Šroub (tzv. závitnice) ke stahováku TESAM TS594Určeno pro hydraulické stahováky značky TESAM.Použití na náboje a ložiska kol (pro montáž a demontáž).. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Šroub pro hydraulický stahovák nábojů a ložisek - TESAM TS594 - parametry produktu

Dlouhý šroub (tzv. závitnice) ke stahováku TESAM TS978Určeno pro hydraulické stahováky na montáž a demontáž nábojů a ložisek kol.Tzv. typ NR6.Celková délka: 425 mmDélka závitu: 220 mmNezbytný prvek při konverzi manuálních sad stahováků na hydraulické - manuální sady mají šroub kratší, který je nutné nahradit tímto prodlouženým.. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Šroub pro hydraulický stahovák nábojů a ložisek kol, dlouhý 425 mm - TESAM TS978 - parametry produktu

Šroub (tzv. závitnice) pro stahováky TESAM TS340Určeno pro manuální stahováky na náboje a ložiska kol TESAM TS318 (sada pro montáž a demontáž nábojů a ložisek bez nutnosti sundávání čidla ABS).Pro značky Volkswagen, Škoda a Seat.. Vybírejte to nejlepší u nás. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Šroub pro manuální stahovák na náboje a ložiska kol - TESAM TS340 - parametry produktu

Šroub na vytahování ulomených dieselových vstřikovačů (tzv. vstřiků) TESAM TS448Pro snadné a rychlé odstranění poškozeného vstřikovače z komory hlavy válců.Rozměr závitu: M16 x 1,5 mm. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Přejeme vám příjemné nakupování.

Šroub M16 x 1.5 mm, pro vytahování zalomeného vstřikovače diesel - TESAM - parametry produktu

Stahovák na náboje a ložiska kol TESAM TS168Určeno pro montáž a demontáž ložisek či nábojů kol přímo na vozidle bez nutnosti demontáže senzoru (čidla) ABS.Pro vozidla:Volkswagen Transporter T5, T6 – přední i zadní nápravaVolkswagen Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza: přední nápravaDodáváno v plechovém kufříku s pěnovým vystláním pro snadné uskladnění a transport.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Udělejte si radost.

Stahovák nábojů a ložisek kol VW, Škoda, Seat - TESAM TS168 - parametry produktu

Stahovák na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol.Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Pro manuální použití – nelze spojit s hydraulickými sadami.Pro vozidla:Ford Mondeo MK2 / Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50 / S60 II / S80 II / V60 / V70 III / XC60 / XC70 IISouprava obsahuje:1.F, 2.F, 3.M, 4.M - Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo5. Stativ přípravku6., 7. – Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo8. Matice šroubu stahováku9. Kluzné ložisko10. Šroub stahováku11. Distanční čep stativuSada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stahovák na náboje a ložiska kol FORD, MAZDA, VOLVO - TESAM TS970 - parametry produktu

Stahovák na montáž a demontáž ložisek a nábojů bez demontáže čidla ABS.Pro manuální použití – nelze spojit s hydraulickými sadami.Pro vozidla: Volkswagen T5 - přední a zadní náprava Volkswagen Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza - přední náprava, Fabia také s modifikovanou těhlicí.Sada je balena v bytelném kovovém kufru s vnitřním pěnovým vyložením. Nehrozí tak ztráta či poškození některé ze součástí soupravy.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Stahovák na náboje a ložiska kol VW, ŠKODA, SEAT - TESAM TS318 - parametry produktu

Stahovák na vylisování náboje – určen pro hydraulické sady.Práce je vykonávána přímo na vozidle bez nutnosti demontovat zavěšení.Příslušenství pro hydraulické stahováky na náboje kol značky TESAM, použitelné např. s pumpou a pístnicí čísla TS880 nebo se sadami kat. čísel TS592, TS593, a dalšími. Pro vozidla Opel InsigniaSada obsahuje:1. Opěrný kroužek2. Stativ přípravku3. Distanční čep stativu4. Vytahovací šroub5. Matice vytahovacího šroubu6. Adaptér pro vylisování nábojeSada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Udělejte si radost.

Stahovák na náboje OPEL INSIGNIA, k hydraulickým sadám - TESAM TS1818 - parametry produktu

Stahovák na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol.Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS - práce se odbývá na autě.Pro manuální použití – nelze spojit s hydraulickými sadami.Proti soupravě kat. čísla TESAM TS987 obsahuje navíc adaptér čísla 21 – viz níže.Pro vozidla:Ford Mondeo MK2 / Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50 / S60 II / S80 II / V60 / V70 III / XC60 / XC70 IIVolkswagen T5 – přední i zadní nápravaVolkswagen Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza - přední náprava, Škoda Fabia i s modifikovanou těhlicíSouprava obsahuje:1.F, 2.F, 3.M, 4.M - Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo5. Stativ přípravku6., 7. – Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo8. Matice šroubu stahováku9. Kluzné ložisko10. Šroub stahováku11. Distanční čep stativu Ford12. Šrouby adaptérů Volkswagen13. Distanční čep stativu Volkswagen14. Adaptér pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen T515. Adaptér pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda nebo vlisování ložiska Volkswagen T516. Adaptér pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda17. Kroužek pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen18. Centrální kroužek pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen19. Distanční kroužek pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen20. Distanční kroužek na těhlici pro modifikaci Volkswagen21. Adaptér pro vlisování náboje / stahovák náboje – ložiska z ABS Ford Focus, C-Max, Mazda 3, Volvo C30 C70 S40 V50 – po modifikaci těhliceSada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Stahovák na náboje, ložiska kol VW-ŠKODA, FORD, VOLVO - TESAM TS1683 - parametry produktu

Stahovák na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol.Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS - práce se odbývá na autě.Pro manuální použití – nelze spojit s hydraulickými sadami.Pro vozidla:Ford Mondeo MK2 / Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50 / S60 II / S80 II / V60 / V70 III / XC60 / XC70 IIVolkswagen T5 - přední a zadní nápravaVolkswagen Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza – přední náprava, Škoda Fabia i s modifikovanou těhlicíSouprava obsahuje:1.F, 2.F, 3.M, 4.M - Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo5. Stativ přípravku6., 7. – Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo8. Matice šroubu stahováku9. Opěrné ložisko10. Šroub stahováku11. Distanční čep stativu Ford12. Šrouby adaptérů Volkswagen13. Distanční čep stativu Volkswagen14. Adaptér pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen T515. Adaptér pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda nebo vlisování ložiska Volkswagen T516. Adaptér pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda17. Kroužek pro vylisování náboje – ložiska Volkswagen18. Centrální kroužek pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen19. Distanční kroužek pro vlisování náboje – ložiska Volkswagen20. Distanční kroužek na těhlici pro modifikaci VolkswagenSada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc než musíte.

Stahovák na náboje, ložiska kol VW, ŠKODA, FORD, VOLVO - TESAM TS987 - parametry produktu

Stahovák vstřikovačů dieselových motorů – sada na demontáž vstřikovačů.Příslušenství (nebo v případě potřeby náhradní díl) pro hydraulické stahováky na vstřikovače značky TESAM, použitelné např. se sadami TS442, TS510, TS565, a další.Pro vozidla:Auta vybavená dieselovými (vznětovými) motory 3,0 HPI: Iveco Daily, Fiat Ducato, Citroën Jumper, Peugeot Boxer, atd.Sada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Stahovák na vstřikovače 3.0 HPI, k hydraulickým sadám - TESAM TS394 - parametry produktu

Stahovák dvouřadých ložisek nábojů kol.Určeno pro přední i zadní nápravy.Univerzální – pro většinu osobních automobilů.Příslušenství (nebo v případě potřeby náhradní díl) pro hydraulické stahováky na ložiska a náboje značky TESAM, použitelné např. se sadou TS1028 atd.Sada je balena v bytelném kovovém kufru s vnitřním pěnovým vyložením. Nehrozí tak ztráta či poškození některé ze součástí soupravy.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Stahovák na dvouřadá ložiska náboje kola, k hydraulickým sadám, univerzální - TESAM TS001 - parametry produktu

Stahovák - lis na kulové čepy a silentbloky náprav.Univerzální využití - lze aplikovat na většinu v Evropě běžně provozovaných vozidel. Díky hydraulickému pohonu (pístnice se snadno přes závit připojí k hydraulické pumpě) výrazně usnadňuje a zrychluje práci.Příslušenství (nebo v případě potřeby náhradní díl) pro hydraulické stahováky na vstřikovače značky TESAM – použitelné např. s pumpou čísla TS880 nebo se sadami kat. čísel TS1038, TS1499 a dalšími.Kvalitní výrobek zkonstruovaný s ohledem na dlouhou životnost a efektivitu práce.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Stahovák na kulové čepy a silentbloky, univerzální, k hydraulickým sadám - TESAM TS1036 - parametry produktu

Stahovák kulových čepů – sada příslušenství na montáž a demontáž (vlisování a vylisování) čepů bez demontáže ramene.Pro manuální použití – nelze spojit s hydraulickými sadami.Pro vozidla:Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen LT – dolní čepVolkswagen T4 – horní čepSada je balena v bytelném kovovém kufru s vnitřním pěnovým vyložením. Nehrozí tak ztráta či poškození některé ze součástí soupravy.. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Stahovák na kulové čepy VW, MERCEDES-BENZ - TESAM TS002 - parametry produktu

Stahovák kulových čepů – sada příslušenství na montáž a demontáž (vlisování a vylisování) čepů bez demontáže ramene.Příslušenství (nebo v případě potřeby náhradní díl) pro hydraulické stahováky na kulové čepy značky TESAM, použitelné např. se sadami TS600, TS602, TS880 atd.Pro vozidla:Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen LT – dolní čepVolkswagen T4 – horní čepRenault Master, Opel Movano, Nissan Interstar – horní i dolní čepIveco – dolní čepVolkswagen Crafter, Mercedes-Benz Sprinter – dolní čepSada je balena v bytelném kovovém kufru s vnitřním pěnovým vyložením. Nehrozí tak ztráta či poškození některé ze součástí soupravy.. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Stahovák na kulové čepy VW, MERCEDES-BENZ, OPEL, k hydraulickým sadám - TESAM TS311 - parametry produktu

Stahovák kulových čepů – sada příslušenství na montáž a demontáž (vlisování a vylisování) čepů bez demontáže ramene.Příslušenství (nebo v případě potřeby náhradní díl) pro hydraulické stahováky na kulové čepy značky TESAM, použitelné např. se sadami TS600, TS602, TS880, a dalšími.Pro vozidla:Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen LT – dolní čepVolkswagen T4 – horní čepRenault Master, Opel Movano, Nissan Interstar – horní i dolní čepSada je balena v bytelném kovovém kufříku s vnitřní výstelkou. Nehrozí tím pádem poškození nebo ztráta některé ze součástí soupravy.. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. No a to se jednoduše vyplatí.

Stahovák na kulové čepy VW, MERCEDES-BENZ, RENAULT, k hydraulickým sadám - TESAM TS235 - parametry produktu

Přípravek – vytahovák na ulomené špice žhavicích svíček (tzv. žhaviček) dieselových motorů TESAM TS764Pro demontáž ulomených konců – špic žhavičů z hlavy motoru (závit M8x1).Součásti sady:- reverzní (kluzné) kladivo- vrták na ulomenou špičku žhavicí svíčky- závitnice na ulomenou špičku žhavicí svíčky- adaptér pro demontáž ulomené špice- vedení pro adaptéry pro hnízda žhaviček M8x1Použití pro: vozidla se vznětovými (naftovými) motory 1,6 HDiPeugeot, Citroën, Mazda, Ford, Fiat, Volvo, Mini. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Přípravek na demontáž ulomené špičky žhavicí svíčky M8 x 1 - TESAM TS764 - parametry produktu

Přípravek – nástroj na vytažení zalomených žhavicích svíček (tzv. žhaviček) TESAM TS535Určeno pro demontáž žhaviče bez nutnosti vyjmutí motoru z vozidla nebo sejmutí hlavy motoru.Pro žhavicí svíčky se závitem M8.Ve vozidlech: Citroën, Peugeot, Opel, Nissan, Fiat, Iveco, FordSoučásti sady:Závitníková ráčna, oboustrannáZalamovák na žhavicí svíčkuVrták se stupňovitou hlavouProdloužení na vrták, pro hluboko uložené žhavicí svíčkyZávitník na vyřezání závitu v uvázlém zbytku žhavičkyAdaptér pro nově vyrobený závitStahovák s reverzním (kluzným) kladivemZávitníkVložky na opravu závitu (tzv. závitové vložky)Dodáváno v kovovém kufříku s pěnovou výstelkou.. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Udělejte si radost.

Přípravek na demontáž zalomené žhavicí svíčky M8, bez demontáže hlavy - TESAM TS535 - parametry produktu

Přípravek na variátor TESAM TS919Pro vozidla Volkswagen s motorem 1.6 TSI.Na montáž a demontáž variátoru.. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Přípravek na montáž a demontáž variátoru VW 1.6 TSI - TESAM TS919 - parametry produktu

Přípravek na montáž a demontáž vibračních klapek motoru.Pro: 4válcové motory VAG 1.8L a 2.0L TFSI a TSI s přímým vstřikováním a rozvodovým (časovacím) řetězem (pro motory po roku výroby 2007).Použití jako T10531.Pro značky Volkswagen, Škoda, Audi, Seat.Je třeba použít vždy, když je klapka vibrací odstraněna, např. při výměně těsnění klikového hřídele.Pro motory následujících kódů:1.8 L: BZB, CDAA, BPU, BYT, CABA, CABB, CDHA, CDHB, CABD, DAJB, CJSA, CJSB, CJEB, CJEE, CJED, CYGA, DAJA, CDAB, CJSC, CGYA.2.0 L: CAWB, CCZA, CBFA, CCTA,CDNB, CDNC, CFKA, CHJA, CCZC, CPSA, CESA, CETA, CNCD, CYRB, CYRC, CNCE, CYNB, CYPA, CYPB, CULB, CULC, CNCB, CWZA, CJXF, CJXC, CJXB, CJXG,CHHC, CCZB, CDND, CJXA, CJXE, CJXH, CHHB, CHHA, CULA, DEDA, CAWA, CCZD, CJKA, CJKB, CFPA, CPLA.Přípravek je bezpečně zabalen v kovovém kufříku s vnitřním vystláním. Nehrozí tak ztráta či poškození nějaké části soupravy.. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Přípravek na montáž a demontáž vibračních klapek VAG 1.8/2.0 TSI/TFSI - TESAM TS2299 - parametry produktu

Speciální klíč na demontáž elektrod žhavicích svíček TESAM TS979Určeno pro elektrody od průměru 4 mm.Nezbytný přípravek pro servis žhaviček dieselových (vznětových) motorů.. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Přípravek - klíč na demontáž elektrody žhavicí svíčky, od průměru 4 mm - TESAM TS979 - parametry produktu

Typ nástrčného klíče torx spline s dírou určený pro šrouby náboje kolVelikost: M18 Velikost čtyřhranu: 3/4 Materiál: Chrom molybdenNa typy vozidel: VW, Audi, Seat, Škoda. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Udělejte si radost.

Nástrčná hlavice 3/4" XZN M18 na náboje kol - parametry produktu

Komplexní souprava hydraulického a mechanického stahováku na kulové čepy s příslušenstvím.Umožňuje demontáž a montáž (nalisování a vylisování) kulového čepu bez nutnosti demontáže ramene z vozidla.Sada obsahuje pumpu, pístnici a odpovídající hydraulické příslušenství. Součástí soupravy jsou i mechanické díly.Pro vozidla:Hydraulické příslušenství:Mercedes-Benz SprinterVolkswagen LT - spodní čepVolkswagen CrafterVolkswagen T4 - horní čepRenault MasterOpel MovanoNissan Interstar - horní i spodní čepIveco - spodní čepMechanické příslušenství:Mercedes-Benz W211, W220, W230BMW E36Honda Civic, Honda AccordFord TransitKomplet je umístěn v dílenském vozíku s osmi zásuvkami. Každá je vystlaná pěnovou hmotou a všechny součásti soupravy mají své pevné místo. Nehrozí tedy jejich ztráta či poškození při transportu. Zásuvky jsou uzamykatelné.Vozík má gumová kolečka, pohodlné madlo na ruce a vrchní pracovní desku.. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Přejeme vám příjemné nakupování.

Hydraulický, mechanický stahovák kulových čepů VW, velká sada s vozíkem - TESAM TS1499 - parametry produktu

Komplexní souprava na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol (hydraulický stahovák nábojů a ložisek).Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Pro vozidla:Ford Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50Souprava obsahuje:1. Hydraulická pumpa2. Hydraulická pístnice3. a 4. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložiska - náboje5. Stativ přípravku6. Šroub stahováku7. Matice šroubu stahováku8. a 9. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložiska - náboje10. Distanční čepySada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku či ztráta některé ze součástí.. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Hydraulický stahovák na náboje a ložiska kol FORD, MAZDA, VOLVO - TESAM TS980 - parametry produktu

Komplexní a mimořádně rozsáhlá, praktická souprava na demontáž vstřikovačů dieselových motorů (hydraulický stahovák vstřikovačů).Vhodná i na poškozené vstřikovače a na piezoelektrické vstřikovače (např. pro značku BMW).Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství (adaptéry různých druhů, klíče atd.).Pro vozidla a motorizace:Mercedes CDI se vstřikováním Common Rail značky Bosch a další, Mercedes-Benz CDI třídy ACitroën, Fiat, Ford, Peugeot HDi se vstřikováním Common Rail značek Bosch Siemens a další.Vozy s motory 3.0 HPI: Iveco Daily, Fiat Ducato, Citroën, PeugeotVozy s motory 2.0 CDTi a dCi: Opel, Renault atd.Vozy s motory 1.9 dCi:Renault: Megane, Scenic, Laguna, Trafic, MasterOpel: Vivaro, MovanoNissan: InterstarSuzuki: Vitara; vozy s motory 1.3 DDiSChrysler s motory VM 2.5 CRD / 2.8 CRD (od roku výroby 2001): Chrysler Voyager / Grand Voyager, Jeep Grand CherokeeVozy s motory 2.3 JTD: Iveco Daily, Fiat DucatoAlfa Romeo 156 1.9 JTD / CDTi / TID, 2.4 JTD (od 11.2002);Fiat, Lancia s motory 1.3 D Multijet, 1.3 JTDOpel Astra H 1.9 CDTi (od 04.2004), Vectra C 1.9 CDTi (04.2004), Zafira 1.9 a s motory 1.3 CDTi 16VVozy BMW s piezoelektrickými vstřikovači a vstřikovači Bosch 2.0, 2.5, 3.0Vozy s motory 2.2 TDCi, HDI, JTD: Citroën JumperPeugeot BoxerFiat DucatoFord TransitIveco DailyVozy s motory 2.2, 2.5 dCi: Renault Master, Opel MovanoSada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Udělejte si radost.

Hydraulický stahovák na vstřikovače CDI, HDI, HPI, CDTI, DCI, velká sada - TESAM TS1300 - parametry produktu

Komplexní souprava na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol (hydraulický stahovák nábojů a ložisek).Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Pro vozidla:Ford Mondeo MK2 / Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50 / S60 II / S80 II / V60 / V70 III / XC60 / XC70 IIVW T5 - přední a zadní nápravaVW Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza – přední náprava, Škoda Fabia i s modifikovanou těhlicíSouprava obsahuje:1.M, 2.M, 3.F, 4.F Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo5. Stativ přípravku6. Hydraulická pumpa7. Hydraulická pístnice8. a 9. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo10. Šroub stahováku11. Matice šroubu stahováku12. Distanční čep stativu Ford13. a 14. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Volkswagen, Seat, Škoda15. Adaptéry pro náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda a Volkswagen T516. Středový kroužek pro nalisování náboje - ložiska Volkswagen17. Distanční kroužek pro nalisování náboje - ložiska Volkswagen18. Distanční čep stativu Volkswagen19. Lisovací kroužek náboje - ložiska Volkswagen20. Distanční kroužek pro řízení po modifikaci Volkswagen21. Distanční kroužek pro výměnu náboje22. Sada kroužků pro stlačování dvouřadých ložisek předních a zadních nápravSada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku či ztráta některé ze součástí.. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. No a to se jednoduše vyplatí.

Hydraulický stahovák na náboje a ložiska kol ŠKODA, VW, FORD, MAZDA - TESAM TS1028 - parametry produktu

Komplexní a mimořádně rozsáhlá, praktická souprava na demontáž vstřikovačů dieselových motorů (hydraulický stahovák vstřikovačů), umístěná do dílenského vozíku.Vhodná i na poškozené vstřikovače a na piezoelektrické vstřikovače (např. v motorech BMW).Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství.Pro vozidla a motorizace:Mercedes-Benz CDI se vstřikováním Common Rail značky Bosch a další, Mercedes-Benz CDI třídy ACitroën, Fiat, Ford, Peugeot HDI se vstřikováním Common Rail značek Bosch, Siemens, atd.Vozy s motory 3.0 HPI: Iveco Daily, Fiat Ducato, Citroën, PeugeotVozy s motory 2.0 CDTI a dCi: Opel, RenaultVozy s motory 1.9 dCi:Renault: Megane, Scenic, Laguna, Trafic, MasterOpel: Vivaro, MovanoNissan: InterstarSuzuki: Vitara; a vozy s motory 1.3 DDiSChrysler s motory VM 2.5 CRD 2.8 CRD (od roku výroby 2001): Chrysler Voyager / Grand Voyager, Jeep CherokeeVozy s motory 2.3 JTD: Iveco Daily, Fiat DucatoAlfa Romeo 156 1.9 JTD / CDTi / TID, 2.4 JTD (od 11.2002);Fiat, Lancia, s motory 1.3 D Multijet, 1.3 JTDOpel Astra H 1.9 CDTi (od 04.2004), Vectra C 1.9 CDTi (od 04.2004), Zafira 1.9 a s motory 1.3 CDTi 16VBMW s piezoelektrickými vstřikovači Bosch 2.0 / 2.5 / 3.0Vozy s motory 2.2 TDCi, HDI, JTD:Citroën JumperPeugeot BoxerFiat DucatoFord TransitIveco DailyVozy s motory 2.2 / 2.5 dCi: Renault Master, Opel MovanoMercedes-Benz s motory CDI a vstřikováním Common Rail 2.2 / 2.7 / 3.2Třída CTřída ESprinterVitoVarioMercedes-Benz s motory 3.0 V6 CDI s piezoelektrickými vstřikovači.Komplet je umístěn v dílenském vozíku s osmi zásuvkami. Každá je vystlaná pěnovou hmotou a všechny součásti soupravy mají své pevné místo. Nehrozí tedy jejich ztráta či poškození při transportu. Zásuvky jsou uzamykatelné.Vozík má gumová kolečka, pohodlné madlo na ruce a vrchní pracovní desku.. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Udělejte si radost.

Hydraulický stahovák na vstřikovače CDI, HDI, HPI, velká sada s vozíkem - TESAM TS1500 - parametry produktu

Komplexní souprava na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol (hydraulický stahovák nábojů a ložisek).Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Pro vozidla:Ford Mondeo MK2 / Focus MK2 / C-MaxMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50 / S60 II / S80 II / V60 / V70 III / XC60 / XC70 IIVW T5 - přední a zadní nápravaVW Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza - přední náprava, Fabia také s modifikovanou těhlicíSouprava obsahuje:1.M, 2.M, 3.F, 4.F Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo5. Stativ přípravku6. Hydraulická pumpa7. Hydraulická pístnice8. a 9. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Ford Focus a Mondeo10. Šroub stahováku11. Matice šroubu stahováku12. Distanční čep stativu Ford13. a 14. Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Volkswagen, Seat, Škoda15. Adaptéry pro náboje – ložiska Volkswagen, Seat, Škoda a Volkswagen T516. Středový kroužek pro nalisování náboje - ložiska Volkswagen17. Distanční kroužek pro nalisování náboje - ložiska Volkswagen18. Distanční čep stativu Volkswagen19. Lisovací kroužek náboje - ložiska Volkswagen20. Distanční kroužek pro řízení po modifikaci Volkswagen21. Distanční kroužek pro výměnu nábojeSada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku či ztráta některé ze součástí.. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Hydraulický stahovák na náboje a ložiska kol ŠKODA, VW, FORD, MAZDA, VOLVO - TESAM TS990 - parametry produktu

Komplexní souprava na demontáž vstřikovačů dieselových motorů (hydraulický stahovák vstřikovačů).Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství.Pro následující motorizace:Dieselové motory se vstřikovači Bosch, Siemens systému HDI, CDI Common Rail atd.Souprava obsahuje:Hydraulický stahovák pro vstřikovače HDI a CDIKartáče pro čištění uložení vstřikovačů, 3 ksPřípravek pro vyjmutí podložky vstřikovačeFrézy pro injekční trysky PLUS, 4 ksMontážní pasta pro vstřikovače Common Rail 0,05 kgKlíč pro vstřikovací ventil SiemensImbusový klíč 10 mm pro vstřikovače BOSCH 2 ks - otvor: 6,5 mm a 7,5 mmKlíč 29 mm na vstřikovací cívku BOSCHBaleno v bytelné kovové bedně s měkkým vyložením. Nehrozí tak poškození přípravku či příslušenství.. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Hydraulický stahovák na vstřikovače HDI a CDI Common Rail - TESAM TS245 - parametry produktu

Komplexní a mimořádně rozsáhlá souprava na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol (hydraulický stahovák nábojů a ložisek).Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Sada obsahuje hydraulickou pumpu, pístnici a veškeré potřebné příslušenství (adaptéry, stativy, distanční šrouby, atd.). Je určená především pro osobní a dodávková auta, pumpa však dokáže vyvinout velký tlak vhodný i pro nákladní auta, autobusy a těžší stroje. Sada obsahuje kromě standardní také speciální zesílenou pístnici.Pro vozidla:Mercedes-Benz Sprinter (zadní náprava s jednoduchou montáží i dvojmontáží), Vito, VianoVolkswagen CrafterFord Mondeo, FocusVolkswagen T5 – přední i zadní nápravaVolkswagen Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza – přední náprava, Škoda Fabia i s modifikovanou těhlicíMazda 3Volvo C30 / C70 / S40 / V50Fiat Ducato, Citroën Jumper, Peugeot BoxerFord TransitRenault MasterOpel Vivaro, InsigniaSada obsahuje:1M, 2M, 3F, 4F – adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Mondeo a Focus5 – Stativ přípravku; pro Volkswagen (Polo, T5), Seat (Ibiza), Škoda (Fabia), Ford (Focus, Mondeo, C-Max), Volvo (C30, C70, S40, V50), Mazda 3, Mercedes-Benz (Vito, Viano)6, 7 – Hydraulická pumpa a pístnice 20 tun8, 9 – Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Mondeo a Focus10 – Šroub stahováku11 – Matice šroubu stahováku12 – Distanční čep stativu Ford13, 14, 15 – Adaptéry pro vylisování a nalisování ložisek a nábojů Volkswagen, Seat, Škoda16 – Centrální kroužek pro vlisování ložiska a náboje Volkswagen17 – Distanční kroužek pro vlisování ložiska a náboje Volkswagen18 – Distanční čep stativu Volkswagen19 – Kroužek pro vylisování ložiska a náboje Volkswagen20 – Distanční kroužek těhlice po modifikaci Volkswagen21 – Distanční kroužek pro výměnu nábojů22 – Sada kroužků pro lisování dvouřadých ložisek přední i zadní nápravy23 – Hlavní deska stahováku nábojů a ložisek – Mercedes-Benz Sprinter, Vito, Viano, Volkswagen Crafter po roku výroby 200624 – Stativ stahováku nábojů a ložisek25 – Adaptér pro vlisování nábojů a ložisek26 – Distanční šrouby pro stativ27 – Distanční čepy pro stativ28 – Vytahovací šroub stativu29 – Korekční matice30, 31, 32, 33, 35 – Příslušenství základní desky34 – Středicí šrouby pístnice36 – Stabilizační podložka37 – Podložky stahováku38, 39 – Stabilizační desky pro Mercedes-Benz Vito, Viano (levá a pravá strana)40, 41, 42 – Adaptéry pro vylisování ložisek a nábojů zadního ramene Mercedes-Benz Viano, Vito 2,2 CDI W639 po roku výroby 200343 – Adaptér pro vylisování ložiska a nalisování náboje zadního ramene Mercedes-Benz Viano, Vito 2,2 CDI W639 po roku výroby 200344 – Hydraulická pístnice 25 tun, pro nákladní auta, autobusy atd.45 – Adaptér pro vylisování náboje Opel Insignia46 – Vytahovací šroub stahováku47 – Matice stahováku48 – Stativ přípravku - Renault Trafic, Fiat Ducato, Ford Transit, Peugeot Boxer, Citroën Jumper, Opel (Vivaro, Insignia)49 – Středicí pouzdro pro:a) vylisování ložiska Renault Trafic, Opel Vivaro, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumperb) vlisování náboje Renault Trafic, Opel Vivaro, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumperc) vlisování ložiska Ford Transit50 – Adaptér pro vylisování náboje Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper51 – Opěrný kroužek pro vylisování náboje Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper52 – Adaptér pro vylisování ložisek Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper53, 54 – Adaptéry pro vlisování ložisek a nábojů Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper55 – Trny stativu56 – Adaptér pro vylisování ložisek Renault Trafic, Opel Vivaro57 – Opěrný kroužek pro vylisování nábojů Renault Trafic, Opel Vivaro58, 59 – Adaptéry pro vlisování ložisek a nábojů Renault Trafic, Opel Vivaro60 – Adaptér pro vylisování ložiska z náboje Ford Transit61 – Adaptér pro vylisování a vlisování ložiska Ford Transit62 – Trny pro vylisování nábojů a ložisek Ford Transit63 – Trny pro vylisování brzdového kotouče Ford Transit64 – Adaptér pro vlisování nábojů / stahovák nábojů a ložisek z ABS; pro Ford Focus a C-Max, Mazda 3, Volvo C30, C70, S40, V5065 – Stabilizační deska pro vozidla s ABS a dvojmontážíKomplet je umístěn v dílenském vozíku s osmi zásuvkami. Každá je vystlaná pěnovou hmotou a všechny součásti soupravy mají své pevné místo. Nehrozí tedy jejich ztráta či poškození při transportu. Zásuvky jsou uzamykatelné.Vozík má gumová kolečka, pohodlné madlo na ruce a vrchní pracovní desku.. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Hydraulický stahovák na náboje a ložiska kol ŠKODA, VW, velká sada a vozík - TESAM TS2002 - parametry produktu

Komplexní souprava na demontáž vstřikovačů dieselových motorů (hydraulický stahovák vstřikovačů).Souprava obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství.Určeno pro dieselové motory se vstřikovači Bosch, Siemens systému HDI, CDI Common Rail atd.Baleno v bytelné kovové bedně s měkkým vyložením. Nehrozí tak poškození přípravku.. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Hydraulický stahovák na vstřikovače HDI a CDI Common Rail - TESAM TS295 - parametry produktu

Komplexní souprava na montáž a demontáž – výměnu nábojů a ložisek kol (hydraulický stahovák nábojů a ložisek).Vhodné i pro dvouřadá ložiska. Při montáži / demontáži náboje či ložiska není nutné demontovat čidlo ABS.Sada obsahuje pumpu, pístnici a potřebné příslušenství.Pro vozidla:VW T5: přední a zadní nápravaVW Polo, Škoda Fabia, Seat Ibiza – včetně modelů RS a GTI - přední náprava, i pro modely s modifikovanou těhlicíOpel, Fiat, Citroën, Peugeot, Volkswagen, Mercedes, Renault a další - demontáž nábojů kolSada je balena v bytelné kovové bedně s vnitřní výstelkou. Nehrozí tak poškození přípravku či ztráta některé ze součástí.. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Hydraulický stahovák na náboje a ložiska kol VW, ŠKODA, SEAT - TESAM TS592 - parametry produktu