Zimní aditivum od výrobce VIF do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou s protikorozním účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému díky ochraně palivového čerpadla a údržbě čistoty vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období zvýšením cetanového čísla nafty. Zimní aditivum SUPER DIESEL ADITIV oproti letní verzi obsahuje tzv. depresant, který snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty při nízkých teplotách až o 5 °C. Protipěnivostní funkce přísady potlačuje pěnění paliva v celém palivovém systému. SUPER DIESEL ADITIV ochrání váš motor před negativními účinky biosložky, která je povinnou složkou každého paliva.Vhodný pro všechny zvnětové motory, zvláště s vysokotlakým vstřikováním common rail, PD, VP44, TDI, HDI, JTD, CDI, TDCi, CDTi, dCi a současně chrání Váš motor před negativními účinky biosložky.Jak aplikovat:Aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV zimní se dávkuje v poměru 1:1000 do nádrže automobilu před tankováním. Dotankováním nádrže dojde k promíchání aditiva s naftou.. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Aditivum do paliva SUPER DIESEL ADITIV zimní 500ml - VIF - parametry produktu

Přísada – letní aditivum do paliva (motorová nafta), koncentrát 1:1000, jednorázová lahvička 0,125 litru – VIF SUPER DIESEL ADITIVMultifunkční přísada pro zlepšení kvality paliva, mimořádně vhodná především pro moderní a citlivé dieselové motory. Zvyšuje cetanové číslo a tím zlepšuje spalování. Snižuje hlučnost motoru, zkracuje studený start. Má protikorozní účinky, udržuje čistotu vstřikovacích trysek včetně otvorů, a zabraňuje zanášení citlivých součástí motoru karbonovými nečistotami. Navíc chrání palivové čerpadlo před opotřebením potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Potlačuje také negativní účinky biosložky, která je povinnou složkou každého paliva.Kompaktní balení je ideální pro jednorázové použití, lahvička s dlouhým hrdlem usnadňuje vlití jejího obsahu do nádrže.. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Aditivum do nafty letní VIF SUPER DIESEL ADITIV, 125 ml - parametry produktu

Přísada – letní aditivum do paliva (motorová nafta), koncentrát 1:1000, plechovka 0,5 litru – VIF SUPER DIESEL ADITIVMultifunkční přísada pro zlepšení kvality paliva, mimořádně vhodná především pro moderní a citlivé dieselové motory. Zvyšuje cetanové číslo a tím zlepšuje spalování. Snižuje hlučnost motoru, zkracuje studený start. Má protikorozní účinky, udržuje čistotu vstřikovacích trysek včetně otvorů, a zabraňuje zanášení citlivých součástí motoru karbonovými nečistotami. Navíc chrání palivové čerpadlo před opotřebením potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Potlačuje také negativní účinky biosložky, která je povinnou složkou každého paliva.Dodáváno v bytelné plechovce se šroubovacím plastovým uzávěrem – na vnitřní straně víčka je odměrka, pomocí které lze kapalinu vlít do nádrže.. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Přejeme vám příjemné nakupování.

Aditivum do nafty letní VIF SUPER DIESEL ADITIV, 500 ml - parametry produktu

Aditivum do benzínu chránící palivový systém a snižující spotřebu, lahvička 125 ml – VIF Super Benzin AditivUrčeno pro moderní motory s přímým vstřikem paliva i starší pohonné jednotky s karburátorem. Díky obsahu složek zesilujících rozpouštění úsad zajišťuje postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších aut.Při dlouhodobém používání snižuje spotřebu paliva průměrně o 5-7 %, chrání palivový systém proti korozi, udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani lambda sondě. U motorů s nepřímým vstřikem čistí sací kanály a ventily, v přímovstřikových motorech čistí vstřikovače a spalovací prostory. Odstraňuje efekt palivového filmu u motorů MPI, snižuje tření v motoru, potlačuje negativní vliv biosložek v palivu.Kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy. Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu.Přípravek je zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.Doporučené dávkování: lahvička je určena pro jednu nádrž (cca 60 litrů) – nejdříve nalijte dovnitř a poté natankujte (přípravek se pak rovnoměrně promíchá s benzínem). Při silnějším dávkování se zvýší účinnost při odstraňování úsad ve starších karburátorových motorech.. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

VIF Super Benzin Aditiv 125 ml - parametry produktu

Aditivum do benzínu chránící palivový systém a snižující spotřebu, plechovka 0,5 litru – VIF Super Benzin AditivUrčeno pro moderní motory s přímým vstřikem paliva i starší pohonné jednotky s karburátorem. Díky obsahu složek zesilujících rozpouštění úsad zajišťuje postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších aut.Při dlouhodobém používání snižuje spotřebu paliva průměrně o 5-7 %, chrání palivový systém proti korozi, udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani lambda sondě. U motorů s nepřímým vstřikem čistí sací kanály a ventily, v přímovstřikových motorech čistí vstřikovače a spalovací prostory. Odstraňuje efekt palivového filmu u motorů MPI, snižuje tření v motoru, potlačuje negativní vliv biosložek v palivu.Kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy. Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu.Přípravek je zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.Obsah plechovky vystačí cca na 4 nádrže objemu 60 litrů (na jednu nádrž je třeba cca 125 ml aditiva).. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

VIF Super Benzin Aditiv 500 ml - parametry produktu

Zimní aditivum diesel značky VIFObjem balení: 125 ml (obsah lahvičky je určen k aditivaci na cca 40 - 60 litrů nafty, při teplotách pod -20 °C je dávkování dvojnásobné)Multifunkční přísada do motorové nafty. Chrání palivové čerpadlo, udržuje čisté vstřikovací trysky, má protikorozní účinek, potlačuje pěnění paliva v celém systému.V zimě zlepšuje startování motorů – obsahuje tzv. depresant (látka, která při nízkých teplotách snižuje bod tuhnutí a filtrovatelnost nafty až o 5 °C).Zabraňuje ucpávání palivového filtru – brání shlukovatelnosti a vylučování parafinu obsaženého v naftě.. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Neplaťte jinde víc než musíte.

VIF SUPER DIESEL ADITIV, zimní, objem 125 ml - parametry produktu