosérií, restaurování karoserií, izolaci a vyplnění dutin, antracitová barva, nádobka 400 ml – Petec 98140Speciální karosářský materiál, určený pro opravy či vyplňování dutých míst autokarosérií. Hlavní výhody:- karosářská pěna přilne ke kovům, k plastům a k vláknitým kompozitům- překlenuje a vyplňuje různé spáry, trhliny apod.- vynikající hluková / zvuková izolace- vysoká lepicí síla- zabraňuje kontaktní korozi- kompenzuje teplotní výkyvy- chrání před vniknutím prachu a stříkající vody- vysoká profesionální kvalita garantovaná německým výrobcem Parametry:- základ: polyuretan- barva: antracit- teplotní odolnost: – 35 °C až + 90 °C- objemová výtěžnost: až 10 l (volná pěna / 400 ml)- objemová hmotnost: cca 35 kg / m3- teplota podkladu: + 5 °C až + 30 °C- doba zpracovatelnosti: 10 minut (otevřená doba, doba zpracování)- nelepivá po: cca 25 minutách- lze řezat po: cca 30 minutách- doba tuhnutí: 50 minut- plná odolnost po: 24 hodinách- trvanlivost: 8 měsíců- skladování: ve svislé poloze a v suchu / + 5 °C až + 25 °C. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

Karosářská pěna dvousložková, 400 ml - Petec - parametry produktu

Lepicí a těsnicí hmota pro montáž velkých autoskel, jednokomponentní, sáček „šiška“ 600 ml – Petec 83600Určeno pro vlepování předních, zadních a bočních skel oken karosérií užitkových vozidel. Hlavní výhody:- inovativní jednosložkový produkt pro profesionální autoservisy pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií nákladních automobilů, autobusů, obytných vozidel, traktorů, vysokozdvižných vozíků, stavebních a zemědělských strojů, vagonů atd. (skel čelních, zadních i bočních), za studena (bez předehřátí)- výborně drží sklo krátce po kontaktu s lepicí hmotou, což je výhodné při lepení velkých a těžkých skel- je velmi stabilní, má dokonalou odolnost proti UV-paprskům, vysokou pevnost na střih i po dlouhé době- má nízkou vodivost, žádný negativní vliv na do skla integrované anténní systémy- chrání proti kontaktní korozi u hliníkových a pozinkovaných karosérií- nárazová zkouška renomované zkušebny TÜV- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Parametry:- báze: jednokomponentní polyurethan- barva: černá- způsob vytvrzení: vzdušnou vlhkostí- doba zpracování: 50 min- vytvrzení: cca 3,5 mm za 24 h- doba připravenosti k jízdě: 6 h- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní stabilita: - 40 °C až + 100 °C- mezní protažení: cca 700 %- doba skladování: 18 měsíců (skladování v chladu a v suchu). Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Lepidlo na skla karosérií užitkových automobilů, jednokomponentní, 600 ml - Petec - parametry produktu

Univerzální mazivo pro dlouhodobé mazání vysoce namáhaných kovových kluzných ploch, nádobka se štětečkem 200 ml – Petec 94430Používá se jako montážní pomůcka u strojů a pro zamezení poškození a opotřebení při záběhu ložisek, kluzných bodů, šroubových a nástrčných spojů. Hlavní výhody:- zabraňuje pískání a nežádoucím zvukům vznikajících při brzdění- bezkovové mazání, bez nebezpečí poškození snímačů brzdového systému- bez kyselin, nevodivý a nekorozivní, tudíž kompatibilní s kovy- odolává chladu, vysokým teplotám a také stříkající a slané vodě- velmi nízká separace oleje, a proto dlouhotrvající efekt- velmi ekonomický s vysokou odolností proti vymývání, nedochází k vymývání vlivem stříkající vody nebo vysychání vlivem měnících se teplotních rozdílů- pro aplikace v oblasti automobilového průmyslu, lodní dopravy, stavebních a zemědělských strojích a také v průmyslu a obchodu- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu). Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Přípravek na dlouhodobé mazání, pro kovové kluzné plochy a spoje, 200 ml - Petec - parametry produktu

Páska pro utěsňování karosářských dílů a stavebních konstrukcí, černá barva, na roli 5,6 m x15 mm x 5-12 mm – Petec 87340Určena k utěsňování spár spojů a přesahů proti dešti, větru, zvuku, prachu a stříkající vodě. Hlavní výhody:- pro spoje a přesahy součástí karoserií automobilů, např. blatníky, střešní okna, brzdová a zadní světla, podložky pro registrační značku a další části karoserie- k utěsňování spár a dilatačních spár ve stěnách, stropech a v místech napojení betonových prefabrikátů, vložek střešních oken, okenních rámů, zdiva a napojení parapetů trapézových plechů, sendvičových, kovových, masivních, dřevěných a suchých konstrukcí- přizpůsobí se utěsňované mezeře- nedestruktivní odstranění- velmi dobré zvukově a tepelně izolační vlastnosti- okamžité další zpracování- klasifikováno podle BG1 a BGR; B1 (obtížně vznítitelný)- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Parametry:- barva: černá- teplotní odolnost: -30 °C až +90 °C- skladovatelnost: 36 měsíců (v chladu a v suchu). Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Těsnicí páska karosářská, černá, role 5,6 m x15 mm x 5-12 mm - Petec - parametry produktu

Přípravek na čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní pomeranče (orange), ve spreji 150 ml – Petec 71460Čistič v automatickém spreji pro údržbu klimatizačních systémů vozidel. Odstraňuje i bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy.  Hlavní výhody:- čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla- odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)- působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- příjemná pomerančová- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu). U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně pomeranč, sprej 150 ml - Petec - parametry produktu

Přípravek na čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní vanilky, ve spreji 150 ml – Petec 71470Čistič v automatickém spreji pro údržbu klimatizačních systémů vozidel. Odstraňuje i bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy.  Hlavní výhody:- čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla- odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)- působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- příjemná vanilková vůně- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu). Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně vanilka, sprej 150 ml - Petec - parametry produktu

Přípravek na impregnaci savých vrchních ploch, sprej 500 ml – Petec 72750Určeno k ošetření nasákavých povrchů textilií, kůže, střech kabrioletů, stanů, markýz, plachet atd. Přípravek odvádí vodu a navíc brání znečištění ošetřeného povrchu. Hlavní výhody:- dobře impregnuje savé materiály, textilie, kůži, umělohmotné plachty, střechy kabrioletů, plachty, markýzy, stany, slunečníky, pláštěnky, boty atd.- účinně odvádí vodu a brání znečištění- zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vlhkosti a špíně- po aplikace zůstává materiál průdušný- je transparentní, nezpůsobuje zabarvení nastříkaného povrchu- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu). Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Udělejte si radost.

Impregnační sprej univerzální transparentní, 500 ml - Petec - parametry produktu

Speciální pěna ve spreji na čištění a dezinfekci systémů klimatizací a topení, nádobka se sprejem 500 ml – Petec 71350Určeno pro klimatizace a vytápěcí systémy motorových vozidel (osobních, nákladních, autobusů apod., příp. stavebních a zemědělských strojů. Hlavní výhody:- intenzivně čistí příslušné části klimatizace- dlouhodobě dezinfikuje klimatizaci- ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- brání vzniku zápachu klimatizace- včetně hadičky (60 cm)- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany). Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Pěnový čistič a dezinfekce klimatizací, sprej 500 ml - Petec - parametry produktu