Sada 3 kleští na sevření – škrcení hadic automobilu, max. průměr 32 mm, kovové – QUATROS QS14709Určeno pro dočasné zaslepení hadic, například pro benzínové vedení, chladící kapalinu atd. Speciální ploché čelisti hadici bezpečně sevřou, ale nepoškodí. Zamezí se tak zbytečnému úniku provozních kapalin při provádění oprav.Kovové provedení pro vysokou odolnost a životnost.Souprava obsahuje velikosti:- 8" pro maximální průměr hadice 18 mm- 10" pro maximální průměr hadice 22 mm- 12" pro maximální průměr hadice 32 mm. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Škrticí kleště na hadice, kovové, sada 3 kusů - QUATROS QS14709 - parametry produktu

Zahnuté škrtící kleště na hadice do průměru 60 mm, 3 kusy, plastové, s aretací – QUATROS QS14202.Souprava tří zahnutých (pravoúhlých) plastových kleští k sevření (zaškrcení) hadic o průměru až 60 mm. Typicky může jít o hadice palivového nebo chladícího systému, které je nutné kvůli servisu odpojit. Uškrcením hadic se zabrání zbytečnému úniku kapalin. Díky zahnutým čelistem lze zaškrtit hadice v místech, kam se nelze dostat s rovnými kleštěmi. Kleště jsou vyrobeny z pevného plastu (nylon). Mají stahovací aretaci, díky které je lze na hadici snadno stáhnout a upevnit. Čelist kleští je ztupená, nehrozí tak poškození hadic. Technické parametry:- z odolného plastu (nylon)- pro hadice o průměru až: 20 mm, 30 mm, 60 mm- délka nástroje: 155 mm, 180 mm, 250 mm- délka čelistí: 20 mm, 40 mm, 75 mm- velikostní rozsah: 6-40 mm Dodáváno ve více barevných variantách (modrá nebo červená, dle aktuální dodávky).. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Škrtící kleště na hadice, pravoúhlé, sada 3 kusů - QUATROS QS14202 - parametry produktu

Sada plastových škrtících kleští na hadice do průměru 60 mm, 3 kusy – QUATROS QS14201Souprava tří plastových kleští k sevření (zaškrcení) hadic o průměru až 60 mm. Typicky může jít o hadice palivového nebo chladícího systému, které je nutné kvůli servisu odpojit. Uškrcením hadic se zabrání zbytečnému úniku kapalin. Kleště jsou vyrobeny z robustního plastu. Obsahují stahovací aretaci, díky které je lze na hadici snadno utáhnout a připevnit. Čelist kleští je ztupená a nehrozí tak poškození hadic. Barva kleští se může lišit podle aktuální dodávky (většinou modrá, nebo červená). Technické parametry:- z odolného plastu (nylon)- velké kleště: čelisti 80 mm, pro hadice až o 60 mm- střední kleště: čelisti 40 mm, pro hadice až o 30 mm- malé kleště: čelisti 15 mm, pro hadice až o 15 mm- ztupená čelist. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Škrtící kleště na hadice, 3 kusy - QUATROS QS14201 - parametry produktu

Souprava svorek – přípravků na zaslepení kovových hadic QUATROS QS14254Určeno pro spolehlivé a bezpečné zaslepení ocelových či měděných hadic brzdových systémů, klimatizačních vedení, palivových potrubí, posilovačů řízení apod.Obsah 8 kusů v rozměrech:2x svorka na očkové koncovky2x svorka hadic šířky 8 mm2x svorka hadic šířky 10 mm2x svorka hadic šířky 13 mmDodáváno v plastovém kufříku.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Svorky na kovové hadice, utěsnění konců brzdového potrubí, sada 8 kusů - QUATROS QS14254 - parametry produktu

Sada kuželových – kónických (stupňovitých) vrtáků do kovu, 3 kusy v hliníkové kazetě – QUATROS QS14414Stupňovitým vrtákem lze jedním nástrojem vyvrtat řadu otvorů různých velikostí. Vzhledem k tomu, že každá velikost vrtá otvory hluboké méně než 6 mm, používá se stupňovitý vrták především k vrtání tenkých materiálů, jako je například plech. Ideální pro vrtání, zvětšování nebo odstraňování otřepů přesného otvoru do tenkých materiálů, jako jsou legované a nelegované kovy do tloušťky cca 4 mm. Hrot vrtáku je navržen tak, aby neodskakoval, a zajišťuje rychlé a hladké vrtání do ocelových plechů, hliníkových plechů, dřevěných desek, plastových desek atd. (deska musí mít menší tloušťku, než je výška krokového vrtáku). Vyrobeno z rychlořezné oceli HSS, povrch je potažený titanem. Dodáváno v praktickém pouzdře. Rozměry:1× průměr 4-12 mm1× průměr 4-20 mm1× průměr 4-32 mm. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Udělejte si radost.

Stupňovité vrtáky, sada 3 kusů 4-32mm - QUATROS QS14414 - parametry produktu

Stupňovitý vrták velikosti 10 mm QUATROS QS20339-2Určeno jako náhradní díl pro vytahovák zalomených a poškozených žhavicích svíček kat. čísla QS20339. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Stupňovitý vrták 10 mm, pro vytahovák zalomených a poškozených žhavicích svíček QS20339 - parametry produktu

Stupňovitý vrták velikosti 8 mm QUATROS QS20339-1Určeno jako náhradní díl pro vytahovák zalomených a poškozených žhavicích svíček kat. čísla QS20339. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Udělejte si radost.

Stupňovitý vrták 8 mm, pro vytahovák zalomených a poškozených žhavicích svíček QS20339 - parametry produktu

Trháky, tzv. střihače na poškozené nebo přirezlé matice, sada 4 kusů v plastové kazetě – QUATROS QS14227Speciální přípravky používané na demontáž matic, které nejdou povolit standardně, např. s „ožvýkanou“ hlavou, na které nejde nasadit klíč, zarezlé na šroubu atd. Otáčením vodicího šestihranu se čepel střihače začne zakusovat do matky, která se postupně rozevírá.Souprava obsahuje nástroje s rozsahy: 9-12 mm; 12-16 mm; 16-22 mm; 22-27 mmUpozornění: kazeta může být také v jiném barevném provedení podle aktuální dodávky.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Střihače poškozených, přirezlých matic, sada 4 kusů - QUATROS QS14227 - parametry produktu

Kabely pro startování auta, délka 300 cm, maximální proud 800 A, v obalu se zipem – QUATROS QS14408Určeno pro spuštění motoru i při vybité baterii – vůz, který je potřeba nastartovat, se přes kabely se svorkami (lidově krokosvorka, krokodýlek) napojí na akumulátor pomocného auta (jump start).Ideální jako nouzová výbava do vozu při tuhých mrazech, kdy se zvláště starší akumulátor může vybít i přes noc.Svěrky jsou vhodné pro komerční i soukromé využití. Technické parametry:Max. startovací proud: 800 ADélka kabelů: 300 cmCelkový průměr kabelů (včetně izolace): cca 10 mmCelková hmotnost: 3 kg. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Startovací kabely 800A, délka 3 m - QUATROS QS14408 - parametry produktu

Kabely pro startování auta, extra délka 600 cm, maximální proud 800 A, v obalu se zipem – QUATROS QS14409Určeno pro spuštění motoru i při vybité baterii – vůz, který je potřeba nastartovat, se přes kabely se svorkami (lidově krokosvorka, krokodýlek) napojí na akumulátor pomocného auta (jump start). Díky velmi dlouhému vedení je takto možné propojit i vzdálenější auta.Ideální jako nouzová výbava do vozu při tuhých mrazech, kdy se zvláště starší akumulátor může vybít i přes noc.Svěrky jsou vhodné pro komerční i soukromé využití. Technické parametry:Max. startovací proud: 800 ADélka kabelů: 600 cmCelková hmotnost: cca 5 kg. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Startovací kabely 800A, délka 6 m - QUATROS QS14409 - parametry produktu

Šestikanálový elektronický stetoskop QUATROS QS34605AUrčen pro autoservis a dílnu.Přípravek slouží k diagnostice dílů motorů bez nutnosti jejich demontáže. Zvuky jsou pomocí piezoelektrického měniče zpracovány a zesíleny, zároveň jsou odděleny od okolních ruchů. Signál je poté přenesen do pohodlných sluchátek, které také izolují okolní zvuky. Možnost připojení až na 6 míst pomocí krokosvorek – na modulu se mezi nimi dá přepínat, nebo v jednoduchých případek jedním hrotem do ruky.Pro snadnou orientaci jsou jednotlivé kanály a svorky oddělené barvami. Vždy tedy víte, kterou z připojených součástí vozidla posloucháte.Sada je dodávána v kufříku z pevného plastu pro snadný transport a bezpečné skladování.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Udělejte si radost.

Stetoskop elektronický, 6 kanálů - QUATROS QS34605A - parametry produktu

Dílenský a autoservisní stetoskop, s trychtýřem a kovovou špicí – QUATROS QS30235Servisní stetoskop (hobby) určen pro snadnou a rychlou detekci – lokalizaci problému. Poslechem umožňuje odhalit např. nepřirozené mechanické zvuky v motoru, převodovce a dalších částech auta nebo strojů (klepání, hučící ložiska, křupání způsobené šponami z poškozených součástí atd.), tok kapalin a další.Sada obsahuje i kovový hrot – špici a gumový trychtýř.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stetoskop pro dílnu a servis - QUATROS QS30235 - parametry produktu

Sada obsahuje:Dvojramenný nosníkZávitnice Dl. = 160mm2Ks. ramena 100mm2Ks. ramena 200mm,2Ks. ramena 250mm.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stahovák univerzální dvojramenný - QUATROS QS11138 - parametry produktu

Stahovák univerzální dvoj- a tříramennýDvojramenný nosníkTrojramenný nosník 2ks závitnice3ks. ramena 100mm 3ks. ramena 200mm 3ks. ramena 250mm.Kufřík může být v jiném barevném provedení.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Stahovák univerzální dvouramenný a tříramenný - QUATROS QS11131 - parametry produktu

Vytahovák vnitřních ložisek, sada s reverzním kladivem 8-32mmSada vytahováků vnitřních ložisek s reverzním kladivem. Obsah:Reverzní kladivo 1kg, délka hřídele 380mmAdaptéry 8 kusů ve velikostech: 8-10mm, 10-12mm, 12-14mm, 15-17mm, 17-20mm, 20-24mm, 25-29mm, 30-32mm. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Stahovák vnitřních ložisek kol 8-32 mm - QUATROS QS11149 - parametry produktu

Vytahováky vstřikovačů M14-M27, s kluzným kladivem, 14dílná sada v kufříku, univerzální – QUATROS QS20348Sada obsahuje 14 kusů přípravků na demontáž vstřikovačů paliva, včetně zakarbonovaných a jinak problematických vstřiků. Sada se skládá z adaptérů, speciálních nástrčných hlavic, reverzního (kluzného) kladiva, a kloubu pro snazší práci v omezeném prostoru motorového prostoru. Nářadí je vyrobeno z kalené oceli. Pomocí adaptéru se vytahovák upevní ke vstřikovači, a kluzným vytahovacím kladivem se vyklepe ven. Souprava obsahuje dohromady 11 přípravků (adaptérů) na vstřikovače různých výrobců a velikostí (viz níže). Vše je dodáváno v praktickém plastovém kufříku (barevné provedení se může lišit podle aktuální dodávky). Sada obsahuje:7 ks adaptérů o rozměrech:- M14×1,5 (Delphi)- M17×1 (Bosch)- M20×1 (Denso)- M24×1 (Siemens)- M27×1 (Siemens)- M27×1 (Bosch)- 4 ks speciálních šestihranných nástavců (hlavic), o délce 100 mm a rozměrech 25 mm, 27 mm, 29 mm a 30 mm- kluzné (reverzní) kladivo- kloub pro práci ve stísněných prostorech. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Stahovák vstřiků, sada na demontáž vstřikovačů s kladivem, 14 kusů - QUATROS QS20348 - parametry produktu

Stahováky kulových čepů vyrobené z vysoce kvalitní oceli s tvrzeným šroubem s kuličkou na konci.23 mm28 mm34 mm. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Stahováky kulových čepů, sada 3 kusů - QUATROS QS12349 - parametry produktu

Obsah sady:3ks. kladiva - 1,6 kg, délka: 160 mm 2,7 kg Délka: 460 mm 5,1 kg, délka: 600 mm 2ks. adaptéry dráp velikosti: 13,7x18mm, délka: 105 mm 12,7x19mm, délka: 130 mm 5ks. hlavice s výřezem, délka: 100 mm, ve velikostech: 25, 27, 28, 29, 30mm M17x1,0 Adaptér øvnitřní = 29 mm, 35 mm = øvnější Adaptéry s vnějším závitem: M27x1,0 (3 ks.) a M25x1,0 Adaptéry s vnitřním závitem: M27x1,0 (3 ks). Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Stahováky na vstřikovače - velká sada - QUATROS QS20818 - parametry produktu

Stahovák vstřikovačů Mercedes-Benz (OM 611, 612, 613) s reverzním kladivem – QUATROS QS11154Určeno k demontáži vstřiků ze vznětových (dieselových) motorů Mercedes-Benz CDI řady OM 611, 612 a 613. Přípravek se pomocí adaptéru uchytí ke vstřikovači (viz přiložený obrázek) a údery kluzným kladivem se vyklepe ven z hlavy motoru. Nářadí je dodáváno v praktickém plastovém kufříku. Jeho barva se může lišit od fotografií v závislosti na aktuální dodávce. Technické parametry:- nářadí na demontáž vstřikovačů Mercedes-Benz OM 611, 612 a 613- délka stahovacího kladiva: 43 cm- materiál: ocel. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stahovák s reverzním kladivem na vstřikovače Mercedes-Benz CDI - QUATROS QS11154 - parametry produktu

Stahovák stěračů s pákou pro stěrače, ke kterým je špatný přístup.Max. výška: 20mm. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Stahovák stěračů s pákou - QUATROS QS12209 - parametry produktu

Rychlostavitelný tříramenný stahovák QUATROS QS11182Určen např. na stahování ložisek, řemenic, ozubených kol apod.Ramena je možno nastavit zobáčky ven i dovnitř. Rychlé a pohodlné upevnění ramen pomocí šroubů (ramena se snadněji fixují v požadované pozici).Maximální rozsah: 130 mmMaximální hloubka upnutí: 100 mmRamena a rám nástroje jsou vyrobeny z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stahovák tříramenný 130 x 100 mm, rychlostavitelný - QUATROS QS11182 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11161Rozsah: 15 – 80 mmVelikost: 3“Celková délka ramen: 100 mmDélka šroubu: 100 mmPřípravek pro stahování ozubených kol, ložisek, řemenic a dalších dílů či součástek. Ramena jsou přestavitelná a tím pádem oboustranně použitelná (tzn. zobáčky dovnitř/ven).Stahovák takzvaného Germany Style typu. Určen pro autoservis, dílnu, různé druhy výrobních provozů apod.Ramena jsou vyrobena z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stahovák tříramenný 15 - 80 mm, univerzální, délka ramen 100 mm - QUATROS QS11161 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11161AStahovák tzv. typu S45CRozsah: 15 – 80 mmVelikost: 3“Celková délka ramen: 105 mmDélka šroubu: 90 mmUrčeno např. na stahování ložisek, ozubených kol apod.Přestavitelná ramena je možné využít oboustranně (zobáčky dovnitř/ven).. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Stahovák tříramenný 15 - 80 mm, univerzální, délka ramen 105 mm - QUATROS QS11161A - parametry produktu

Rychlostavitelný tříramenný stahovák QUATROS QS11183Určen např. na stahování ložisek, řemenic, ozubených kol apod.Ramena je možno nastavit zobáčky ven i dovnitř. Rychlé upevnění ramen pomocí šroubů.Maximální rozsah: 160 mmMaximální hloubka upnutí: 150 mmRamena a rám jsou vyrobeny z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Stahovák tříramenný 160 x 150 mm, rychlostavitelný - QUATROS QS11183 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11162AStahovák tzv. typu S45CRozsah: 20 – 110 mmVelikost: 4“Celková délka ramen: 130 mmDélka šroubu: 120 mmUrčeno např. na stahování ložisek, ozubených kol apod.Přestavitelná ramena je možné využít oboustranně (zobáčky dovnitř/ven).. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Stahovák tříramenný 20 - 110 mm, univerzální, délka ramen 130 mm - QUATROS QS11162A - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11162Rozsah: 20 – 110 mmVelikost: 4“Celková délka ramen: 135 mmDélka šroubu: 135 mmPřípravek pro stahování ozubených kol, ložisek, řemenic a dalších dílů či součástek. Ramena jsou přestavitelná a tím pádem oboustranně použitelná (tzn. zobáčky dovnitř/ven).Stahovák takzvaného Germany Style typu. Určen pro autoservis, dílnu, různé druhy výrobních provozů apod.Ramena jsou vyrobena z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stahovák tříramenný 20 - 110 mm, univerzální, délka ramen 135 mm - QUATROS QS11162 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11163AStahovák tzv. typu S45CRozsah: 25 – 160 mmVelikost: 6“Celková délka ramen: 215 mmDélka šroubu: 165 mmUrčeno např. na stahování ložisek, ozubených kol apod.Přestavitelná ramena je možné využít oboustranně (zobáčky dovnitř/ven).. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Stahovák tříramenný 25 - 160 mm, univerzální, délka ramen 215 mm - QUATROS QS11163A - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11163Rozsah: 25 – 160 mmVelikost: 6“Celková délka ramen: 220 mmDélka šroubu: 170 mmPřípravek pro stahování ozubených kol, ložisek, řemenic a dalších dílů či součástek. Ramena jsou přestavitelná a tím pádem oboustranně použitelná (tzn. zobáčky dovnitř/ven).Stahovák takzvaného Germany Style typu. Určen pro autoservis, dílnu, různé druhy výrobních provozů apod.Ramena jsou vyrobena z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Stahovák tříramenný 25 - 160 mm, univerzální, délka ramen 220 mm - QUATROS QS11163 - parametry produktu

Rychlostavitelný tříramenný stahovák QUATROS QS11185Určen např. na stahování ložisek, řemenic, ozubených kol apod.Ramena je možno nastavit zobáčky ven i dovnitř. Rychlé a pohodlné upevnění ramen pomocí šroubů.Maximální rozsah: 250 mmMaximální hloubka upnutí: 200 mmRamena a rám jsou vyrobeny z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Stahovák tříramenný 250 x 200 mm rychlostavitelný - QUATROS QS11185 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11164Rozsah: 30 - 210 mmVelikost: 8“Celková délka ramen: 300 mmDélka šroubu: 280 mmPřípravek pro stahování ozubených kol, ložisek, řemenic a dalších dílů či součástek. Ramena jsou přestavitelná a tím pádem oboustranně použitelná (tzn. zobáčky dovnitř/ven).Stahovák takzvaného Germany Style typu. Určen pro autoservis, dílnu, různé druhy výrobních provozů apod.Ramena jsou vyrobena z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Vybírejte to nejlepší u nás. Udělejte si radost.

Stahovák tříramenný 30 - 210 mm, univerzální, délka ramen 300 mm - QUATROS QS11164 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11165Rozsah: 40 – 260 mmVelikost: 10“Celková délka ramen: 360 mmDélka šroubu: 270 mmPřípravek pro stahování ozubených kol, ložisek, řemenic a dalších dílů či součástek. Ramena jsou přestavitelná a tím pádem oboustranně použitelná (tzn. zobáčky dovnitř/ven).Stahovák takzvaného Germany Style typu. Určen pro autoservis, dílnu, různé druhy výrobních provozů apod.Ramena jsou vyrobena z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Stahovák tříramenný 40 - 260 mm, univerzální, délka ramen 360 mm - QUATROS QS11165 - parametry produktu

Univerzální tříramenný stahovák QUATROS QS11166AStahovák tzv. typu S45CRozsah: 50 – 310 mmVelikost: 12“Celková délka ramen: 330 mmDélka šroubu: 280 mmUrčeno např. na stahování ložisek, ozubených kol apod.Přestavitelná ramena je možné využít oboustranně (zobáčky dovnitř/ven).. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vy tak neplatíte nic navíc!

Stahovák tříramenný 50 - 310 mm, univerzální, délka ramen 330 mm - QUATROS QS11166A - parametry produktu